سناتور. برنی ساندرز گفت: سی ان ان تاون هال در لاس وگاس در روز سه شنبه است که اگر رئيس جمهور منتخب خود در سیاست خارجی را اولویت بندی عدالت و صلح در خاورمیانه و بازاندیشانه به عقب اسرائیل علیه فلسطینی ها است.

“آنچه در سیاست خارجی آمریکا به مورد در خاورمیانه آوردن اسرائیل و آوردن فلسطینی با هم زیر پرچم عدالت” گفت: Sanders. “ما می تواند آن را انجام دهد ما باید ثروت را به آن را انجام دهد. آن را فقط نمی تواند به سادگی این باشد که ما فقط طرفدار اسرائیل و ما چشم پوشی از نیازهای مردم فلسطین.”

این سناتور همچنین گفت: دولت خود را در عربستان سعودی و ایران به کنار گذاشته اختلافات خود را و پیدا کردن زمینه های مشترک.

تماشا کنید:

“این تا طراوت را به شنیدن این زمینه گفت:” موسسه بروکینگز همکار شادی حامد. “گوش دادن به همه چیز. این چه اخلاقی وضوح در خاورمیانه برای تلفن های موبایل مانند.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این نظر توسط ساندرز یک سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اولیه دریافت ستایش از ترقی خواهان که استقبال ورمونت سناتور مستقیم به بحث در مورد خود را به سمت چپ متمایل آرمان.

“من هرگز شنیده عمده ایالات متحده نامزد انتخابات ریاست جمهوری بحث مانند این در زندگی من” توییتی رهگیری‘s مهدی حسن.

“من آن را گفته ام قبل خواهد شد و من دوباره آن را می گویند,” Hasan اضافه شده است. “بله یک رئیس جمهور ساندرز خواهد بود یک تغییر رادیکال از “هنجار” در سیاست داخلی اما او می تواند واقعا واقعا واقعا تغییر رادیکال از “هنجار” در سیاست خارجی!”

با استناد به تشویق دریافت شده توسط ساندرز پس از نظر او کوئنسی موسسه مسئول Statecraft نایب رئیس جبهه گفت که ساندرز صحبت شد به بزرگی و رشد احساس در بخشی از ایالات متحده رای دهندگان.

“سیاست از این مسائل به طور چشمگیری تغییر کرده دقیقا به این دلیل که مردم آمریکا در حال مریض و خسته از جنگ بی پایان” گفت: Parsi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im