SoFi ورزشگاه برای میزبانی لا کاسه که اولین آن در سال 2020

SoFi ورزشگاه خانه جدید از لس آنجلس قوچ و لس آنجلس شارژر اعلام کرد روز چهارشنبه برنامه های خود را به میزبان جدید سالانه کالج فوتبال بازی کاسه لا کاسه.

این postseason کاسه بازی خواهد شد از ویژگی های شماره 1 انتخاب در کوه کنفرانس غرب در برابر Pac-12 شماره 5 انتخاب شده است. این بازی برگزار خواهد شد در ماه دسامبر با یک تاریخ اعلام خواهد شد و قفل شده است به عنوان سرويس رايگان فورشيرد در جدید NFL ورزشگاه از طریق 2025 فصل است.

“شبیه به SoFi ورزشگاه لا کاسه بازی طراحی شده است برای ارائه معتبر کالیفرنیای جنوبی تجربه” گفت: Jason Brodie مدیر عامل SoFi ورزشگاه و هالیوود پارک در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. “علاوه بر این ما کاسه وقایع بازی در طول هفته را در آغوش لس آنجلس به عنوان سرگرمی پایتخت جهان است.”

برای 20 سال گذشته کوهستان غرب و Pac-12 تیم در برابر یکدیگر در لاس وگاس کاسه در دانشگاه نوادا است. اما با لاس وگاس کاسه حرکت به Allegiant ورزشگاه خانه این اظهارات که بازی در حال حاضر خواهد شد از ویژگی های بزرگ ده یا SEC تیم رو خاموش در برابر یک Pac-12 تیم به جای یک تیم از غرب کوه.

لا کاسه اجازه خواهد داد که غرب کوه-Pac-12 postseason رقابت را ادامه دهد.

“لس آنجلس فوق العاده ای در بازار بصورتی پایدار و محکم در جای پای ما است که به تعداد زیادی از موسسات عضو’ فارغ التحصیلان و منطقه که از بسیاری از ما دانشجو-ورزشکاران استخدام” غرب کوه کمیسر Craig Thompson گفت: در انتشار. “این خواهد بود که یک پرواز postseason مقصد شماره 1 انتخاب از کنفرانس ما.”

SoFi ورزشگاه است که برای باز کردن در ماه جولای است که بزرگترین ورزشگاه فوتبال با 3.1 میلیون قطعه مربع. با ظرفیت صندلی تا 100000 تماشاگر آن را نیز برای اولین بار داخلی-فضای باز ورزشگاه در لیگ برتر نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>