ائتلافی از بیش از 30 ، 000 صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر ایالات متحده است اصرار کنگره به کمک مالی شرکت های بزرگ و فراگیر مصونیت از coronavirus مربوط به ایمنی محل کار پرونده های حقوقی هشدار داد که این حرکت خواهد آسیب خیابان اصلی و “لغو دهه کارگر و حمایت از مصرف کننده.”

“شرکت ایمنی غیر ضروری است برای محافظت از صاحبان کسب و کار کوچک به عنوان دولت قانون در حال حاضر محافظت می کند مسئول صاحبان کسب و کار که عمل منطقی” گروه حمایت از خیابان اصلی داد در نامه ای نوشت (pdf) به حزب دموکرات و جمهوری خواه کنگره رهبران در هفته گذشته. “ایجاد این نوع پتو ایمنی از پرونده های حقوقی توسط کارگران مجروح و یا مصرف کنندگان را بد بازیگران یک مزیت رقابتی در هزینه های زندگی مردم است.”

“خیابان اصلی کسب و کارهای کوچک نباید مجبور به رقابت ناعادلانه با غیر مسئولانه دنبال کسب و کار ایمنی برای تصمیم گیری های خود را به چشم پوشی از استانداردهای سلامت و ایمنی برای کارگران و مصرف کنندگان است.”
—خیابان اصلی داد

“استدلال برای شرکت ایمنی در این بیماری همه گیر در حال استوار بر یک انتخاب نادرست که illogically چاله بهداشت عمومی و ایمنی در برابر اقتصاد و زنده ماندن کسب و کار” در این نامه همچنان ادامه دارد. “در حقیقت ما باید به دنبال عملی و مبتنی بر علم با رویکرد به ایجاد یک بیماری همه گیر-انعطاف پذیر اقتصاد است که در نظر هر دو نیازهای صاحبان کسب و کار کوچک و نیاز عمومی برای سلامت و ایمنی است.”

نامه آمد به عنوان شرکت های بزرگ همچنان به سطح شیب دار تا خود را به لابی کمپین در حمایت از مسئولیت حمایت, که سپر شرکت از مسئولیت قانونی برای کارگران که قرارداد Covid-19 در کار است.

در یک جلسه در وزارت امور خارجه اتاق غذاخوری کاخ سفید در روز دوشنبه اجرائی از Panera نان و رستوران مارک های بین المللی هر دو تحت فشار قرار دادند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پشتیبانی از مسئولیت حمایت در آینده coronavirus بسته محرک. ماه گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: مسئولیت حمایت خود هستند اولویت برای آینده Covid-19 قانون.

“دموکرات ها نمی خواهند به شما مسئولیت مقررات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها فقط نمی خواهید به آن را داشته باشند. و این دیوانه که آنها نمی… اما ما آن را به هر حال.”

لری Kudlow تهمت های برتر اقتصادی, مشاور مطمئن اجرائی که کاخ سفید است “کار بسیار سخت در COVID-19 مسئولیت محدودیت” را به عنوان آن را هل می دهد متحده به بازگشایی اقتصاد خود را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این رفتن به یک بخش کلیدی بعدی ما بسته” گفت: Kudlow.

خیابان اصلی داد گفت که در حالی که عضو آن کسب و کار “مشتاق به از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” آنها نیز “بسیار نگران ایمنی است.”

“این تا حدی به دلیل آنها به دنبال به عهده اعضای جامعه و جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار” این گروه نوشت. “اما آن را نیز از آنجا که هیچ یک از اعضای ما می خواهد کسب و کار خود و یا نام تجاری در ارتباط با گسترش بیماری یا مرگ به کارمندان و یا مشتریان است.”

به جای “ترویج یک مسابقه به پایین با زندگی یا مرگ عواقب” با پذیرفتن مسئولیت برای حمایت از شرکت های ائتلاف گفت: کنگره باید ارائه:

  • پشتیبانی مستقیم برای کسب و کارهای کوچک برای مدت زمان از همه گیر و اجازه می دهد که بازگشایی در سرعت و سطح کسب و کار نیاز به حفاظت سلامت از صاحبان و کارکنان و مشتریان;
  • کافی تست ردیابی پشتیبانی از انزوا و روشن صنعت خاص ایمنی استاندارد و پشتیبانی;
  • بهداشت و درمان و حمایت اقتصادی برای همه کارگران و خانواده—بدون مهاجرت مبتنی بر تبعیض—به حمایت از هر دو سالم و نیروی کار محلی و هزینه;
  • ایجاد مراقبت کافی زیرساخت (مراقبت از کودک, مدارس پرداخت می شود ترک) بنابراین پدر و مادر و مراقبان می تواند بازگشت به کار دانستن خانواده خود را امن و محافظت شده;
  • مکانیسم هایی را برای مقابله با سیستمیک نژادی و نابرابری اقتصادی است که ویرانگر کسب و کار در جوامع رنگ و هل دادن مردم از رنگ بر روی خط مقدم از این بیماری است.

“خیابان اصلی کسب و کارهای کوچک نباید مجبور به رقابت ناعادلانه با غیر مسئولانه دنبال کسب و کار ایمنی برای تصمیم گیری های خود را به چشم پوشی از استانداردهای سلامت و ایمنی برای کارگران و مصرف کنندگان” را داد نوشت. “توسط پاداش noncompliance, شرکت ایمنی را تغییر هزینه های مسئول رفتار بر عهده خیابان اصلی کسب و کار در حالی که قرار دادن افراد در قبر خطر است.”

“با این منحرف هزینه-shift,” این گروه هشدار داد “شرکت ایمنی می تواند در نتیجه تنها غیر مسئولانه ترین شرکت های بازمانده از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de