شش اقتصادی قوانین به کمک یوتا در طول یک بیماری همه گیر

یورش اطلاعات در مورد کوروناویروس می توانید انجام دهید آسیب به همان اندازه به عنوان خوب به خصوص وقتی که می آید به اقتصاد است. در برخی از آنچه را به نام “infodemic” Utahns مثل من در حال سوال پرسیدن:

  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و مردم من عشق را بی خطر است ؟
  • چه منابع اطلاعاتی باید به من اعتماد کرد ؟
  • پاسخ ما متناسب با خطر است ؟
  • هستند ما زیاده و صدمه زدن به اقتصاد ما در این روند ؟
  • چگونه ما همگام بهداشت عمومی ضروری با صدای استدلال اقتصادی?

من نمی توانم پاسخ به این سوالات با دقت اما این پاک کردن این ویروس را تحت تاثیر بعضی از ما در حالی که یک رکود اقتصادی را تحت تاثیر قرار همه ما است. این مهم ما را آرام و منطقی اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر اقتصادی حتی به عنوان ما به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل.

با این در ذهن من گردد شش اقتصادی قوانین به کمک یوتا در طول یک بیماری همه گیر. قوانین اقتصادی معادل شستن دست و بدون لمس کردن صورت خود را.

1. به دنبال راهنمایی از منابع قابل اعتماد: در بهداشت عمومی اورژانس منابع انتخاب هستند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یوتا وزارت بهداشت. آن است که سونامی اطلاعات اطلاعات غلط و شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی. در نظر آن را یک برکت و رحمت خود شهروندی است که CDC و یوتا وزارت بهداشت در کنار شما هستند. گوش دادن به آنها و خود را همگام اقتصادی اقدامات با سلامت عمومی هدایت آنها را فراهم.

2. اقامت درگیر با اقتصاد: به دنبال راه اقتصاد برای شما کار می کنند و حتی با عدم قطعیت است. با 30 سال نرخ وام مسکن در 3 ٪ ممکن است زمان زیادی به تشکیلات جدید بکار تجاری. با سهام رو به کاهش آن را ممکن است زمان خوبی برای خرید است. بین المللی و داخلی سفر محدود در نظر بگیرید “staycation هستید.” با تجارت جهانی خفه, خرید محلی. هدفمند و به دنبال فرصت هایی که به نفع شما و اقتصاد محلی. نمی سرپا ایستادن کردن.

3. نگه داشتن طولانی مدت در تمرکز شدید: کوتاه مدت خواهد شد. یوتا به تحمل دو رکود بیش از 20 سال گذشته است. در 2001-02 ما در برابر سه گانه آمار dot.com سقوط 9/11 و پس از المپیک رکود. برای اولین بار در 37 سال یوتا مشاغل از دست رفته در یک سال بیش از اساس در سال 2002. اما رکود کوتاه بود و بازیابی قوی.

در 2009-10 ما جان سالم به در طولانی ترین و عمیق ترین و گسترده ترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ. این زمان شغل در یوتا اقتصاد قرارداد برای دو سال متوالی اما پس از آن اقتصاد وارد آن طولانی ترین توسعه در دولت تاریخ است.

درس در اینجا وجود دارد: بازار درست رکود پایان و رفاه گرداند.

4. آماده بنابراین شما لازم نیست به وحشت: این شعار از یوتا از جامعه کسب و کار تحت رهبری نمک دریاچه مجلسی. آن را با این نسخهها کار برای افراد به عنوان به خوبی. به دنبال راه هایی برای تنوع بخشیدن به منابع درآمد و مدیریت هزینه. صرفه جویی برای یک روز بارانی. کاهش بدهی. یک طرح داشته باشد.

5. اعتماد به نفس در یوتا هسته ای نقاط قوت: من نمی توانم فکر می کنم از یک جایی بهتر از یوتا در طول بهداشت عمومی اورژانس. دانشگاه یوتا سلامت Intermountain Healthcare و دیگران ارائه فوق العاده مراقبت. یوتا مالی در خانه قوی با حدود 900 میلیون دلار را کنار بگذارند برای “روز بارانی.” یوتا ادیان جامعه عمل یکی از بزرگترین و موثر ترین خصوصی سیستم های رفاهی در جهان است. این و دیگر نقاط قوت اصلی درس و تحصیل و افزایش اعتماد به نفس ما.

6. به خود به معنی: رکود مردم تاثیر نامتناسبی. برخی از کار پایدار در صنایع دیگر نیست. برخی از وسیله ای برای صرفه جویی و سرمایه گذاری دیگران نیست. برخی از مواد غذایی امنیت دیگران نیست. برخی از منابع به انبار کردن لوازم مورد نیاز دیگران نیست. رکود زمان به “بالابر که در آن شما ایستاده” و کمک به دیگران به دنبال پس از همسایگان خود اهدا به موسسات خیریه و خدمت به کسانی که نیاز دارند.

اگر ما به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل و این حس مشترک اقتصادی قوانین ما را یوتا بهترین فرصت برای بهتر کشورهای دیگر در طول این چالش اقتصادی زمان.

ناتالی Gochnour است که یک ارتباط دین در David اکلز مدرسه کسب و کار در دانشگاه یوتا و اقتصاددان ارشد برای دریاچه نمک مجلسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im