انفرادی: جنگ ستارگان داستان’ به شبکه تلویزیونی برتر این هفته

والاتر از “انفرادی: جنگ ستارگان داستان” خواهد شد در روز پنج شنبه, جولای 26.

این فیلم خواهد شد در 6 p. m. ET/PT.

“انفرادی” به هوا دوباره دوشنبه 27 ژوئیه در 5 p. m. ET/PT.

در اینجا چگونه TNT در توصیف این فیلم:

“هیئت مدیره Millennium Falcon و یک سفر به یک کهکشان دور در انفرادی: جنگ ستارگان داستان با محبوب ترین رذل در کهکشان است. از طریق یک سری از شجاعانه escapades در اعماق تاریک و خطرناک اموات جنایی یک جوان هان سولو در دیدار خود توانا آینده خلبان یک 190 در سال Wookie نام Chewbacca. آنها برخورد بدنام قمار باز Lando <url> و شروع یک سفر است که مجموعه این دوره از یکی از Star Wars saga ترین قهرمانان بعید است.”

“انفرادی” به تازگی عرضه در دیزنی به علاوه برای اولین بار آوردن کل مجموعه “جنگ ستارگان” فیلم به جریان پلت فرم برای اولین بار.

“انفرادی” یکی از دو spinoff “جنگ ستارگان” فیلم منتشر شده تحت دیزنی عصر. این فیلم ضعیف درآمد در دفتر جعبه را — که به دست آورده $392 میلیون نفر در سراسر جهان box office — را برآورده نمی دیزنی گزارش انتظارات منجر به سوال در مورد دیزنی spinoff ایده.

لوکاس فیلم جمهور کاتلین کندی گفت: این رویکرد — شبیه به آنچه که انجام شد با تعجب — کار نمی کند با “جنگ ستارگان” به من نوشت: برای Deseret News.

“(من) فکر می کنم که دیزنی است که خیلی محترمانه از این است و درست از همان ابتدا ما در مورد شکنندگی این شکل از داستان سرایی. به دلیل آن چیزی است که به معنای بسیار برای طرفداران که شما نمی توانید این را به نوعی از کارخانه رویکرد است. شما حتی نمی توانید انجام آنچه تعجب می کند لزوما جایی که شما انتخاب می کنید شخصیت ها و ساخت جدید فرانچایز در اطراف آن شخصیت. این نیاز به تکامل متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>