مارها ارزشمند عضوی از اکوسیستم های ما هستند هیچ چیز به ترس از

قصه های قدیمی غرب با آن افسانه ای قانون شکنان و بزرگ تر از زندگی شخصیت ها بخشی از غرب رمز و راز. بنابراین بیش از حد داستان از موجودات است که در اینجا زندگی می کنند. مارهای زنگی باید همیشه یاد و نقش مهمی در اساطیر غربی هاو روایات قومی و برجسته هستند و تقریبا در هر غربی فیلم تا کنون ساخته شده و همیشه به عنوان تبه کار. اما کسانی که توصیفاتی هستند بر اساس نابجا و ترس و نفرت و نه در واقعیت و درک.

در حقیقت مارهای زنگی فقط مانند هر موجود دیگر; آنها نقش مهمی بازی در طبیعت طرح بزرگ. آنها نه بدخواه بد و یا نقشه. اینها صفات انسانی برخوردار است. و آنها قطعا نه “به ما” به عنوان برخی از مردم بر این باورند. با وجود آنچه که عموی خود را باب می گوید: یک مار هرگز به شما تعقیب.

یوتا ساکنان باید بود خوشحالم که می دانم که مارهای زنگی می خواهید چیزی برای انجام با انسان و اگر آنها نبودند سمی ما ممکن است آنها را به یک فکر دوم. تعصبات بر اساس کهنه افسانه یا sensationalistic منابع مانند فیلم نمی ایستادگی به بررسی علمی و شایستگی چرا که در زندگی واقعی مارها در حال بچه ها خوب است به همین دلیل است که آنها توسط قانون محافظت می شود.

مارها لازم نیست مردم نیاز مارها. مارها ساخته شده این امکان را برای ما به پیشرفت از قبایل کوچ به تاسیس جوامع کشاورزی با جلوگیری از تخریب محصولات غذایی با حشرات موذی قادر می سازد در نتیجه ثبات و پیشرفت تمدن بشری است.

کشاورزان مدرن آموخته اند به درک مارها به عنوان یک شکل از کنترل جوندگان تعارف مادر طبیعت است. اگر مارها شدند به ناپدید می شوند فردا آن خواهد بود تنها یک زمان کوتاه قبل از ما محصولات و سیلوهای دانه زده شد جوندگان.

به عنوان پرکار بردار برای بیماری های جوندگان ناقل متعدد عوامل بیماری زا از جمله طاعون, tularemia, hantavirus تیک-borne بیماری لایم و یک میزبان از دیگر جدی و بالقوه کشنده بیماری است. اگر شما هرگز دچار هر یک از این بیماری شما باید احتمالا با تشکر از مار.

تمدن حمله کرده زیستگاه های متعدد موجودات وحشی از جمله مارهای زنگی. پس نه از گونه های ما در حال رفتن در هر نقطه مار زنگی برخوردهای همیشه اجتناب ناپذیر است و ما نیاز به یادگیری به همراه. این مهم است به یاد داشته باشید که مار که جغجغه در شما هنگامی که شما در حال پیاده شدن نیست تهاجمی, تهدید یا معنی; او فقط به شما اجازه می دانم که او وجود دارد. به این دلیل rattlers شده اند به نام “ادب از همه مارها.” افرادی که نمی مانند مارها باید قدر این حسن نیت ارائه میدهد.

اما در حالی که مار برخوردهای مشترک وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس. در اکثر کشورهای غربی تنها مارهای سمی هستند مارهای زنگی ساخت شناسایی یک نسیم است. (آریزونا و نیومکزیکو نیز غربی مرجان مار.) یوتا 31 کل گونه مار اما تنها هفت مار زنگی گونه ها سمی هستند و تنها یکی از آنها حوضه بزرگ زنگی, زندگی همراه واساچ ، دیگر 24 گونه کاملا بی ضرر برای انسان و حتی مارهای زنگی خطرناک نیست اگر مردم به سادگی آنها را به تنهایی ترک.

بی ضرر مار در حیاط خود را مانند بند جوراب, مار, لاک پشت نقب زن مار یا مسابقه است و یک منبع ارزشمند از طبیعی کنترل آفات. هنگامی که او را حذف آفات در حیاط خود را حرکت با هیچ باعث از شما. بهترین از همه, او نمی خواهد شما ارسال لایحه.

اکثر ایالت از جمله ایالت یوتا باید قوانین منع کشتن مارهای زنگی و دیگر herpetofauna که شامل تمام خزندگان و دوزیستان است. چرا ؟ چرا که این حیوانات در حال اعضای مهم مربوط به حیات وزندگی جوامع که در آن زندگی می کنند, پر کردن دو نقش به عنوان شکار و شکارچی و.

در یک روشنفکر آن زمان برای متوقف کردن اهریمنی مارها و شروع به دیدن آنها را به عنوان با ارزش و موجودات آسیب پذیر هستند و به درک که تنها خوب مار یک مار زنده.

David E. Jensen یک نویسنده مستقل است, مربی و صاحب Wasatch مار حذف در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. او هرگز ملاقات یک مار او را دوست ندارم.