فوتبال: تیمو ورنر مسابقات 21-سال بوندسلیگا hat trick feat

25 مه (بی بی سی) — RB لایپزیگ تیمو ورنر سه گل به ثمر رساند و برای دومین کلاه ترفند برابر ماینز تبدیل شدن به اولین بازیکن بوندسلیگا را در 21 سال به کیسه دو کلاه کلاهبرداری در برابر همان دشمن در همان فصل است.

ورنر گل در 11 دقیقه و 48 دقیقه و 75 دقیقه از پیروزی 5-0 یکشنبه در اوپل عرصه در ماینز آلمان. بایر لورکوزن را اولف کیرستن آخرین بازیکن برای به انجام رساندن این شاهکار زمانی که او ثبت دو کلاه کلاهبرداری در برابر بوروسیا مونشنگلادباخ در طول 1998-1999 بوندسلیگا فصل است.

ورنر اول کلاه ترفند در آمد یک پیروزی 8-0 مقابل ماینز در Nov. 2 در لایپزیگ, آلمان.

“ما بازی بسیار خوبی از دقیقه اول و تحت فشار قرار دادن کل بازی” ورنر گفت.

آلمان به جلو به ثمر رساند و اولین گل جمعه را امر کردن کمک از حق بازگشت کنراد Laimer. Laimer شتافت پایین سمت راست پهلو به جرقه که دنباله. این RB لایپزیگ مدافع سیلی زد یک پاس به جعبه و پیدا ورنر به عنوان او ایستاده بود برای خودش حدود 10 متری از net. ورنر زدم اول-شات لمس به دور از ارسال توری به ضرب و شتم ماینز حافظ فلوریان مولر.

Yussuf Poulsen و مارسل Sabitzer هر گل برای RB لایپزیگ قبل از حاصل کار دو تیم به sequad 3-0 لبه در شکستن. هافبک کوین Kampl سپس به کمک ورنر دوم نمره کمتر از سه دقیقه به نیمه دوم. Kampl dribbled از طریق چند تن از مدافعان در این بازی قبل از او داخل است و فقدان یک پاس به ورنر در حالی که در داخل جعبه است. ورنر به پایان رسید این بازی با یک چپ پا به ضرب گلوله به نزدیکی-ارسال توری.

ورنر به پایان رسید خود را hat trick با شکستن دور نمره. Poulsen رنده شده یک پاس زیبا رو برای ورنر در طول آن 75 دقیقه توالی. ورنر outran چند مدافعان قبل از او با استفاده از سمت چپ خود بوت به دست کشیدن یک شات در اطراف مولر و به سمت راست خالص برای RB لایپزیگ پنجم و نمره نهایی.

ورنر در حال حاضر یک حرفه ای-24 اهداف این فصل است.

RB لایپزیگ چهره هرتا در یکی دیگر از بوندسلیگا برخورد در 12:30 p. m. EDT شنبه در لایپزیگ. بایرن مونیخ در صدر جدول رده بندی بوندسلیگا در حالی که RB لایپزیگ نشسته در مقام سوم.

فصل بوندسلیگا بازگشت, مارس 16 پس از آن به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هیچ طرفداران مجاز به حضور در این بازی ها با توجه به دستورالعمل های ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de