دود و COVID-19: چگونه coronavirus می تواند آتش جنگ بدتر این سال

سالت لیک سیتی — آخرین اکتبر دود نورد بیش از کل منطقه خلیج سان فرانسیسکو و درنگ برای روز. شعله های آتش از آتش سوزی سوختن در سونوما کانتی قابل مشاهده بودند از 80 مایل دور. N95 ماسک تصویب شد برای حفاظت از ساکنان از آلودگی است. خانواده های بیدار در وسط شب به همسایه اجازه دادن به آنها می دانم که آن زمان به تخلیه.

در 2019 در Kincaide آتش پاره از طریق سونوما کانتی برای 13 روز. آمد آن بر روی پاشنه از دو سال سالگرد Tubbs آتشی که 36,807 هکتار تخریب بیش از 5000 سازه و 22 نفر کشته شدند.

به عنوان باقی مانده شروع به خشک و آب و هوا گرم و آتش و فصل هنگامی که دوباره شروع به بالا در سراسر غرب است. در این سال کشورهای در حال انتخاب قرار تجویز می سوزد به حد آتش نشانی و جوامع محلی قرار گرفتن در معرض دود.

“که دود می تواند یک محرک برای سیستم تنفسی خود را و به طوری که رفتن به ترکیب خود استعداد ابتلا به کوروناویروس. بنابراین اجازه دهید نگه داشتن آن را به حداقل برساند یا از بین بردن آن به طور کامل در صورت امکان” گفت: تریسی Dunford ایمنی هماهنگ کننده برای یوتا بخش از جنگل, آتش سوزی و دولت زمین.

ممکن است در نظر گرفته شده است “انتقال” ماه به عنوان اولین آتش در حال اشتعال از زین آتش در ایالت یوتا به حوضه آتش سوزی در آریزونا.

دست خدمه حفاری خط آتش آنها به عنوان مبارزه با آتش سوزی سوختن در هلندی توخالی منطقه میدوی در سهشنبه, مارس 12 سال 2020 است. این COVID-19 همه گیر اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از اضطراب به استرس زا در حال حاضر تلاش های مبارزه سوزی های گسترده.
اسکات G Winterton, Deseret News

در کالیفرنیا این فصل می تواند به خصوص بد — این زمستان گذشته بود و خشک و فراوانی پوشش گیاهی که رشد دو و مرطوب زمستان پیش در حال گردش است و شکننده.

در این سال coronavirus اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از اضطراب به استرس زا در حال حاضر تلاش های مبارزه سوزی های گسترده. آرایه ای از سازمان های دولتی از اداره مدیریت زمین به جنگل و خدمات باید به شکل از چگونه به نگه داشتن مردم و جوامع ایمن از ویروس و از شعله های آتش.

از لغو بسیاری تجویز می سوزد به تغییر راه آتش اردوگاه در حال راه اندازی آتش سوزی خواهد بود جنگیدند متفاوت این تابستان و پاییز.

تنفس دود

قرار گرفتن در معرض wildland fire دود ممکن است سازش آتش نشانان’ سیستم ایمنی بدن. این شده است یک مشکل مداوم در هر سال: آتش نشانان در اغلب گزارش سرماخوردگی و دیگر بیماری ها در پایان هر فصل. Coronavirus ساخته شده است یک ضربه به سیستم ایمنی بدن و حتی بیشتر نگرانی است.

نه بسیاری از تحقیقات انجام شده بر روی اثرات دراز مدت از آتش سوزی دود آتش نشانان با توجه به لوقا Montrose, محیط زیست و متخصص زهر شناسی در دانشگاه ایالتی بویزی. اکثر wildland آتش نشانان فصلی هستند تمایل به ماندن در این زمینه برای یک دوره طولانی از زمان وجود ندارد متمرکز آژانس ردیابی آنها مونترو گفت.

او با اشاره به یک مطالعه نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض دود سیگار می تواند مشکل ساز برای آتش نشانان در این فصل است.

این مطالعه از دانشگاه مونتانا که در آن موشها در معرض دود و سپس به یک باکتری پاتوژن. آنها دریافتند که موش ها پس از آن تا به حال بیشتر باکتری بار.

مونترو گفت: همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد با کوروناویروس.

وجود سلول های ریه است که عمل به عنوان نوعی از پاکسازی خدمه به نام ماکروفاژها سلول های. “زمانی که آنها چیزی است که خارجی آنها قرار است برای از بین بردن آن است. و اگر آنها نمی تواند آن را از بین ببرد آنها قرار است به غرق آن و یا آن را در و سپس آنها را قربانی خود” مونترو گفت.

در مونتانا مطالعه تعداد ماکروفاژها در موش ها در معرض دود سیگار نه تنها کاهش یافته است اما توانایی انجام کار خود را نیز دچار اختلال میشود.

محققان نگران هستند که اگر آتش نشانان از دست دادن ماکروفاژها مانند موش های آنها می تواند در نهایت با افزایش بار ویروسی.

“همانطور که از در حال حاضر catch-22 است که ما می خواهیم آنها را به خارج وجود دارد و مبارزه با آتش سوزی, ما همچنین نمی خواهید آنها را به نفس است که دود سیگار وجود دارد و به نظر نمی رسد که یک راه برای آنها را به انجام آن را با خیال راحت” او گفت:.

در پایان wildland fire فصل آتش نشانان اغلب بحث در مورد “اردوگاه خام” موج معمولا خفیف بیماری است که به سرعت گسترش می یابد.

