برخی از درس های آمریکا قیام 2020

چه درس را به ما آموخته از آمریکا قیام 2020? ما در حال حاضر می دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است و دیگر رام. آن است که unled; آن مردم عصبانی هستند. آنها می خواهند کسب و کار به عنوان معمول است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید پایان یابد. اگر کنگره حاضر به توقف فاشیستی خود را حرکت مردم آمریکا رای خواهد داد در ماه نوامبر محرومیت بیشتر فاشیستی تلاش برای تضعیف دموکراسی به پایان دولت او.

در هر صورت پایان مغلوب ساختن پیشی جستن misrule خواهد شد یک پیروزی بزرگ برای مردم آمریکا خود را برای طبقه کارگر برای جوامع از رنگ. ما آموخته اند که ما می تواند ارائه یک ضربه قاطع در برابر سفید برتری. تظاهرات را باز کرد برای نیاز جامعه مدنی اصلاحات: حذف نژادپرستانه و وحشیانه پلیس و سازمان یافته و قدرتمند سفید supremacist نفوذ در اجرای قانون است. ما حتی ممکن است شاهد ایجاد رادیکال دموکراتیک جایگزین سرکوبگر و ستمگر اشکال ارائه اجرای قانون مانند جامعه امنیت عمومی و ترمیم اشکال از عدالت است. طرح های پیشنهادی برای دومی در حال حاضر تحت مطالعه در مینیاپولیس در پاسخ به اعتراضات.

اساسا تغییر سیستم عدالت است اما یک ستون از یک روند مترقی برای پایان دادن به آپارتاید به خشونت که در ایجاد شرایط برای آمریکا ،

اساسا تغییر سیستم عدالت است اما یک ستون از یک روند مترقی برای پایان دادن به آپارتاید به خشونت که در ایجاد شرایط برای آمریکا ، نژادپرستانه و نابرابری در مراقبت های بهداشتی و سیستم های غذایی و شرایط محیطی ترکیب برای پرورش گسترده بهداشت بحران است که طبقه کارگر و فقیر جوامع از رنگ چهره. ناهموار قرار گرفتن در معرض سموم و آلاینده های آسیب جوامع رنگ, بیشتر به طور نامتناسبی از عمدتا سفید محله. تداوم غذا بیابان در جوامع شهری و نابرابر درمان سیاه و Latinx مردم در بیمارستان ها و مطب تضعیف رفاه جوامع از رنگ.

با بیش از 40 میلیون آمریکایی بیکار با توجه به همه گیر آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز نرخ بیکاری دو برابر است که از سفید پوستان است. نرخ بالای فقر و بیکاری و تحت ذوات مدارس ترکیب با کینه و خشونت آمیز نیروهای پلیس برای ایجاد یک توده از دهها میلیون نفر از مردم در شهرهای آمریکا که محروم هستند شهروندی کامل و یا به آنچه که این فرهنگ را “رویای آمریکایی است.”

ما آموخته اند که زمانی که جورج فلوید قتل پخش شد بر روی مردم تلویزیون صفحه نمایش کامپیوتر های همراه و قرص جمعی از آمریکایی ها در تمام زمینه های رشد دلسوز با فلوید خانواده اش و جامعه هدف آن قتل است.

در گذشته سیستماتیک مبارزات انتخاباتی توسط رسانه ها و سیاستمداران و مقامات پلیس به جرم قربانی خشونت پلیس ترویج همدردی برای قاتل. آنها موفق به این کار زمان. مردم می توانید ببینید با چشم خود یک پلیس callously و به عمد اقدام به خاموش کردن زندگی دیگری ، این بار مردم نیز متوجه شدم که این عمل رفته اند مجازات اگر آن را به حال ثبت شده است و اگر مردم خواستار عدالت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این قیام نیز به ما نشان داده که supremacists که در کنترل شبه نظامیان مسلح هستند فریبکارانه دروغگو. بسیاری از حوادث ثبت شده و توزیع شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که اعضای شبه نظامیان به عمد از بین بردن اموال به رسم نامطلوب توجه معترضان و یا به تحریک خطرناک تر برخورد.

به عنوان اعتراض به هر کشور و ملاقات با خشونت پلیس, تجاوز, جرم, دستگیری ضرب و شتم حمله با گلوله های لاستیکی و باتوم های همدردی و اعتراض نیز گسترش یافته است. ما آموخته است که توده های مردم آمریکا خواهد بود شجاعانه در برابر این قریب به اتفاق نیروی پلیس. آنها ایستاده بود تا به پلیس. آنها ایستاده بود تا بی توجه و یا خصمانه رهبران سیاسی. آنها ایستاد و خواستار پایان دادن به سیستمیک سفید برتری.

آمریکا قیام سال 2020 نیز به ما آموخت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نامردی. هنگامی که معترضان با حضور در کاخ سفید برای ابراز خشم خود و به تقاضای تغییر تهمت مخفی در یک پناهگاه. جالب اینجاست که تنها چند هفته قبل از او تا به حال گفت: فرمانداران برای دیدار و مذاکره با شبه نظامیان مسلح او به نام “مردم خوب” و که تظاهرات علیه بهداشت عمومی “در خانه بمانند” سفارشات بودند با بودجه دولتی توسط حزب جمهوری خواه megadonors. اما در شب جمعه و شب شنبه, آوریل 29 و 30 مه مغلوب ساختن پیشی جستن را مخفی می کردند.

ترس شپشو تبلیغاتی برای پنهان شدن او به دستور پلیس به گاز جمعیت معترضان در سهشنبه, مارس 31 طوری که او می تواند خود را عجیب و غریب و سرنوشت ساز فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا. او همچنین تهدید کرد به منظور حملات نظامی در شهرهای آمریکا اگر رهبران محلی حاضر به تحمیل و حتی بیشتر وحشیانه پلیس با حمله به معترضان. طیف گسترده ای از آمریکایی ها به درستی محکوم کرد و اقدامات خود را.

ما آموخته اند که از قیام سال 2020 است که امریکا غرق شده را به یک بحران است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او هیچ پاسخ. ما او را ببینید استقرار و هیاهو. ما انتظار داریم او را به تهدید کشورهای دیگر برای منحرف کردن سرزنش بر روی هر کس جز خودش را برای مشکلات اجتماعی که باعث این قیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de