‘بهار خاموش است در حال حاضر در اینجا’: مطالعه جهانی نشان می دهد نزدیک به 25% کاهش در حشرات جمعیت بیش از 30 سال

بزرگترین تا کنون ارزیابی دراز مدت حشرات فراوانی یافت می شود که شده است وجود دارد حدود 25 درصد کاهش زمین-خانه اشکالات مانند مورچه ها و پروانه ها و ملخ ها بیش از 30 سال گذشته—وحی است که الهام گرفته از تازه خواسته های فوری بین المللی اقدام برای مقابله با دهه انسانی ناشی از “bugpocalypse.”

“حشرات جمعیت هستند مانند سیاهههای مربوط از چوب هستند که تحت فشار قرار دادند در زیر آب. آنها می خواهید به آمده تا در حالی که ما در حفظ و هل دادن آنها را بیشتر پایین. اما ما می تواند به کاهش فشار به طوری که آنها می تواند به افزایش است.”
—Roel ون Klink,
نویسنده سرب

این نگهبان گزارش در ارزیابی جدید منتشر شده در مجله علوم:

تحلیل ترکیب 166 دراز مدت نظرسنجی از تقریبا 1700 در سایت ها و دریافتند که برخی از گونه شد برخلاف روند کلی رو به پایین. در خاص آب شیرین حشرات شده اند افزایش 11 ٪ در هر دهه های زیر اقدام به تمیز کردن آلودگی رودخانه ها و دریاچه ها. این گروه نشان دهنده تنها حدود 10 درصد از گونه حشرات و نمی گرده افشانی محصولات زراعی است.

گفت: محققان و حشرات باقی مانده بسیار understudied در بسیاری از مناطق با کم و یا هیچ داده ای از آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و آفریقا است. سریع تخریب زیستگاه وحشی در این اماکن برای کشاورزی و شهرنشینی است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی کاهش جمعیت حشرات گفتند.

محققان دریافتند به طور متوسط سالانه کاهش در میان زمینی حشرات از 0.92% “که ممکن است زیاد به نظر نرسد اما در واقع به این معنی 24 درصد کمتر حشرات در 30 سال زمان و 50% کمتر بیش از 75 سال” منجر نویسنده Roel ون Klink از مرکز یکپارچه تنوع زیستی پژوهش (iDiv) و دانشگاه لایپزیگ در بیانیه ای گفت.

“حشرات کاهش اتفاق می افتد در راه آرام و ما نمی گرفتن اخطار از یک سال به بعد” او توضیح داد. “این مانند رفتن به محل که در آن شما بزرگ شدم. آن را فقط به این دلیل شما نمی شده است وجود دارد برای سال های سال است که شما به طور ناگهانی متوجه چقدر تغییر کرده است و همه بیش از حد اغلب برای بهتر شدن نیست.”

محققان دریافتند حشرات کاهش می یابد — به طور کلی ناشی از از دست دادن زیستگاه نور و آلودگی و آفت کش ها—شد قوی ترین در ایالات متحده آمریکا غرب و غرب و در اروپا و به خصوص آلمان. “اروپا به نظر می رسد در حال حاضر بدتر—است که قابل توجه و تکان دهنده” ون Klink گفت: نگهبان. “اما به همین دلیل است که ما نمی دانیم.”

داده است که کمتر در دسترس برای برخی از مناطق “اما ما می دانیم که از نتايج آن گسترش شهرها بد است برای حشرات زیرا هر محل استفاده می شود بیشتر در زیستگاه طبیعی—این علم موشک نیست,” او اضافه شده است. “این اتفاق می افتد در شرق آسیا و آفریقا در یک سرعت سریع. در جنوب امریکا وجود دارد تخریب آمازون است. وجود دارد مطلقا هیچ سوال این بد است برای حشرات و دیگر حیوانات وجود دارد. اما ما فقط نمی داده.”

ون Klink همچنین با اشاره به این که اشکالات در فضاهای محافظت شده مانند حفظ طبیعت انجام می دهند فقط کمی بهتر است و “ما دریافتیم که بسیار قابل توجه و تکان دهنده—آن را به معنی چیزی اشتباه رفتن وجود دارد.”