“شما شوخی می در مورد آن. شما اولین کسی بودن منجر به احتقان و سرفه یا عطسه و سپس روز بعد شخص دیگری می شود آن را” پل MacCammond سابق wildland آتش نشان است که کار کرده و با خدمات جنگل در اورگان و آیداهو برای هشت فصل گفت.

MacCammond به یاد می آورد درخواست پدر در قانون pulmonologist اگر وجود دارد یک راه برای محافظت از خود در برابر دود. تنها راه حل خواهد بود با پوشیدن ماسک. N95 ماسک نیز غیر عملی برای wildland آتش نشانان برای استفاده مونترو گفت. نه تنها به درستی اتصالات آنها را به یک موضوع در این زمینه, اما آنها می تواند آسیب شدید فیزیکی نیروی کار مورد نیاز خود را از آتش wildland.

“که تقریبا نزدیک به غیر ممکن است برای پوشیدن زمانی که شما در حال انجام کار دستی و مجبور به نفس کشیدن واقعا سخت” MacCammond گفت.

گاهی آتش نشانان را می پوشند bandanas اما آنها نمی واقعا توقف ذرات دود را از گرفتن در ریه های خود را.

اما سازمان های دولتی می تواند به توقف اجتناب ناپذیر آتش سوزی از ظاهر در سراسر غرب و نه اسموکی هوا است که به شرح زیر است.

“وجود خواهد داشت که در آن موارد آتش نشانان و جوامع در حال رفتن به تحت تاثیر با دود” Dunford با یوتا بخش از جنگل, آتش و امور اراضی گفت. “و من واقعا نمی باید جواب خوبی برای آن که جز به می گویند که ما در حال رفتن به مدیریت به عنوان بهترین ما می توانیم. اما برخی از است که برای رفتن به خارج از کنترل ما است.”

قرار دادن تجویز می سوزد

یک چیز سازمان را تحت کنترل دارند تجویز می سوزد. در تلاش برای محدود کردن آتش’ قرار گرفتن در معرض دود در این فصل بسیاری از تصمیم به قرار دادن آنها را خاموش. “در ماه گذشته ما کلمه ای که صدها و صدها هکتار در برخی از مکان نیست انجام گرفتن” کیسی جاد رئيس جمهور از فدرال Wildland Fire Services Association گفت.

دولت و سازمان های فدرال را تا به حال به یک مشکل معاوضه بین اجازه می دهد قلم مو به روی زمین باقی می ماند و حفاظت از سلامت آتش نشانان.

در حالی که قرار دادن تجویز سوختگی ممکن است مهم بهداشتی احتیاط آن می تواند به معنای بدتر آتش سوزی در این فصل و فصل آمده است.

کلید نگه داشتن بسیاری از جنگل ها در کشورهای غربی سالم مکرر کم شدت آتش سوزی که سوختگی چمن, شاخه های مرده و نهال درختان در جنگل طبقه با توجه به کریس زمینه مدیر استنفورد جنگل موسسه برای محیط زیست است.

بدون کوچکتر آتش سوزی, شاخه های مرده و درختان کوچک شمع و ایجاد چه زمینه خواستار “نردبان سوخت.”

کسانی که نردبان سوخت, آتش گرفتن بسیار به راحتی و به نوبه خود به بزرگتر آتش سوزی که منجر به تاپس از درختان.

“ما می دانیم که در گذشته سرمایه گذاری در آتش منجر به بیشتر و بیشتر در جنگل ها است که باید این نردبان سوخت به طوری که هر گونه آتش سوزی به احتمال زیاد از تبدیل شدن به یک فاجعه آتش” زمینه توضیح داد.

تصمیم به تجویز سوختگی بیشتر به معنی کيندلينگ برای بزرگتر آتش سوزی که ممکن است فوران در گرمای تابستان.

“من نگران که ما در یک محیط که در آن خطر واقعا فاجعه بار انواع آتش سوزی است که ما دیده ایم در سال های اخیر می شود بیشتر و بیشتر و من فکر می کنم هر سال هنگامی که ما را به چشم ما کردن توپ حتی اگر آن را برای یک واقعا دلیل خوبی مانند برخورد با کروناویروس که ما را افزایش می دهد که خطر” درست گفت.

آنچه غربی ها می توانید انجام دهید برای آماده سازی

بسیاری از ایالات در غرب تجربه خشک زمستان ملی و بین آتش مرکز پیش بینی کرده است که بسیاری از مناطق را تجربه کنند “فوق عادی قابل توجهی بزرگ آتش بالقوه است.”

با کمتر تجویز سوختگی نیز وجود خواهد داشت بیشتر سوخت در سمت چپ بر روی زمین است.

زمینه خواست مردم را به زمان صرف شده در صفحه اصلی برای روشن کردن قلم مو و ایجاد یک “دفاع از فضا است.” FEMA و بسیاری از دولت های آتش آژانس ایجاد کرده اند راهنمایی در مورد چگونه به انجام درست آن. توصیه های طیف وسیعی از پیرایش شاخه های مرده برای قرار دادن چوب شمع حداقل 30 فوت از خانه.

“زندگی در غرب یک فرصت شگفت انگیز به بخشی از یک چشم انداز فوق العاده. اما ما نیاز به مسئولیت برای در معرض خطر که مستلزم” درست گفت.

با کروناویروس بیماری همه گیر در بازی دولت و سازمان های فدرال ممکن است پهنای باند را به عنوان بسیاری از اقدامات پیشگیرانه است. بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که ماندن در خانه, پاک کردن علف های هرز و سعی کنید برای شروع یک آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im