واشنگتن – خیابان اصلی داد با ارسال نامه ای به رهبران کنگره در هفته گذشته هشدار آنها را از خطر برای کسب و کارهای کوچک با هل دادن به جلو شرکت ایمنی یک هدف مدت زمان طولانی از شرکت های بزرگ به دنبال لغو دهه کارگر و حمایت از مصرف کننده.

دانلود PDF کامل نامه یا کپی زیر:

مارس 15 سال 2020

عزیز رهبر مک کانل رهبر شومر بلندگو پلوسی و رهبر مک کارتی:

خیابان اصلی اتحاد ملی شبکه 30000 صاحبان کسب و کار کوچک. ما در حال نوشتن برای بیان عمیق ما مخالفت با ایجاد شرکت ایمنی برای غیر مسئولانه کسب و کار است که در معرض مشتریان و کارگران به کوروناویروس. شرکت ایمنی غیر ضروری است برای محافظت از صاحبان کسب و کار کوچک به عنوان دولت قانون در حال حاضر محافظت می کند مسئول صاحبان کسب و کار که عمل منطقی. علاوه بر ایجاد این نوع پتو ایمنی از پرونده های حقوقی توسط کارگران مجروح و یا مصرف کنندگان را بد بازیگران یک مزیت رقابتی در هزینه های زندگی مردم اضافه کردن به آسیب است که مسئول خیابان اصلی کسب و کار در حال حاضر رنج می برند. این امر ایجاد یک مسابقه به پایین پویا است که باعث ایجاد رقابت ناعادلانه برای کسب و کار نگران بازگشایی قبل از آن را بی خطر است برای انجام این کار.

خیابان اصلی ما عضو اتحاد کسب و کار مشتاق به از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما آنها خیلی نگران ایمنی. این تا حدی به دلیل آنها به دنبال به عهده اعضای جامعه و جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. اما آن را نیز از آنجا که هیچ یک از اعضای ما می خواهد کسب و کار خود و یا نام تجاری در ارتباط با گسترش بیماری یا مرگ به کارمندان و یا مشتریان. به عنوان یکی از اعضای ما به تازگی توضیح داده شده:

“تمام طول می کشد یک فرد به بیمار و سپس شما را تبدیل به یک کانون و افزایش ترس در ذهن مشتریان و حتی بالاتر و آنها می آیند و حتی کندتر است.”

استدلال برای شرکت ایمنی در این بیماری همه گیر در حال استوار بر یک انتخاب نادرست که illogically چاله بهداشت عمومی و ایمنی در برابر اقتصاد و زنده ماندن کسب و کار. در واقع ما باید به دنبال عملی و مبتنی بر علم با رویکرد به ایجاد یک بیماری همه گیر-انعطاف پذیر اقتصاد است که در نظر هر دو نیازهای صاحبان کسب و کار کوچک و نیاز عمومی برای بهداشت و ایمنی. این را می توان با ارائه صاحبان کسب و کار کوچک با وضوح مناسب بهداشتی و استانداردهای ایمنی و همچنین حمایت مالی برای آب و هوا این بحران و مجددا با ابزار کسب و کار خود را برای ایمنی تا زمانی که به طور گسترده ای در دسترس واکسن. این می تواند انجام شود و در حال انجام در کشور در سراسر جهان است.

خیابان اصلی صاحبان کسب و کار کوچک نیاز به دو چیز در عمل با خیال راحت در طول این دوره از زمان:

  1. روشن و آسان به درک و مبتنی بر علم با صنعت خاص اجرا استاندارد برای کارگر و مصرف کننده ایمنی در این بیماری همه گیر و
  2. کافی حمایت مالی در قالب کمک های مالی وام برای مقاوم سازی و مجددا با ابزار تجهیز به خرید تجهیزات ایمنی و PPE به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک می تواند تغییرات لازم و بهبود برای دیدار با آن استانداردها.

خیابان اصلی کسب و کارهای کوچک نباید مجبور به رقابت ناعادلانه با غیر مسئولانه دنبال کسب و کار ایمنی برای تصمیم گیری های خود را به چشم پوشی از استانداردهای سلامت و ایمنی برای کارگران و مصرف کنندگان است. توسط پاداش noncompliance, شرکت ایمنی را تغییر هزینه های مسئول رفتار بر عهده خیابان اصلی کسب و کار در حالی که قرار دادن افراد در قبر خطر است. با این منحرف هزینه-shift شرکت ایمنی می تواند در نتیجه تنها غیر مسئولانه ترین شرکت های بازمانده از این بیماری همه گیر.

به جای ترویج یک مسابقه به پایین با زندگی یا مرگ عواقب قانونگذاران باید حمایت از خیابان اصلی کسب و کارهای کوچک است که سرمایه گذاری در جوامع خود. ما مصرانه از کنگره برای رد این, شرکت, ایمنی پیشنهاد و ارائه خیابان اصلی با کمک که کسب و کار واقعا نیاز به خصوص اقلیت متعلق به و کوچک کسب و کار. که شامل:

  • پشتیبانی مستقیم برای کسب و کارهای کوچک برای مدت زمان از همه گیر و اجازه می دهد که بازگشایی در سرعت و سطح کسب و کار نیاز به حفاظت سلامت از صاحبان و کارکنان و مشتریان است.
  • کافی تست ردیابی پشتیبانی از انزوا و روشن صنعت خاص ایمنی و استانداردهای پشتیبانی می کند.
  • مراقبت های بهداشتی و اقتصادی برای حفاظت از تمام کارگران و خانواده — بدون مهاجرت مبتنی بر تبعیض — برای حمایت از هر دو سالم و نیروی کار محلی و هزینه.
  • ایجاد مراقبت کافی زیرساخت (مراقبت از کودک, مدارس پرداخت می شود ترک) بنابراین پدر و مادر و مراقبان می تواند بازگشت به کار دانستن خانواده خود را امن و محافظت شده است.
  • مکانیسم هایی را برای مقابله با سیستمیک نژادی و نابرابری اقتصادی است که ویرانگر کسب و کار در جوامع رنگ و هل دادن مردم از رنگ بر روی خط مقدم از این بیماری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با تشکر بسیار از شما برای توجه شما را به خیابان اصلی اتحاد و نگرانی است.

صمیمانه

آماندا Ballantyne

مدیر اجرایی

رونوشت: جناب لیندزی گراهام رئیس سنای آمریکا کمیته ای در قوه قضاییه

محترم دایان فاینستاین , رتبه بندی عضو سنای آمریکا در قوه قضائیه

محترم Jerrold Nadler, صندلی ایالات متحده خانه کمیته در قوه قضائیه

جناب جیم اردن عضو U. s. House کمیته در قوه قضائیه

دانلود PDF نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de