چاک ما مصرف گوشت نصف می تواند برش رژیم غذایی مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای تا 35%: مطالعه

یک مطالعه جدید برجسته چگونه پرداختن به آمریکا و رژیم غذایی می تواند کمک به مقابله با بحران آب و پیدا کردن که اگر آمریکایی ها خود را قطع مصرف غذاهاي حيواني به نصف آن می تواند به جلوگیری از 1.6 میلیارد تن از انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

این مطالعه توسط محققان در دانشگاه میشیگان و دانشگاه Tulane و راه اندازی شد توسط گروه حفاظت از مرکز تنوع زیستی.

به تدریج تعویض تا سال 2030 نیمی از تمام غذاهاي حيواني از جمله گوشت گاو و تخم مرغ و فراورده های لبنی—برای غذاهای گیاهی مانند حبوبات و محصولات سویا می تواند منجر به 35% کاهش در ایالات متحده آمریکا و رژیم غذایی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای برآورد مطالعه است. که برابر با کاهش حدود 224 میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال در سال 2030—معادل سالانه تولید گازهای گلخانه ای از 47.5 میلیون مسافر وسایل نقلیه گفت: محققان.

اگر ایالات متحده مصرف گوشت گاو نیز کاهش 90 ٪ از مزایای آب و هوا می تواند حتی بزرگتر و تحلیل یافت.

که بیشتر از رسیدن به تغییر پتانسیل به حدود 51 درصد کاهش در ایالات متحده آمریکا و رژیم غذایی مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای (GHGE) منجر به تجمعی کاهش 2.4 میلیارد تن از انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

کسانی که ممکن است تغییرات با توجه به سنگین کربن متوسط آمریکا و رژیم غذایی. از مطالعه:

مجموع انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با تولید متوسط آمریکا و رژیم غذایی به مقدار 5.0 کیلوگرم CO2 eq. هر فرد در هر روز. در حالی که گوشت قرمز (گوشت گاو و بز و گوسفند) نشان دهنده 9 درصد از کالری موجود از این رژیم غذایی آن کمک 47 درصد از GHGE. تمام غذاهاي حيواني ترکیب (گوشت قرمز و مرغ و ماهی/غذاهای دریایی و تخم مرغ و لبنیات و چربی های حیوانی بر اساس) نمایندگی 82 درصد از پایه رژیم غذایی GHGE.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در حالی که یک رژیم غذایی تغییر نیست یک گلوله نقره ای آن می تواند نقش مهمی در مهار تغییرات آب و هوا” مارتین هلر نویسنده سرب از مطالعه و تحقیقات تخصصی در دانشگاه میشیگان مرکز سیستم های پایدار در مدرسه برای محیط زیست و توسعه پایدار در بیانیه ای گفت:. “این تحقیقات نشان می دهد که جایگزینی تنها نیمی از حیوانات ما مبتنی بر مصرف مواد غذایی با پایه گیاهی جایگزین می تواند حساب برای نزدیک به یک چهارم کاهش لازم برای ایالات متحده برای دیدار با یک توافق پاریس هدف” هلر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی انصراف از توافق جهانی آب و هوا در سال گذشته است.

استفانی Feldstein, جمعیت و پایداری مدیر در مرکز تنوع زیستی گفت: در این مطالعه ارائه شده مراحل روشن برای چگونگی مهار سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای.

“حرکت آمریکا اشتها از ما برگر-سنگین رژیم غذایی مبتنی بر گیاه خوردن قدرتمند است و لازم است بخشی از مهار بحران آب و هوا,” او گفت:. “این COVID-19 همه گیر در معرض گوشت زنجیره تامین را از آسیب پذیری اما سیستم غذایی ما چهره و حتی بیشتر در دراز مدت تهدید از تغییر آب و هوا. ما به شدت نیاز به سیاستگذاران برای حمایت از رژیم های غذایی پایدار و انعطاف پذیر سیستم غذایی.”

برای کمک به این تلاش این مرکز برای تنوع زیستی است همچنین قرار دادن یک سیاست راهنمای ترسیم مراحل سیاستگذاران ایالات متحده می تواند به موفقیت های پایین تر رژیم غذایی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای.

در سطح فدرال سند متحده دستورالعمل های غذایی برای آمریکایی ها باید بر اهمیت غذاهای گیاهی (از جمله برای پروتئین) و اصرار کاهش مصرف گوشت و لبنیات. در سطح شهری سیاستگذاران می تواند تصویب سیاست ها به افزایش “قابل دسترس بودن و پذیرش گیاهی گزینه است.”

“با گرد هم آوردن غذا از سیاست و سیاست آب و هوا می گوید:” راهنمای “دولت می تواند با ارائه یک پایه برای سالم آب و هوا پسند سیستم غذایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im