Feb. 6 (UPI) — A blizzard شناخته شده به عنوان “برف آرماگدون” به خاک سپرده شد بسیاری از شرق ایالات متحده در رکورد عمق و تعطیلی دولت فدرال از 10 سال پیش پنج شنبه.

اصلی فشار از طوفان وارد شده در فوریه. 6, 2010 و ریخته نزدیک به 30 اینچ از برف در واشنگتن و فیلادلفیا و بیش از 3 فوت در برخی از مناطق از ویرجینیا است. مشابه قابل توجهی بارش برف دیده می شد به عنوان غرب تا Ohio.

بیش از یک دوره 12 روزه از Jan. 25 Feb. 6 که شامل یک کوچکتر طوفان لقب “Snowverkill,” واشنگتن دریافت یک رکورد 38.3 اینچ از برف — شکوه یک رکورد 34.2 اینچ مجموعه در سال 1899 در طول همان دوره از زمان است. واشنگتن فرودگاه نیز به خاک سپرده شد در پودر جدید — بیش از 50 اینچ در واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی و نزدیک به 55 اینچ در بالتیمور-واشنگتن بین المللی ترگود مارشال فرودگاه.

فوریه 2010 در واقعیت بود snowiest ماه در سابقه در بالتیمور فیلادلفیا و Atlantic City, N. J.

متحده اضطراری اعلام شد, در واشنگتن, d. C., مریلند, New Jersey, پنسیلوانیا, ویرجینیا دلاور و غرب ویرجینیا به عنوان برف آورد پایین خطوط برق و قطع برق صدها هزار نفر و به خاک سپرده حیاتی جاده در اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی.

“برف آرماگدون” نیز بیش از حد برای دولت فدرال است که بسته شده در فوریه. 7 اما سنا موفق به فشار در جلسات بین طوفان سه روز بعد به عنوان نامزد از رئیس جمهور, باراک اوباما, پس از آن فقط از یک سال به انتخابات ریاست جمهوری.

بسیاری از مدارس و مکان های کسب و کار بودند توقیف توسط مگا-طوفان و برخی از مردم ایران این فرصت را. صدها نفر شرکت کننده در یک جمعی گروه مبارزه با گلوله برف زدن در واشنگتن را Dupont Circle و اسکی در فیلادلفیا با استفاده از مراحل موزه هنر — همان آنهایی که جاودانه Rocky Balboa در هفت فیلم-به عنوان یک پیست اسکی.

پاسخ به طوفانهای برف قرار دادن فشار بر جاده پاکسازی خدمه که حدود یک چهارم از واشنگتن دی سی snowplows بودند از خدمات و جاده نمک بود که جیره بندی توسط Feb. 9.

تأمل در تاریخی طوفان پیتسبورگ شهردار لایحه Peduto است رئیس ستاد گفت: این شهرستان بهبود یافته است زیرساخت های خود را برای آماده سازی بهتر برای امکان شبیه طوفان در آینده است.

“ما خیلی بهتر و آماده تر از ما 10 سال پیش برای مقابله با طوفان اندازه برف آرماگدون” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de