برخی از ماهی ها را بهتر از زمانی که تصمیم میگیرد که در اختلال

ژوئن 1 (UPI) — برخی از ماهی ها در هرج و مرج رشد — محققان دریافتند یک اقلیت از ماهی ها بهتر است در پیدا کردن غذا و سریعتر به خوردن در زمانی که shoal نظم است.

کشف دقیق این هفته در مجله Nature Communications, توضیح می دهد که چرا بسیاری از مدارس از ماهی متناوب و منظم و نظم رفتار تغذیه.

تبلیغات

از طریق آزمایش و مشاهدات دانشمندان متوجه شدند که اکثر ماهی بهره مندی از ساختار تشکل های جستجوگری که اجازه می دهد تا کمتر ماهر foragers به بهره برداری از مواد غذایی یافت می شود خود را بیشتر با استعداد همسالان. برخی از افراد هستند که توجه بیشتر و سریع تر برای پیدا کردن مواد غذایی در زمانی که هرج و مرج حاکم دانشمندان یافت.

“ما می دانیم که چگونه با حیوانات رفتار می کنند جمعی از تشکل های, اما مزایای این کمتر به خوبی درک” سرب مطالعه نویسنده هانا MacGregor زیست شناس و دانشیار پژوهشی در دانشگاه بریستول در انگلیس گفت: در انتشار اخبار. “یافته های مطالعه ما جذاب هستند چرا که آنها نشان می دهد به همین دلیل ازدحام مانند ماهی shoals در یک حالت ثابت از شار به عنوان هر ماهی vies برای سفارش و یا اختلال نگه نوسان بسته به ایالتی که در آن آنها به صورت جداگانه انجام بهترین.”

“این تعجب آور است که سرکش تر مخل ماهی می تواند یک مزیت رقابتی وقتی که می آید به جستجوی غذا از آنها بیشتر هوشیار و قادر به دنبال کردن جدید منابع غذایی که ممکن است فرار از توجه دیگران” مک گرگور گفت.

در مخازن ماهی در آزمایشگاه مک گرگور و همکاران او به تماشای الگوهای تغذیه از سه گروه سه-spined sticklebacks طی یک ماه ضبط سرعت که در آن افراد در یک shoal واقع منابع غذایی. دانشمندان قادر به نشان می دهد منحصر به فرد و خاص اجرای برنامه های متنوع بر اساس سازمان ،

“این نظم ‘اولین پاسخ دهندگان’ به غذا بودند سریعترین و در اقلیت” مک گرگور گفت. “این شگفت انگیز بود برای دیدن نه تنها چگونه فردی سبک های متنوع اما همچنین که ماهی به طور کلی شنا در shoals در راه است که بیشترین نفع را برای خود.”

دانشمندان به ذکر است که این ماهی است که رونق در هرج و مرج تمایل به شنا askew از همسالان خود حتی زمانی که منظور حکومت. محققان گمان می برند این مرتدان در حال تلاش برای ایجاد اختلال در مورد مواد غذایی جدید به نظر می رسد.

به عنوان مطالعات قبلی نشان داده اند اجتماعی همکاری و هماهنگی مهم است برای ماهی است که تکیه بر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده برای قرار دادن مواد غذایی است. منظم shoal سازه نیز ارائه ماهی حفاظت از شکارچیان.

اما آخرین تحقیقات روشن می سازد که حتی در میان اجتماعی هماهنگ گروه حیوانات خود را علاقه مند به مخالفان می توان یافت.

این یافته ها نشان می دهد دیگر رفتارهای اجتماعی به احتمال زیاد از ویژگی های که قبلا مشاهده نشده تفاوت های ظریف — پیچیدگی رسیده برای مطالعه بیشتر.

“تحقیقات ما نشان داد که منظم رفتار گروه ممکن است همیشه نمی شود یک چیز خوبی که جستجوگری اگر شما یک ماهی است که بسیار خوب است در به دست آوردن خود را ‘خصوصی’ اطلاعات در مورد مواد غذایی جدید منابع” مک گرگور گفت.

“درگیری بین افراد بیش از سازمان مورد نظر از گروه می تواند توضیح دهد که چرا shoals از ماهی خود به خود انتقال بین منظم و نظم جمعی و رفتار آنها به عنوان شنا خود را به نقاط قوت متفاوت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net