برخی از شهرهای قرون وسطی به کار گرفته آفت بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن نابرابر مختصر و مفید امریکا

پادشاه cum in ass در کتاب جامعه 1:9 به ما می گوید که “چیزی که خداوند است آن است که باید; و آنچه را که انجام شده است این است که که باید انجام شود: و هیچ چیز جدید در زیر نور خورشید است.” رئیس جمهور Harry S. Truman اظهار داشت که “تنها چیزی جدید در جهان است که تاریخ شما را نمی دانم.” بسیاری از آفت کنار Covid-19 رخ داده است در طول تاریخ و آگاهی از تاریخ شیوع, بهداشت, برنامه, راه حل ها و سیاست های اجتماعی استفاده می شود به مبارزه با آنها می تواند راهنمای ما به سمت ثبات بیشتر در جامعه و سالم در آینده است.

1) آفت از Yunan استان چین 1855 گسترش به هند کشتار 15 میلیون.

2) طاعون بزرگ لندن 1665-1666 کشته 100,000. قرنطینه خانه تا به حال یک صلیب قرمز رنگ در خانه برای هشدار دادن به مردم به دور ماندن. کودکان خواند یک آهنگ کمی: “حلقه-a-دور روزی یک جیب پر از posies خاکستر! خاکستر! همه ما سقوط.”

3) مرگ سیاه در اروپا 1347-1353 کشته شدند تقریبا نیمی از جمعیت اروپا از 50 میلیون.

4) در 1629-1631 جمهوری ونیز از دست 1/3 از جمعیت آن نصف جمعیت از شهرستانها ایتالیایی پارما و ورونا.

5) 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی.

جالب, ایتالیایی شهر فرارا موفق به جلوگیری از یک مرگ حتی به عنوان دیگر جوامع اطراف آن بودند که ویران کرد. پرونده از آن زمان نشان می دهد که آنها مانع از شیوع بیماری در قرن 12th شهر با استفاده از اصول اساسی بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی که برخی از آنها هنوز هم مورد استفاده در قرن 21 است. فرارا به حال جاده های اسفالت در سال 1375 و فاضلاب شهری سیستم پس از 1425. این یک دیواره شهرستان و در زمان طاعون آنها بسته جز دو تا از دروازه شهر شده و تیم نظارت در دروازه به اطمینان حاصل شود که هر کسی که آمد در آمد از طاعون منطقه آزاد. آنها سپس نمایش برای هر نشانه ای از بیماری است.

کسانی که مشکوک به بیمار منتقل شدند به دو بیمارستان واقع در خارج از دیوارهای شهر.این شهر تا به حال به دقت کنترل بهداشت مبارزات; شد و جاروب از زباله و پاک از گربه و سگ و جوجه. آهک پودر پخش شد در هر سطحی که ممکن است در تماس با فرد آلوده.

در داخل خانه و هر گونه آسیب و یا ترک خورده مبلمان سوخته بود خارج اشیاء با ارزش بودند گرم نزدیک به آتش و عطر و اسپری در سراسر خانه به مدت 15 روز. پوشاک و پارچه آویزان کردن در آفتاب, مورد ضرب و شتم و با اسپری عطر. دارویی روغن به نام ” Composito,’ ایجاد شده توسط پزشک اسپانیایی پدرو Castagno مورد استفاده قرار گرفت.

هنگام بیدار شدن در صبح, Dr. Castagno پیشنهاد کرد که ساکنان نور آتش از معطر جنگل (درخت عرعر, لورل و شاخه های تاک) گرم لباس و مهمتر از همه سرعت باد در نزدیکی آتش. پس از شستن دست و صورت با آب تمیز مخلوط با شراب یا سرکه گل سرخ است که با آن تمام بدن باید تمیز با استفاده از یک اسفنج.

سپس Composito بود به بدن اعمال می شود.

