افزایش HIV هزینه دارو به خطر اندازد پایان دادن به اپیدمی کارشناسان می گویند

دولت ایالات متحده با هدف پایان اپیدمی ایدز تا سال 2030, اما بالا رفتن سرسام آور هزینه های دارو ممکن است که یک رویا لوله یک مطالعه جدید نشان می دهد.

از سال 2012 هزینه ضد ویروسی برای درمان اچ آی وی (ویروس عامل ایدز, شروع به پریدن کرد 34 درصد است. که نزدیک به چهار برابر نرخ تورم.

حتی با کلی گزینه های اولیه درمان در حال حاضر بالا $36,000 هر بيمار در هر سال با توجه به مطالعه است.

در سال 2012 متوسط سالانه هزینه درمان اولیه بود $25,000 به $35,000. تا سال 2018 در این محدوده بود $36,000 به $48,000 یک سال محققان دریافتند. که 53 درصد افزایش نزدیک به شش برابر نرخ تورم.

“واضح است که یک جنبش با صنعت به افزایش قیمت دارو و شده است وجود دارد تبلیغات را امتحان کنید و مطمئن شوید که افرادی که ممکن است در خانه ارزان تر مواد مخدر انتقال به جدیدتر و گران تر از آنهایی که گفت:” رهبری محقق دکتر راشل Walensky استاد پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد در بوستون ،

Walensky اشاره کرد که دولت فدرال “پایان اپیدمی ایدز” ابتکار عمل با هدف به دیدن 90 درصد کاهش در موارد HIV تا سال 2030.

برای دیدار با این هدف ایالات متحده نیاز به افزایش سرکوب های ویروسی با 33 درصد است. که نیاز به صرف حدود 36 میلیارد دلار در سال در طب تنهایی, او گفت:.

این داروها به طور کلی تحت پوشش بیمه, که آیا آن مدیکید یا بیمه های خصوصی. اما Walensky گفت روشن نیست که تمام بیماران دارای بیمه.

“در بسیاری از موارد آن را واقعا عمومی برای پرداخت این داروها,” او گفت:.

یکی از دلایلی که قیمت در حال بالا رفتن است که در عمق استخرهای دولتی و خصوصی پول — از جمله گسترش مدیکید و رایان سفید HIV/AIDS برنامه — پوشش این داروها. دلیل دیگری وجود دارد: نظارت دولت برای کنترل قیمت Walensky گفت.

“مردم نیاز به نگه داشتن یک چشم بر روی این دارو به دلیل هزینه های آنها افزایش سرعت” Walensky گفت. “این غیر قابل قبول است و ما در میان عامه ماموریت برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است و ما در حال رفتن به قادر به انجام آن اگر این هزینه ها همچنان به افزایش در این نرخ است.”

اندرو Powaleny — سخنگوی Iea تجارت گروه به نمایندگی از صنعت داروسازی — گفت: پیشرفت در زمینه مواد مخدر را به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر ناشی از این بیماری است. “این نوآوری ها بی معنی هستند اما اگر بیماران نمی توانیم آنها را,” او اضافه شده است.

در حالی که پرداختن به همین دلیل قیمت ها افزایش یافته است بنابراین به طور چشمگیری Powaleny ذکر برخی از صنعت تلاش به HIV داروهای مقرون به صرفه تر به بیماران است.

اين تلاش ها شامل تخفیف و تخفیف است که تحقیقات جدید به حساب نمی گفت. Powaleny گفت: این صنعت در تلاش است تا مطمئن شوید که کسانی که پس انداز مشترک با بیماران در داروخانه ضد.

“Biopharmaceutical شرکت در حال کار برای رفع این سیستم مراقبت های بهداشتی پس از آن آثار بهتر برای بیماران بهبود بیمار قیمت,” او گفت:.

این صنعت همچنین می خواهم برای دیدن کلاه در خارج از جیب هزینه ها و بیمه اتکایی کاهش از 25 درصد به 20 درصد Powaleny گفت.

“ما همچنین نیاز به delink زنجیره تامین و پرداخت از لیست قیمت دارو,” او گفت:.

گزارش آنلاین منتشر شد Feb. 3 به عنوان یک پژوهش نامه در JAMA Internal Medicine.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در HIV/AIDS بازدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر