پس از ماه ها حدس و گمان به نظر می رسد به عنوان اینکه “دوستان” مراسم ویژه ای خواهد بود که به آینده جریان پلت فرم HBO Max با توجه به فاکس نیوز.

شش ستاره از ضربه NBC طنزهای به نظر می رسد در هیئت مدیره به عضویت یک ساعته گذشته نگر ویژه از سری فاکس گزارش شده است.

امکان “دوستان” مراسم مورد بحث قرار گرفته برای برخی از زمان با توجه به Vanity Fair. اما نه همه از این خبر بود که لزوما مثبت است.

“وجود دارد این است که منافع همه در اطراف و در عین حال ما نمی توانیم منافع همه alighted به فشار دکمه بر روی آن” HBO حداکثر مدیر خلاق افسر کوین o’reilly گفت: در ماه ژانویه با توجه به غرور نمایشگاه اضافه کرد: “امروز آن را فقط شاید.”

هنوز خبری نشده است ساخته شده رسمی. یک نماینده برای HBO گفت روباه که در گزارش های ویژه ای هستند “تایید نیست.”

اما “دوستان” طرفداران آغاز شده بود گمانه زنی در اوایل این هفته است که اخبار در مورد مراسم ویژه بود که ستاره Matthew Perry توییتی “مرموز” پیام روز سه شنبه با توجه به مجله مردم.

“خبر بزرگ” ، ” پری توییتی بدون پیچیدگی بیشتر.

در مصاحبه با الن DeGeneres در ماه اکتبر جنیفر آنیستون را تکذیب کرد گزارش از “دوستان” راه اندازی مجدد اما گفت: “ما خیلی دوست دارم برای وجود دارد به چیزیاما ما نمی دانیم که چه چیزی است که” با توجه به Vanity Fair.

شش ستاره اصلی از این سری در حال انتظار برای دریافت بین $2.25 میلیون و 2.5 میلیون دلار برای ظاهر شدن در HBO حداکثر ویژه با توجه به وال استریت ژورنال.

WarnerMedia بیشتر توپ زدن Netflix برای حقوق مربوط به سری کامل از “دوستان” که ارسال خواهد شد سری به HBO Max که اولین در بهار برای پنج سال آینده وال استریت ژورنال گزارش شده است.

“هزینه بالا گرفتن بازیگران “دوستان” هم نشان دهنده این است که چقدر WarnerMedia فکر می کند قسمت های تکراری و همچنین مراسم ویژه کمک خواهد کرد که در خدمت به عنوان یک غول تبلیغاتی و ابزار بازاریابی” با توجه به وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de