کره جنوبی شهرستان سالن کارکنان تجاوز بر حقوق بشر گزارش می گوید

15 ژوئن (فردا) — مستقل حقوق مدنی کمیته با شهر سئول می گوید در یک گزارش جدید شهرستان سالن کارکنان نقض حقوق بشر از تعهداتشان 2019 با توجه به کره جنوبی گزارش مطبوعاتی.

روزنامه های محلی JoongAng Ilbo گزارش روز دوشنبه یک 2019 طومار امضا شده توسط 17 شهرستان سئول کارکنان مخالف استفاده از سئول پلازا در طول سالانه عجیب و غریب, فرهنگ, جشنواره داشت نقض حقوق, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی جمعیت.

تبلیغات

در گزارش سالانه حفاظت از حقوق ساکنان سئول در روز دوشنبه منتشر سالن شهرستان گفت: این درخواست مورد استفاده قرار گرفت به “آسیب شخصیت و کرامت از اقلیت های جنسی.”

کلماتی که “ابراز تبعیض و نفرت” استفاده شد به تنها همجنسگرایان افراد, این گزارش گفت:.

“مربوط به مقامات دولتی نه در مخالفت با این رویداد به دلیل آن مربوط به اقلیت های جنسی بلکه مخالف آن چرا که آن را ‘زشت’ رویداد” این شهرستان گزارش با اشاره به “خودسرانه” توصیف استفاده شده در درخواست.

این شهر را بررسی پیشنهاد دادخواست تا به حال بالقوه برای نفوذ در افکار عمومی از کره جنوبی همجنسگرایان جمعیت.

“به عنوان یک نتیجه است بسیار به احتمال زیاد به درک جنسی گروه های اقلیت هستند زشت و ناپسند است که ممکن است منجر به تبعیض و یا نفرت علیه اقلیت های جنسی.”

کره جنوبی مدنی و کمیته حقوق بشر همچنین گفت که در مجموع 29 مورد از نقض حقوق بشر در میان شهرستان در سالن کارگران از جمله هشت مورد ثبت شده از محل کار آزار و اذیت و یک مورد تجاوز در آزادی مذهبی.

قطعات سالانه عجیب و غریب, فرهنگ, جشنواره شروع شد در مرکزی سئول در سال های اخیر است.

در سال 2015 بالا دیپلمات های ایالات متحده به سئول با حضور غرور ماه حوادث در سئول پلازا و حمایت برای پیشرفت حقوق بشر.

کره جنوبی روزنامه Kyunghyang Shinmun گزارش داد اوایل این ماه در سفارت ایالات متحده در سئول مستقر عظیم رنگین کمان پرچم همجنسگرایان برای نشان دادن حمایت برای غرور در ماه ژوئن.

سفارت آمریکا نیز مطرح شده “Black Lives Matter” بنر در حمایت از تظاهرات اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de