این مطالعه جدید به شرح زیر عمده فوریه 2019 ارزیابی است که به عنوان رویاهای مشترک گزارش led یک کارشناس هشدار می دهند که “اگر حشرات گونه ضرر و زیان را نمی توان متوقف, و این خواهد شد که عواقب فاجعه بار برای هر دو سیاره اکوسیستم و برای بقای بشر است.” سال گذشته دیده است تحقیقات بیشتری در مورد کاهش حشرات و گونه های دیگر و بیشتر از هشدارهای دانشمندان در مورد تنوع زیستی و انقراض است.

در ماه ژانویه 73 دانشمندان بین المللی منتشر شد یک نقشه راه برای مبارزه با حشرات آخرالزمان, فراخوانی برای اقدام تهاجمی برای مبارزه با بحران جهانی آب و هوایی; کاهش مصنوعی آفت کش ها و کودهای شیمیایی; حد نور, آب و آلودگی صوتی; جلوگیری از معرفی بیگانه و مهاجم به گونه ترویج حفاظت از محیط زیست تلاش و بهبود زمین شیوه های مدیریت.

زیست شناس انگلیسی و نویسنده دیو Goulson از دانشگاه ساسکس کمک به توسعه که نقشه راه. در پاسخ به تجزیه و تحلیل جدید است که با او درگیر Goulson گفت: نگهبان: “مردم باید به عنوان نگران که تا کنون در مورد حشرات است. از آن خبر بزرگ است که برخی از حشرات آبزی به نظر می رسد افزایش احتمالا از سطح بسیار پایین. اما بخش عمده ای از حشرات زمینی و این مطالعه جدید تایید آنچه که در حال حاضر روشن است: آنها به کاهش بوده است برای چند دهه.”

گزارش جدید ارزیابی موجب مهیجی خواستار اقدام:

“ما بستگی دارد خدمات حشرات گرده افشان و شکارچیان به رشد مواد غذایی, بنابراین ضروری است که ما ایجاد فضا برای آنها به رشد و که ما را در حومه شهر امن تر برای آنها” مدیر عامل به انگلیسی, حفاظت خیریه Buglife مت Shardlow در بیانیه ای گفت. “همچنین روشن است که قوی نظارتی قانون می تواند در کاهش آلودگی هوا و معکوس کاهش تنوع زیستی ما باید به طور مشابه, قوی, قانون بهبود مدیریت زمینی زیستگاه های حیات وحش و کاهش آلودگی نوری.”

با وجود تلخ یافته های محققان در پشت تحلیل, ابراز خوش بینی در مورد بهبود آب شیرین حشرات. جاناتان تعقیب از iDiv و مارتین لوتر دانشگاه-هلی ویتنبرگ در بیانیه ای گفت که آب شیرین حشرات بازیابی شماره “نشان می دهد که ما می تواند به معکوس کردن این روند منفی است.”

“بیش از 50 سال گذشته چندین اقدامات در نظر گرفته شده برای تمیز کردن ما آلوده به رودخانه ها و دریاچه ها در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان” چیس اضافه شده است. “این ممکن است اجازه داده اند بهبود بسیاری از آب شیرین حشرات جمعیت. این باعث می شود ما امیدواریم که ما می تواند به معکوس کردن روند جمعیت که در حال حاضر در حال کاهش است.”

به عنوان ون Klink قرار داده و آن را: “جمعیت حشرات مانند سیاهههای مربوط از چوب هستند که تحت فشار قرار دادند در زیر آب. آنها می خواهید به آمده تا در حالی که ما در حفظ و هل دادن آنها را بیشتر پایین. اما ما می تواند به کاهش فشار به طوری که آنها می تواند به افزایش دوباره. آب شیرین حشرات نشان داده اند به ما این امکان پذیر است. این فقط نه همیشه آسان برای شناسایی علل کاهش و در نتیجه اقدامات موثر به آنها معکوس است. و این نیز ممکن است تفاوت بین نقاط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de