“چیزی که تغییر’: همانطور که جورج تاون اعلام کرد سوخت های فسیلی سرمایه گذاری دانش آموزان در سراسر آمریکا تقاضای خود را در مدارس دنبال کت و شلوار

دانشجو-led anti-سوخت های فسیلی مبارزات در دانشگاه های سراسر کشور با اشاره به دانشگاه جورج تاون جمعه به عنوان مدرسه در هیئت مدیره اعلام کرد این امر محروم از سوخت های فسیلی و دو چندان کردن تلاش های خود را برای سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر به جای.

دانشگاه تصمیم را پس از یک فشار پایدار مبارزات انتخاباتی از دانشگاه جورج تاون فسیلی رایگان (GUFF) یک گروه دانشجویی است که ارائه چند پیشنهاد به جورج تاون کمیته سرمایه گذاری و مسئولیت اجتماعی قبل از پانل توصیه می شود سرمایه گذاری در این هفته. مدرسه و جامعه نیز رای دادند در یک همه پرسی در مورد سرمایه گذاری در پنجشنبه withn بیش از 90 درصد رای به نفع.

GUFF با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از هیئت مدیره برای تصمیم گیری خود را به سمت جامعه مدرسه برای شرکت در مبارزات انتخاباتی.

“ما هیجان زده است که ما دانشگاه را گرفته این گام مهم در حمایت از آب و هوا و عدالت دانشجویی صدای مالی و پاسخگویی” GUFF نوشت.

گروه های مشابه در دیگر مدارس به نام مدیران به دنبال کت و شلوار:

تحت جورج تاون در سیاست جدید هیئت مدیره گفت: “این دانشگاه ادامه خواهد داد را به سرمایه گذاری که هدف بازار نرخ بازگشت در انرژی های تجدید پذیر, انرژی, بهره وری و زمینه های مرتبط با انجماد در حالی که وقف جدید سرمایه گذاری در شرکت ها و یا کمک های مالی که کسب و کار اصلی است که اکتشاف و یا استخراج سوخت های فسیلی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مدرسه را محروم از اوراق بهادار در سوخت های فسیلی شرکت در پنج سال آینده و سرمایه گذاری های موجود در این شرکت ها در دهه آینده.

“Divestment اجازه می دهد تا ما را به منحرف کردن بیشتر سرمایه به صندوق توسعه پروژه های انرژی تجدیدپذیر است که نقش حیاتی در انتقال دور از سوخت های فسیلی—بخشی از راه حل دراز مدت مورد نیاز برای جلوگیری از خطرناک ترین اثرات تغییر آب و هوا” مایکل بری جورج تاون ارشد سرمایه گذاری افسر در بیانیه ای گفت.

اقدام آب و هوا از جمله طرفداران 350.org از بنیانگذاران لایحه McKibben و نویسنده نائومی کلاین را تحسین حرکت می کند.

“چیزی که تغییر” کلاین نوشت.

در ماه نوامبر صدها نفر از دانشگاه هاروارد و ییل دانشجویان یورش برده و در این زمینه در طول دو مدارس سالانه بازی فوتبال به تقاضای موسسات محروم از سوخت های فسیلی است. دانشگاه کالیفرنیا سیستم اعلام این امر محروم در سپتامبر گذشته و بیش از 1000 نهادهای دیگر در سراسر جهان متعهد به سرمایه گذاری در سال های اخیر است.

به عنوان جورج تاون دانشجویان و استادان جشن گرفتند هیئت مدیره تصمیم جمعه طلوع آفتاب حرکت فصل در دانشگاه جورج واشنگتن دو مایل دور ابراز نا امیدی با مدرسه هیئت امنا اعلام کرد که آن را به شکل یک “محیط زیست, اجتماعی و حکومت مسئولیت” نیروی کار بدون نامگذاری divestment از سوخت های فسیلی به عنوان یک هدف فوری.

“وجود دارد هیچ وجه نیاز به ‘کاوش’ یا نه GW وقف باید محروم از سوخت های فسیلی” را نوشت ، “اخلاقی امری روشن است و نیازی نیست که یک لحظه فکر کردم که آیا یا نه آن است که به طور فعال کمک به تخریب سیاره ما است.”

طلوع آفتاب حرکت فصل قول داد به مطمئن شوید که آن را “به اندازه کافی در نظر گرفته شده در این فرایند” و خواستار پیوستن به دانشگاه جورج تاون در به طور کامل تعطیل از سوخت های فسیلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر