افزایش درجه حرارت به گسترش گرما در سراسر شمال شرقی به عنوان تابستان آغاز می شود

21 ژوئن (فردا) — گرما را گسترش در سراسر شرق در طول اولین هفته از فصل تابستان با برخی از شهرستانها به احتمال زیاد برای رسیدن به 90 درجه فارنهایت وسط هفته است.

به عنوان ساعت زده 5:43 p. m. EDT در روز شنبه را رسما تابستان در نیمکره شمالی است.

تبلیغات

بسیاری از نقاط در سراسر شمال شرقی کردم یک استراحت مختصر از خلاصه حرارت از طریق اواسط ماه ژوئن. شهرستانها مانند واشنگتن دی سی و نیویورک پیتسبورگ همه به طور متوسط 3 یا بیشتر درجه زیر نرمال برای پنج روز کشش این هفته.

برخی بیشتر شمالی مکان شروع به دیدن یک موج گرما ساخت در پایان هفته. کربو مین پیشی 95 روز پنج شنبه و جمعه بیش از 20 درجه بالاتر از نرمال و در این شهر تمام وقت اخیر است. حتی مکان هایی مانند آلبانی نیویورک و بوستون رسیده فوقانی 80s, تا پایان هفته, 10 درجه بالای نرمال برای اواسط ماه ژوئن.

موج گرما آغاز شده است که در کانادا و شمال انگلستان خواهد ساخت جنوب در این هفته منجر به گسترده تر گرما برای چند روز اول تابستان.

گرما را گسترش خواهد به دریاچه های بزرگ به عنوان اوایل به عنوان در روز یکشنبه ، تمامیت غرب را گرم تا دوشنبه.

غرب Appalachians از غرب نیویورک از طریق دره اوهایو اوج گرما خواهد بود در روز یکشنبه یا دوشنبه با درجه حرارت افزایش به اواسط 80s.

“دقیقا با چه سرعتی یک موج از رعد و برق حرکت می کند به این مناطق تعیین خواهد کرد که چگونه داغ آن را می توانید روز دوشنبه گفت:” AccuWeather هواشناس جیک Sojda. مکان از بوفالو, نیویورک, کلمبوس و سینسینتی, اوهایو, ممکن است به اندازه کافی ابرها اواخر روز دوشنبه به حفظ درجه حرارت در پایین 80s.

اما در همان زمان درجه حرارت نیز در حال افزایش است در شرق کوه و در امتداد I-95 راهرو. شهرستانها مانند فیلادلفیا و بالتیمور و واشنگتن را با یک اجرا در 90 روز دوشنبه.

“ترین گرمای سوزان خواهد صبر کنید تا شنبه و چهارشنبه برای مکان های از, Hartford, کانکتیکات, به ریچموند ویرجینیا گفت:” Sojda.

داخلی محل افزایش خواهد یافت و به پایین 90s خروج ساکنان در معرض اواسط تابستان گرما در ترکیب با دوز رطوبت بالا. برخی از مکان خواهد بود به اندازه 10 تا 15 درجه بالای نرمال برای پایان ماه ژوئن.

در ساحل سفت southerly باد را به برخی از کمک. اگر چه آن را هنوز هم خواهد شد و مرطوب در این مناطق دمای پوش خواهد شد در 80s البته هنوز هم بالاتر از حد نرمال است.

نوشیدن مقدار زیادی آب برای هیدراته ماندن مهم خواهد بود برای ساکنان به منظور کمک به کاهش حرارت و بیماری های مرتبط با. جلوگیری از انجام فعالیت های شدید فعالیت در فضای باز در اواخر بعد از ظهر و در صورت امکان تکمیل آنها را در صبح و یا شب هنگام آن است که کمتر سرکوبگر.

رگبار و رعد و برق است که ادامه خواهد داد به رفت و برگشت به سمت دره اوهایو روز دوشنبه را به آرامی اینچ به سمت شرق از طریق شمال در روز سه شنبه و چهارشنبه. برخی از جدا شده رعد و برق ممکن است آتش جلوتر از موج اصلی از رعد و برق انتظار می رود برای رسیدن به I-95 راهرو در اواسط هفته.

پس از رعد و برق در اواسط هفته مختصری استراحت انتظار می رود را در درجه حرارت بازگشت به نزدیک به سطح نرمال. اما AccuWeather را دوربرد هواشناسان پیش بینی بیشتر از 90 درجه روز می تواند در فروشگاه قبل از پایان ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im