شش سوال ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پیچ و تاب سرعت’ واکسن برنامه

واشنگتن – توجه داشته باشید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز اعلام کرد: “عملیات در پیچ و تاب سرعت” در نظر گرفته شده برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن برای رمان coronavirus.

وجود دارد بسیاری از ما در مورد نمی دانم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات با سرعت پیچ و تاب. در اینجا چند سوال ضروری:

  • مالیات دهندگان در حال حاضر میلیاردها دلار سرمایه گذاری در جستجو برای واکسن موثر و سرمایه گذاری میلیاردها دلار بیشتر است. خواهد واکسن های تهیه شده با کمک از پیچ و تاب سرعت و دولت فدرال تلاش می شود با قیمت مناسب به شرکت های بیمه و یا رایگان ،
  • خواهد دولت فدرال انتشار آن coronavirus واکسن های مربوط به قرارداد به طوری که مردم می ارزیابی چگونه منافع ما در دسترسی و ایمنی و قیمت گذاری عادلانه خواهد بود محافظت شود ؟
  • خواهد دولت نیاز شرکت ها و تحقیقات اشخاص به خود را منتشر واکسن های مربوط به داده های پژوهش به طوری که کارشناسان مستقل می تواند تجزیه و تحلیل ایمنی و اثر بخشی پروفایل نامزد واکسن?
  • هیچ شرکت واکسن ظرفیت تولید برای عرضه به جهان است. خواهد دولت آمریکا نیاز است که شرکت های انتقال تکنولوژی و فاش می دانید-چگونه به طوری که تولید می شود را به مقیاس بیشتر سرعت ؟
  • چه برگ برنده دولت برنامه ای برای جلوگیری از احتکار و به تخصیص واکسن با توجه به سلامت نیاز دارید ؟
  • چه برگ برنده دولت برنامه ای برای ملاقات جهانی نیاز دارند و به نوبه خود اطمینان حاصل شود که مردم در ایالات متحده دسترسی به هر گونه موفقیت آمیز واکسن توسعه یافته در کشورهای دیگر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im