رسانه های اجتماعی نمی صدمه دیده کودکان مهارت های اجتماعی, مطالعه می یابد

جوانان امروز به عنوان جامعه ماهر به عنوان نسل های قبلی با وجود نگرانی در مورد سنگین خود را با استفاده از تکنولوژی مانند گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی, تحقیقات جدید نشان می دهد.

محققان در مقایسه معلم و پدر و مادر و ارزیابی بیش از 19,000 کودکان آمریکا که آغاز شده مهد کودک در سال 1998 — شش سال قبل از Facebook به نظر می رسد — با بیش از 13000 که شروع مدرسه در سال 2010. زمانی که برای اولین بار اپل در بازار آمد.

“تقریبا در هر مقایسه ما ساخته شده یا مهارت های اجتماعی ثابت مانده و یا در واقع بالا رفت و فروتنی برای کودکان متولد شده بعد گفت:” مطالعه منجر نویسنده داگلاس داونی, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“وجود دارد بسیار کمی شواهدی وجود دارد که روی صفحه نمایش قرار گرفتن در معرض مشکل ساز شد برای رشد مهارت های اجتماعی,” او اضافه شده در مدرسه انتشار اخبار.

هر دو گروه از جوانان در حال رتبه های مشابه در مهارت های فردی — از جمله توانایی برای تشکیل و حفظ دوستی و همراه با افرادی که متفاوت هستند-و در کنترل خود از جمله توانایی برای کنترل خلق و خوی خود را.

تنها استثنا به کلی یافته بود که مهارت های اجتماعی شد کمی پایین تر برای کودکانی که دیده بازیهای آنلاین و شبکه های اجتماعی بسیاری از بار در روز.

“اما حتی که خیلی کوچک اثر” داونی گفت.

“به طور کلی ما در بر داشت شواهد بسیار کم است که زمان صرف شده در صفحه نمایش بود صدمه زدن به مهارت های اجتماعی برای کودکان,” او اضافه شده است.

در حالی که او در ابتدا تعجب به کشف کنند که زمان صرف شده بر روی صفحه نمایش نمی گذارد کودکان مهارت های اجتماعی داونی گفت: او نباید شده است.

“این تمایل وجود دارد برای هر نسل در سن و سال من برای شروع به نگرانی در مورد نسل جوان است. این یک داستان قدیمی” او اشاره کرد.

“معرفی و تلفن و اتومبیل و رادیو و همه به رهبری اخلاقی و وحشت در میان بزرگسالان از زمان به دلیل تکنولوژی اجازه کودکان برای لذت بردن بیشتر استقلال,” او توضیح داد. “ترس بیش از صفحه نمایش مبتنی بر فناوری به احتمال زیاد نمایندگی های اخیر وحشت در پاسخ به تغییرات تکنولوژیکی.”

نسل جدید در حال یادگیری است که خوب داشتن روابط اجتماعی به این معنی که قادر به برقراری ارتباط با موفقیت هر دو چهره به چهره و آنلاین با توجه به داونی.

این مطالعه به تازگی منتشر شده آنلاین در مجله آمریکایی جامعه شناسی.

اطلاعات بیشتر

آکادمی اطفال آمریکا است و بیشتر در کودکان و زمان روی صفحه نمایش.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im