اورلاندو فلوریدا., Feb. 8 (UPI) — یکی از پیشرفته ترین علوم ماموریت برای مطالعه خورشید در تاریخ-خورشیدی مدارگرد — برنامه ریزی شده است برای راه اندازی یکشنبه شب در فلوریدا.

راه اندازی برنامه ریزی شده است برای 11:03 p. m. EST در فضا راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه است که در مجاورت مرکز فضایی کندی. دو ساعت راه اندازی پنجره وجود دارد در مورد به تاخیر می اندازد.

ماهواره را هدف چندگانه دوربین های حسی و تجهیزات در خورشید مناطق قطبی, تصاویر, که هرگز گرفته شده است. این بخشی از یک تلاش هماهنگ توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا برای درک بهتر خورشیدی و تابش شعله های خورشیدی.

“ماموریت خواهد بود قادر به نگاه در قطب خورشید خواهد بود که اولین بار است که ما قادر خواهد بود به نگاه در قطب” گفت: Cesar گارسیا خورشیدی مدارگرد مدیر پروژه با آژانس اروپایی.

او گفت که این ابزار در هیئت مدیره را “صحبت کردن با یکدیگر” گفتن یکی دیگر از ابزار برای اندازه گیری یک پدیده جالب.

“آنها اندازه گیری خورشید در محل سفینه فضایی خود را ارائه تصاویر خورشید, تاج, نور پراکنده شده از ذرات بادهای خورشیدی” گارسیا گفت.

این فضاپیما خواهد تیرکمان بچه گانه در اطراف زهره چندین بار برای رسیدن به یک مداری هواپیما بسیار متفاوت از آن از سیارات که به دور خورشید در اطراف آن خط استوا. تیرکمان بچه گانه مانور را لازم است برای قرار دادن فضاپیما در اطراف قطب های خورشید به جای.

نزدیک ترین رویکرد خورشیدی مدارگرد خواهد بود در مورد فاصله بین خورشید و عطارد. در مقابل پارکر خورشیدی کاوشگر در سال 2018 راه اندازی مدار بسیار نزدیک به خورشید فرو بردن به جو بیرونی خورشید را.

حتی پس از, خورشیدی مدارگرد را آنقدر داغ است که آن را نیاز به شیب آن پانل های خورشیدی به دور از خورشید هنگامی که در نزدیک ترین نقطه به جلوگیری از گرم شدن گفت: Ian والترز مدیر پروژه برای فضاپیما سازنده ایرباس.

دوربین ذخیره شده در پشت یک محافظ سپر حرارتی با دهانه باز است که تنها به طور خلاصه زمانی که مورد نیاز است.

خورشیدی مدارگرد را ترک سکوی پرتاب در بالای 1.2 میلیون پوند تراست از ایالات داد راه اندازی موشک اطلس 5 است که یک جامد تقویت کننده موشک.

مرحله اول این موشک را در حدود چهار دقیقه در حالی که مرحله دوم را حمل ماهواره برای تقریبا یک ساعت پس از پرتاب تا زمانی که با سرعت فرار از 27,000 کیلومتر در ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im