فوتبال: آلمان بوندسلیگا تایید به بازگشت در اواسط ماه مه

مارس 6 (UPI) — بایرن — برتر آلمان لیگ فوتبال — اجازه خواهد داشت به رزومه کاری در ماه مه پس از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان لغو برخی از مستند محدودیت های جمعه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بوندسلیگا به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار اصلی ورزش فوتبال در اروپا برای از سرگیری بازی پس از اینکه به حالت تعلیق درآمد. لیگ بازی متوقف مارس 13 و می تواند رزومه به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15. یک مارس 22 راه اندازی نیز یک گزینه است.

نه روز مسابقه باقی مانده در بوندسلیگا فصل به طور منظم.

“مسابقات خواهد بود مجاز و تحت قوانین تأیید آنجلا مرکل” روز شنبه در یک کنفرانس خبری در برلین. طرفداران اجازه داده نخواهد شد در استادیوم که بازی از سر گرفت. آلمان ممنوعیت تجمع جرم تا Aug. 31.

آلمان و لیگ فوتبال در روز دوشنبه گفت: بازیکنان از آن دو بخش را گرفته 1,724 فتح آزمون برای coronavirus با 10 آینده مثبت است. بوندسلیگا گفت بیشتر تست های برنامه ریزی شده این هفته است.

بوندسلیگا خواهد بود که برای اولین بار از پنج اصلی فوتبال لیگ بازگشت. چهار دیگر لیگ برتر نیز در اروپا هستند لالیگا, لیگ برتر, سری A و لیگ 1.

فرانسه لیگ 1 را لغو کرده است باقی مانده از آن 2019-2020 فصل با توجه به همه گیر. انگلستان لیگ برتر جمعه اعلام کرد این برنامه به ادامه آن فصل اما هنوز مجاز بازیکنان به قطار. بازیکن از سری آ و لالیگا اجازه داده شد برای آموزش این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im