ذبح افسر مراسم تشییع جنازه خواهد بود به احتمال زیاد در 5th, سالگرد عروسی, مادر می گوید:

اگدن — نانسی Lyday گفت: پسر او در همه چیز در مورد خدمات. او همیشه کمک به دیگران و دوست داشت که یک افسر پلیس است.

“او نه تنها می تواند صبر کنید به عنوان یک افسر در اگدن شهرستان. او کاملا آن را دوست داشتم,” او گفت:. “او در مورد مراقبت همه است.”

این واقعیت است که بسیاری از مردم ابراز قدردانی خود را برای پسرش افسر ناتان Lyday است کمک به خانواده خود را.

“مردم در حال پایین آمدن به حمایت از او که آیا او می دانست یا نه و این بدان معناست که بسیاری او گفت:” مبارزه احساسات است.

ناتان Lyday متولد و بزرگ شده در اگدن. او فارغ التحصیل اثار ممتاز از دانشگاه ایالتی وبر عمده ای در عدالت کیفری.

“سرگرم کننده دوست و آه او jokester. شما به یاد داشته باشید لبخند خود را. همه در مورد آن فکر می کند و به یاد او لبخند” نانسی Lyday گفت.

Lyday همیشه در نگاه کردن برای دیگران, مادرش گفت: توصیف او به عنوان “غول مهربان” در 6 فوت و 4 اینچ قد بلند با یک “نگرش مراقبت.”

“او یک بچه خوب, یک فرد خوب است.”

اما از آنجا که او دوست داشت که یک افسر او عاشق همسر خود را بیشتر.

“او عاشق همسرش, اشلی, با تمام قلب خود را. و بعد از مراسم تشییع جنازه خواهد بود 6 (ژوئن) و این که خود را در پنجمین سالگرد عروسی. آن سخت است.”

رسمی مقدمات مراسم تشییع جنازه نشده است را اعلام کرد.

Lyday بود که تنها 24 سال بود و مفتخر به خدمت به جامعه خود, او گفت:. این چیزی است که او آموخته از پدر خود که مشغول به کار به عنوان یک افسر پلیس برای بخش های مختلف در دیویس شهرستان در طول سال است.

“او یک غول بی باک” مادرش گفت با اندازه گیری کلمات. “او شگفت انگیز بود.”

Lyday کشته شد پنج شنبه در حالی که در پاسخ به یک خشونت تماس در 365 جکسون Ave. هنگامی که پلیس می گویند جان بندیکت Coleman, 53, اخراج, از طریق یک درب به عنوان افسران وارد به صحبت با او. افسران کشیده Lyday از ایوان. یک افسر دوم نیز رسید. کلمن بعد مرده در داخل خانه است.

همسایه گفت: کلمن به طور منظم عمل به شدت نسبت به بزرگسالان و کودکان است.

سارا کانل که در زندگی فقط دو درب پایین گفت: به محض این که او شنیده ام عکس اخراج شدن او برداشت کودکان و رهبری برای زیرزمین جایی که آنها باقی می ماند تا زمانی که هرج و مرج بود.

“به محض این که من شنیده ام صدای شلیک گلوله, من می دانستم که او تا به حال فقط در نهایت آن را از دست داده و جامعی و رفته دیوانه” گفت: با اشاره به کلمن.

کانل گفت که او و دیگر کشورهای همسایه به حال کلامی اجرا فهم با کلمن همیشه از او نقل مکان به محله چهار یا پنج سال پیش.

“او فقط فریاد کسی که پیاده روی خود را ، او مردم را تهدید می کند. او را دیوانه” او گفت:.

کانل گفت: کودکان و نوجوانان بازی با کلمن را در بچه ها زمانی که آنها برای اولین بار نقل مکان کرد اما پس از یکی از بچه ها صدمه دیده است در حالی که بازی او را در کودکان خود را زمانی که آنها رفت و به عذرخواهی می کنیم.

“او ملاقات آنها را در حصار سمت راست وجود دارد و شروع به فریاد در آنها و تهدید آنها و تهدید شوهر من نمی آمد در پیاده رو و یا راه خود را هرگز دوباره” کانل به یاد می آورد. “هر تابستان, او فقط می شود یک کمی بیشتر وحشی است.”

او گفت که او به ندرت دیدم کانل همسر و یا فرزندان.

در طول سال کانل گفت که او به نام پلیس در کلمن 16 بار به صورت تهاجمی و ترسناک رفتار است. او گفت که او اغلب انجام چاقو بزرگ در یک غلاف روی تسمه.

“هر زمان ما را با پلیس تماس بگیرید, ما را به آنها بگویید: “او دارای سلاح گرم شما نیاز به مراقب باشید’,” او گفت:.

پلیس گفته اند که آنها در پاسخ به این خانه چندین بار و گفت: کلمن دارای سابقه کیفری است که دهانه چندین متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>