‘کسی که می بیند نوشتن بر روی دیوار”: انتخابات به عنوان بافندگی لیندزی گراهام خواستار مسن جناح راست قضات به کنار

سناتور. لیندزی گراهام روز پنج شنبه نشان داد او پیوست و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری به فشار مسن محافظه کار فدرال قضات بازنشسته در هفته آینده به اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر خواهد بود به معرفی جانشینان خود را قبل از انتخابات ماه نوامبر.

در مصاحبه رادیویی با هیو هویت, کارولینای جنوبی, جمهوری خواه گفت: هر قاضی در اواسط دهه 60 ساله یا مسن تر باید در نظر گرفتن ارشد “وضعیت” است که قرار دادن آنها در نیمه بازنشستگی و باز کردن کرسی های خود را برای یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک فرصت تاریخی است. ما قرار داده ایم بیش از 200 فدرال قضات بر روی نیمکت. من فکر می کنم یکی در پنج فدرال قضات تهمت انتصاب,” گراهام گفت. “بنابراین اگر شما یک مدار قضاوت خود را در اواسط دهه 60 در اواخر 60s, شما می توانید ارشد وضعیت در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای این است که اگر می خواهید مطمئن شوید که قوه قضائیه راست مرکز. این زمان خوبی برای انجام آن است.”

گراهام خواست قضات برای تصمیم خود را به سرعت به کمیته قضایی مجلس سنا که سناتور صندلی می تواند به سرعت نگه تایید جلسات برای نامزد.

با تعدادی از سناتور جمهوریخواه—از جمله گراهام سوزان کالینز و کوری گاردنر گره خورده است و یا رای گیری چند امتیاز پشت سر خود را دموکراتیک رقبا کمتر از شش ماه قبل از انتخابات دموکرات را به دست آورد اعتماد به نفس است که آنها ممکن است به نفع خود کنترل سنا در ماه نوامبر.

“کسی که می بیند نوشتن بر روی دیوار” توئیت کمدین اریک Bransteen پس از گراهام مصاحبه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گراهام به سه هفته پس از مترقی گروه حمایت از تقاضا عدالت آمریکا را محکوم کرد رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز تصمیم گیری به طور مستقیم رسیدگی به ناگهانی بازنشستگی قاضی توماس گریفیث از سی مدار دادگاه تجدید نظر دوم-بالاترین دادگاه در این کشور است.

این گروه می خواستند بدانند که آیا مک کانل شده بود در تماس با گریفیث به عنوان رهبر جمهوریخواهان است و بنا به گزارش ها نیز فشار به قضات بازنشسته.

روز چهارشنبه دموکرات ها در سنا منتشر 54-صفحه جزئیات چگونه ایران است “اسیر” دستگاه قضایی با کمک از خارج از مشاوران و تاریک پول گرفتند.

با توجه به گزارش جناح راست فعال لئو لئونارد و شبکه ای از گروه های مرتبط با او لابی برای نامزد محافظه کار قضات در مغلوب ساختن پیشی جستن مدت منجر به رئیس جمهور برای تعیین حدود 200 قضات است.

“گزارش ما در معرض یک پیچ خورده, وب تاریک و گروه های منافع خاص که در پشت صحنه در حال سرمایه گذاری میلیون ها و میلیون ها نفر به گیاه ایدئولوژیک فعال قضات به طور کامل بازسازی دادگاه و در نهایت بازنویسی قانون اساسی” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im