با سورتمه حمل کردن سگ نژاد قهرمان, 24, سگ, زمین پس از تاریخی سوار هواپیما صفحه اصلی

ژوئن 2 (UPI) — برنده جایزه مسابقه با سورتمه حمل کردن سگ به خانه وارد سهشنبه 24 با سگ در یک تاریخی در هواپیما بعد از اینکه رشته در آلاسکا است.

توماس Waerner, 47, نروژ که برنده iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد در ماه مارس با سی ان ان گفت او را به یاد داشته باشید چند ماه گذشته و تاریخی خانه سوار برای بقیه عمر خود را.

تبلیغات

“برنده شدن در مسابقه و سپس رفتن در هواپیما … من فکر می کنم این یکی از کارهای جالب که در زندگی اتفاق می افتد,” Waerner سی ان ان گفت در یک مصاحبه تلفنی.

Iditarod است نزدیک به 1000 مایل مسابقه سالانه در آن 48 سال در دنباله از لنگرگاه به Nome. Waerner برنده مسابقه مارس 18. پس از آن محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس چپ او را سرگردان در آلاسکا اما او آمد تا با یک طرح فرار را برای خود و سگ.

“من نمی خواهد ترک قبل از من تا به حال یک راه حل برای سگ,” او گفت:. “و من فکر می کنم که تصمیم درست را چون من فکر نمی کنم سگ خواهد آن را تا اکتبر یا چیزی” در غیر این صورت.

کلمه ای که یک محلی هواپیمایی شده بود اقدام به فروش یک DC-6 هواپیما به موزه تاریخ هوانوردی در صلا نروژ موجب این ایده.

تاریخی هواپیمایی ساخته شده بود اولین سفر خود در سال 1946 و پرواز به سه جداگانه قاره ها بیش از آن 60 سال خدمات. Waerner اتفاق افتاده است بدانید که این هواپیما را مالک و با کمک از اصلی خود را با سورتمه حمل کردن سگ نژاد حامی Qrill حیوان قادر به دردسر آسانسور شنبه همراه 16 سگ خود را سگ و هشت سمت چپ توسط یکی از رقبای خود.

“زندگی است کمی عجیب و غریب” Waerner گفت. “اما من به جلو و مثبت ، اگر شما فقط مثبت شما همیشه پیدا کردن راه حل و شما را در غلبه بر موانع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im