آهسته تست ممکن است منحرف کردن شماره های از ایالات متحده آمریکا COVID-19 بازماندگان مرگ و میر

مارس 13 (UPI) — برآورد تعداد COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است تحت تاثیر عدم تست ظرفیت کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقاد شده است و بیش از این “شکست” — به عنوان دکتر Anthony Fauci از NIH قرار داده و آن را به کنگره — برای انجام تشخیص تعداد کافی از مردم که ممکن است در خطر ابتلا به عفونت.

به عنوان بخشی از طرح خود برای گسترش COVID-19 تست قابلیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد که ایجاد یک جدید غربالگری وب سایت برای این ویروس که راهنمای مردم از طریق یک سری از “بله” یا “نه” سوال و بر اساس پاسخ های خود را به طور مستقیم آنها را به جایی که آنها می توانید این نوع از بهداشت و درمان باید آنها را در منطقه محلی خود را.

این امر نه تنها کمک به شناسایی کسانی که نیاز به تست, اما همچنین می تواند به جلوگیری از مردم از اینکه تست شده و بی ارزش. رئیس جمهور گفت: 500,000 جدید کروناویروس تست کیت خواهد بود ساخته شده در دسترس از اوایل هفته آینده با “میلیون ها نفر” بیشتر به دنبال.

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی اعطا سریع-پیگیری تصویب در یک سوم پلت فرم تست و تحویل است که انتظار می رود برای شروع در هفته آینده.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مطبوعات. “وجود خواهد داشت بسیاری از موارد. اما ما مراقبت از آن است. آنچه که در اینجا امروز در حال رفتن برای کمک به آن پایان هر چه زودتر از آن داشته باشد.”

این تاخیر تا این نقطه به این معنی است که برخی از کسانی که ممکن است بیمار در حال گرفتن درمان فوری است. آن را نیز نشان می دهد مقامات ممکن است یک حس واقعی از شیوع محدوده.

“ما نیاز به عمل سریع تر برای مهار و محدود کردن عفونت در آمریکا” اندرو Pekosz یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: فردا پنج شنبه شب.

“چین در پاسخ به عفونت خریداری جهان برخی از زمان برای آماده سازی و ما باید به یاد بگیرند که اقدام اولیه یک فرصت برای به حداقل رساندن بیماری تاثیر است. اگر ویروس می شود بیش از حد جلوتر از ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن آن” Pekosz گفت.

ابتلا نیاز به یک افزایش قابل توجهی در تست ها گفته اند. با توجه به کنگره شهادت از Fauci و دیگران در پنجشنبه فقط 22,000 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش شده است.

در مقایسه کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و برخی از 230,000 مردم است. است که فعال این کشور برای به دست آوردن یک دسته بهتر در COVID-19 شیوع سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات در اوایل این هفته.

از طریق پنج شنبه, کره جنوبی تا به حال 7,979 تایید موارد با 72 مرگ و میر — یک مرگ و میر کمتر از 1 درصد است. ایالات متحده گزارش کرده است 41 و میر ناشی از 1,881 تایید COVID-19 موارد به مرگ و میر بیش از 2 درصد است.

این رقم در خط با یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در ماه گذشته در JAMA که شامل 72,000 بیماران در ووهان چین, کانون بیماری همه گیر.

این اعداد نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده زنده بماند. هنوز, آن را سخت برای به دست آوردن یک حس واقعی از تاثیر بدون دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم در واقع آلوده شده اند.

“میزان مرگ و میر و بیماری شدید نرخ افت خواهد کرد و بیشتر به عنوان ما به دست آوردن یک ایده بهتر از تعداد کل موارد خفیف که هستند اتفاق می افتد” Pekosz گفت. “اما شما باید به این تعادل در برابر این واقعیت وجود دارد که از قبل موجود ایمنی در جمعیت هیچ واکسن و هیچ آنتی ویروسها. این بدان معناست که ما می توانید ببینید بسیار زیادی شیوع در جمعیت چون ما همه مستعد.”

بدون دانستن چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده و یا تا به حال ویروس Pekosz گفت: مسئولان باید به هیچ وجه به اندازه کافی طرح نحوه تخصیص منابع در کوتاه مدت.

“تعداد زیادی از موارد خواهد شمارنده پایین مرگ و میر و هنوز نتیجه در بیشتر موارد بیماری شدید از بیمارستان زیرساخت می تواند رسیدگی به,” او گفت:.

این است که بیشتر پیچیده توسط چه شناخته شده در مورد پیشرفت بیماری. یک مطالعه منتشر شده در چهارشنبه لانست نشان می دهد که پیشرفت زمان از علائم شروع بیماری شدید است که هفت تا نه روز.

“این یک سریع شروع ناگهانی نارسایی تنفسی” Pekosz گفت. “این یک منطقه حیاتی از تحقیقات است که باید با توجه به اولویت بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im