در حالی که دکتر Castagno هرگز فاش مواد مورد استفاده در ساخت ‘Composito’, بررسی پرونده های قدیمی در فرارا از مواد است که او دستور داد محققان مشخص شد که آن موجود مر و زعفران گل که از ما دریافت زعفران هر دو شناخته شده برای خواص ضد میکروبی و سم از نیش عقرب و vipers. تصور می شد که فقط یک سم می تواند در مبارزه با این سم از طاعون.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

قوی بهداشت عمومی اقدامات همراه با اجرای دقیق برای محاسبه مقدار از فرارا موفقیت در اجتناب از مرگ و میر شهروندان خود و شخصی روش های مانند شستن بدن با دقت هر روز نیز کمک به اجتناب از گسترش بیماری های عفونی. درست مثل امروز مشاوره هیچ چیز جدید در زیر آفتاب

قطعا چیز جدیدی تحت ایالات متحده آمریکا, خورشید, 1935 جدید برخورد دولت روزولت بود موفق اجتماعی و اقتصادی برنامه های زیادی از آن هنوز هم می تواند به طور مشابه اعمال می شود به مقابله با مقیاس 2020 اقتصادی/Covid-19 افسردگی در حال حاضر شمعی ملت است. FDR را به نام اقتصاد برای ایجاد قانون جدید سازمان مشاغل و خدمات اجتماعی. روزولت مغز “اعتماد” طراحی معروف “3 R” شامل امداد با در نظر گرفتن اقدام فوری برای توقف وخامت اقتصاد است. بازیابی شامل “پمپ بتونه کاری” استفاده موقت برنامه به راه اندازی مجدد جریان تقاضای مصرف کننده. اصلاحات برنامه های طراحی شده بودند برای جلوگیری از افسردگی و مطمئن شویم که شهروندان در برابر اقتصادی بلایای طبیعی است. نمونه ها عبارتند از: قرارداد جدید ایده فدرال امنیت شبکه های اجتماعی امنیت در 1930s و یک پایه برای Lyndon B. Johnson بزرگ جامعه و مدیکر بیمه سلامت برنامه از 1960s. FDR و LBJ خواسته همه بزرگسالان کار برای مراقبت از آمریکا سالمندان و فقرا است.

قبل از FDRs جدید مقابله ایالات متحده آمریکا هنوز از نزدیک شبیه قرن 19 زندگی و عمل را با قبل از افسردگی اجتماعی و سیاست های اقتصادی اوباما رئیس جمهور کالوین کولیج و هربرت هوور. نکات برجسته آن دوران عبارتند از: امریکا رنج گرسنگی و بد بهداشتی در همه گروه های سنی بدون public health programs; هیچ سوء مصرف مواد و یا سلامت روان برنامه های; شیوع حصبه وبا فلج اطفال; آسفالت نداشت ، صعب العبور جاده های کشور و اسفالت نشده town streets; زباله های صنعتی و fetid فاضلاب آلوده سواحل دریاچه ها, رودخانه ها, رودخانه ها; خیلی بی سوادی; کاهش بهره وری و خلاقیت; هاى متغير در سن; شهری شورش اغلب همراه مکرر بانک شکست که محو سپرده گذاران. افراد بازنشسته نمی توانند به دولت برای پزشکی و امنیتی درآمد. اگر آنها به حال کودکان که مسئولیت کاهش یافت و به طور مستقیم به آنها. به طور مشابه, پیشنهاد 2020 ایران/هربرت هوور سبک جمهوریخواه ریاضت اقتصادی کاهش به مدیکر و امنیت اجتماعی غیر انسانی و تکان دهنده زیرا آنها تغییر این هزینه ها از بودجه فدرال به غیر موجود بودجه خانواده و یا به سرعت کاهش بودجه دولت است.

