ساده و کوتاه اندیش به چشم پوشی از انشعابات shutdown: نامه

پاسخ “خانه بمانند امن برای محافظت از بهداشت عمومی” (حروف, آوریل 23):

نامه نویسنده صحبت از coronavirus معتقد است “صرفه جویی در زندگی مهم تر از اقتصاد” و بیشتر می افزاید: “ما همه در این با هم. اجازه اقامت در ایالات.”

به عنوان عجیب و نوع دوستانه به نظر می رسد که این coronavirus است که در مورد زندگی در مقابل اقتصاد است. این خاموش است در مورد زندگی در برابر زندگی.

جان میلیون ها نفر آسیب دیده اند و خاموش کردن. آن را بسیار ساده و کوتاه اندیش به چشم پوشی از این انشعابات از آسیب های این خاموش است انجام می شود به زندگی میلیون ها نفر از مردم است.

خشونت خانگی و اعتیاد به الکل, اعتیاد به مواد مخدر, خودکشی و داستان بی حد و حصر از مردم از دست دادن شغل خود و کسب و کار نباید بیش از حد ساده به عنوان به تماس خاموش کردن اقتصاد در مقابل زندگی.

ما همه در این با هم یا نه. حداقل به همان اندازه. ما از رهبران و تصمیم گیرندگان و کارشناسان همچنان پرداخت می شود.

زمانی که یکی اجتماعی و روانی و سلامت جسمی و مالی امرار معاش ناپدید شده است قبل از یک چشم یکی تمایل به دیدن همه چیز کمی متفاوت تر از فوق نویسنده است.

جف Sebek ایروین

ایالات متحده نمی تواند به دریایی حیاتی کالا

Re “تعرفه فقط افزایش مالیات بر آمریکایی” (سرمقاله, مارس 22):

شما بدون شک درست است که تعرفه و تجارت حمایت سیاست می تواند مضر باشد.

اما آن را عاقلانه به دریایی حیاتی الکترونیکی, ساخت و تولید دارویی به مناطق از جهان تنها به دلیل هزینه قابل توجهی پایین تر? هزینه های پایین تر به دست آمده با کاهش هزینه های نیروی کار فقیر شرایط کاری کمتر محدود کننده ایمنی و مقررات زیست محیطی.

بیشتر به سازمان ملل است که ممکن است کاملا دوستانه و ممکن است حمایت مالی از صنایع خاص استراتژیک و اهداف سیاسی? چه چیز دیگری می تواند این چالش خطاب و اصلاح شود ؟ چه ابزار در دسترس هستند به غیر از تعرفه ؟

امید من این است که یک درس از COVID-19 اپیدمی است که ما نمی توانیم به دریایی حیاتی کالاها بدون توجه به چگونه جذاب اقتصاد ممکن است.

اگر ما به باقی می ماند یک قیمت خواهد بود هزینه بالاتر از برخی از کالا. به عنوان کسی که گفت: “این یک چیز است برای خرید ارزان شلوار جین و کفش ورزشی; کاملا دیگری که برای پیدا کردن داروهای حیاتی در دسترس نیست.”

— John Mitchell, سان جوان کاپیسترانو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im