سینکلر موافقت به پرداخت $48M مدنی مجازات به حل و فصل FCC حمله به تریبون مقابله

مارس 6 (UPI) — Sinclair Broadcast Group, توافق روز شنبه به پرداخت یک رکورد 48 میلیون دلار مدنی مجازات به حل و فصل متعدد کمیسیون ارتباطات فدرال تحقیقات.

FCC اعلام کرد پرداخت خواهد دید سه تحقیقات مرتبط با سینکلر پیشنهاد معامله به خرید و 42 ایستگاه های تلویزیونی از تریبون رسانه در سال 2017 شد و بزرگترین مجازات در برابر یک گوینده در آژانس 86 سال سابقه.

“سینکلر رفتار در طول تلاش خود را برای ادغام با تریبون به طور کامل غیر قابل قبول” FCC رئیس Ajit Pai گفت. “امروز مجازات همراه با شکست سینکلر/تریبون معامله باید به عنوان یک داستان احتیاطی دیگر به دنبال مجوز کمیسیون تصویب یک معامله در آینده است.”

سینکلر پرداخت جریمه به تحقیقات به افشای آن اطلاعات مربوط به تریبون معامله که آیا آن مذاکره retransmission رضایت نامه با شبکه های کابلی در ایمان خوب است و شکست آن به شناسایی و حمایت از محتوای آن تولید شده برای ایستگاه های تلویزیونی صاحب آن.

تریبون کشیده از $3.9 میلیارد ادغام در مرداد ماه و ثبت 1 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر سینکلر گفت: این شرکت دانست و آن را مصرف قابل توجهی خطر ابتلا به پنهان کردن اطلاعات در مورد روابط خود را با برخی از خریداران از FCC.

Pai اضافه شده است که FCC را لغو نمی کند سینکلر مجوز به عنوان یک نتیجه از حل و فصل.

“من مخالف با کسانی که به صورت شفاف دلایل سیاسی تقاضا است که ما لغو سینکلر پروانه” گفت: Pai. “در حالی که آنها نمی مانند آنچه آنها درک می شود پخش ديدگاه اول متمم هنوز هم در اطراف در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de