در تامین مالی ‘جدید’ قرارداد جدید برای سال 2020 ما باید با استفاده از کمک های مالی به جای وال استریت وام های بانکی است که نمی تواند بازپرداخت توسط بسیاری از شهروندان به دلیل بهره مرکب. با استفاده از قوانین مالیاتی مطلوب offshoring از سود مشمول مالیات و دیگر اجتناب روش های بزرگ شرکت های بزرگ بیمه و داروسازی بزرگ و فوق العاده ثروتمند و غنی دیگر پرداخت کافی و منصفانه مالیات به دولت است. ایالات متحده جایگزین بدهی به امور مالی دولت بسیاری از خدمات است که علت اصلی امروز زشت و ناپسند $21 تریلیون بدهی.

فاجعه این است که اقتصاد ما متکی تقریبا به طور کامل در بدهی های خود را برای رشد و باعث مشکلات بسیار زیاد در تمام جهات; به عنوان مثال نرخ بهره جهش به 28 درصد زمانی که ما دیر پرداخت کارت اعتباری. این است که چرا ما دستمزد راکد با محقر هزینه زندگی را افزایش می دهد اگر هر; هزینه های/حقوق و دستمزد کاهش یافته است در شرایط واقعی. اگر ما به دست آورده و درآمد پایدار در وهله اول بسیاری از خانواده ها را مجبور به قرض گرفتن پول برای زنده ماندن.

سیستم ما طوری طراحی شده است که 99% هرگز نمی تواند خود را از بدهی به 1%. در حال حاضر ثروتمندترین 1% نگه حدود 38 درصد از تمام بخش خصوصی برگزار شد ثروت در ایالات متحده در حالی که پایین 90% نگه حدود 73 ٪ از بدهی. ثروتمندترین 1 ٪ در ایالات متحده در حال حاضر خود را بیشتر ثروت از پایین 90%. اقتصاددان مایکل هادسون پیش بینی کرد که اقتصاد آمریکا به زودی “به دنبال تقریبا مانند یونان. آن خواهید بود ریاضت. وجود خواهد داشت افرادی که نمی خواهید. آنها در حال رفتن به خارج از آپارتمان خود را. آنها را اجرا کنید از طریق پس انداز خود را. آنها قادر نخواهد بود به پرداخت بدهی کارت اعتباری خود را و بدهی های دیگر خیلی عقب افتادگی در حال رفتن به افزایش است. بانک ها خواهد بود فشرده اما تهمت می گوید که اگر چه ما نمی توانیم با صرفه جویی مردم, ما می توانیم نجات بانک ها. فدرال رزرو پول به اندازه کافی برای نگه داشتن تمام بانک های شناور, حتی اگر آنها در حال گرفتن پرداخت وام مسکن حتی اگر آنها قادر به جمع آوری وام خود را. بانک ها هم اکنون می توانید خود را برای پول نمی کنند با داشتن یک بازار جدید: وام پول به سرمایه های خصوصی و شرکت های بزرگ برای خرید از این کسب و کارهای کوچک که در حال رفتن زیر. این یک ثروت باد اورده.”

در اولین مراسم تحلیف, مارس 1933, Franklin D. Roosevelt ارائه شده ترکیبی از واقعیت و امید است که طنین انداز ما امروز گزیده ای:

“مقدار زیادی است در آستان ما اما استفاده سخاوتمندانه از آن languishes در چشم از عرضه است. در درجه اول به این دلیل است که حاکمان تبادل بشر کالا شکست خورده اند از طریق خود لجبازی و خود را بی کفایتی را پذیرفته و خود را شکست و استعفا. شیوه های پول بی پروا تعویض ایستاده متهم در دادگاه افکار عمومی را رد کرد و با قلب و ذهن مردان است.

درست است آنها تلاش کرده اند اما تلاش های خود شده اند بازیگران در الگوی یک outworn سنت است. مواجه با شکست از اعتبار آنها پیشنهاد کرده اند تنها اعطای پول بیشتر. محروم از فریب سود که برای وادار کردن مردم ما به دنبال نادرست خود رهبری آنها باید متوسل به نصایح شفاعت tearfully برای بازسازی اعتماد به نفس. آنها می دانند که تنها قوانین از یک نسل از selfseekers. آنها هیچ چشم انداز و هنگامی که وجود دارد هیچ چشم انداز مردم نابود شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im