ششم COVID-19 تایید مرگ در ایالت واشنگتن مقامات اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در

2 مارس (فردا) — مقامات در واشنگتن اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه به عنوان نفر ششم در منطقه سیاتل درگذشت از رمان coronavirus COVID-19.

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان کینگ که شامل سیاتل ساخته شده اورژانس پس از اعلام تعداد موارد تایید شده از این ویروس در این منطقه افزایش یافته و به 14.

“ما مستقیم تمام منابع در دسترس برای کمک به شهرهای مراقبت های بهداشتی و امکانات کسب و کار و خانواده ادامه زندگی به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است” پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین گفت. “اما ما بهترین استراتژی بستگی دارد میلیون ها نفر از ساکنان به طور فعال به دنبال تاسیس پیشگیری از بیماری دستورالعمل.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز دوشنبه وجود دارد گفت: 43 داخلی و مواردی از این ویروس در ایالات متحده با 29 یا واشنگتن یا کالیفرنیا. وجود دارد یک additonal 48 عودت موارد از جمله 44 از الماس شاهزاده کشتی کروز.

در همه 10 متحده در سراسر کشور را تایید موارد COVID-19. به تاریخ اما واشنگتن تنها یک گزارش مرگ و میر مربوط به بیماری — با پنج پادشاه در شهرستان و یکی در شهرستان اسنوهومیش است که در شمال سیاتل.

پنس بود که منصوب به رهبری Coronavirus نیروی کار گفت که با وجود های اخیر مرگ و میر خطر ابتلا به آمریکایی ها مربوط به ویروس باقی می ماند.

“این رئیس جمهور گفت: ما برای هر چیزی آماده است و همه دست به دست در عرشه تلاش است. فعالیت امروز واقعا نشان دهنده جمهور تلاش برای آوردن بهترین ذهن های خصوصی صنعت هم بهترین رهبری از سراسر کشور در هر سطح,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اضافه شدن دو عضو به نیروی کار — وزیر امور کهنه سربازان رابرت Wilkie و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma — پیش از دیدار با صنعت داروسازی نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واکسن حال توسعه است هر چند مقامات دیگر آن را نشان می دهد می تواند تا زمانی که 18 ماه به آماده برای استفاده است. او همچنین گفت وجود دارد که به احتمال زیاد بیشتر محدودیت های مسافرتی از کشورهای با شیوع کروناویروس هر چند او مشخص نشده است که این کشور در دست بررسی است.

پنس روز دوشنبه گفت که در عرض 12 ساعت وجود خواهد داشت 100 درصد غربالگری برای پرواز مستقیم به ایالات متحده در تمام فرودگاه ها در ایتالیا و کره جنوبی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روش های جدید در روز یکشنبه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز دوشنبه گفت: ان بی سی نیوز که COVID-19 شیوع است “به احتمال زیاد رسیده همه گیر نسبت است.”

“ما در حال برخورد با وضوح ظهور بیماری عفونی است که در حال حاضر به شیوع به نسبت و به احتمال زیاد همه گیر نسبت” Fauci گفت. او اضافه کرد که “ما در مرحله کاهش برای این” اما گفت که مقامات در حال آماده نیست به درخواست مردم به خود منزوی کردن و یا جلوگیری از فعالیت های عادی روزانه.

به گفته مقامات سه متوفی در واشنگتن شد و ساکنان LifeCare یک خانه سالمندان در حومه کرکلند که در آن شیوع COVID-19 گزارش شده است. یکی از متوفی به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض به تسهیلات و یا سابقه سفر به چین حمايتهاي کانون شیوع و یا یکی از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار.

باقی موارد جدا شده و در حال درمان اگر چه چند در شرایط بحرانی با توجه به گزارش.

مقامات در شهرستان سونوما, کالیفرنیا, همچنین اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بعد از دوم مورد COVID-19 پدید آمده وجود دارد. مورد جدید شامل یک فرد که فقط در بازگشت از یک سفر دریایی از سان فرانسیسکو به مکزیک.

آن شخص همچنان در شرایط با ثبات در انزوا اما مقامات در سونوما را فاش نمی کند جایی که آنها در حال درمان است.

در ضمن یک چهارم مورد COVID-19 تایید شده است در منطقه شیکاگو در یک زن که شوهرش شده بود مبتلا به این ویروس در چند روز گذشته. با توجه به آزادی مطبوعات از ایلینوی وزارت بهداشت است و درمان در شمال غربی بیمارستان جامعه در حومه Arlington Heights, در حالی که همسر او قرار داده شده است به قرنطینه در خانه.

هر دو در “وضعیت خوب” مقامات روز دوشنبه گفت:.

و مقامات بهداشتی دولت در نیوهمپشایر اعلام کرد در روز قبل از آن که اولین مورد تایید شده از COVID-19 وجود دارد درگیر یک فرد بالغ که به تازگی از سفر به ایتالیا, که در آن شیوع است بیمار حدود 1,600 نفر با توجه به آمار منتشر شده از سازمان بهداشت جهانی است.

با توجه به اپیدمیولوژی دولت بنیامین چان کسی است که آزمایش مثبت است از گرفتن شهرستان در شمال غربی بخشی از دولت است که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود. آنها قرار داده شده در صفحه اصلی انزوا چان گفت.

ایالات متحده هنوز هم بخش کوچکی از 89,527 موارد COVID-19 گزارش شده در سطح جهان است. از طریق دوشنبه 3,056 مردم مرده بود از این ویروس در سراسر جهان است.

اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده اند در چین اما این بیماری گسترش جهانی با تعداد قابل توجهی بیمار در کره جنوبی, ایران, ایتالیا, ژاپن, آلمان و سنگاپور و فرانسه است.

شش اضافی که عضو متحده-ارمنستان, جمهوری چک, جمهوری دومینیکن, لوکزامبورگ, ایسلند و اندونزی — نیز موارد گزارش شده از COVID-19 در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de