رییس جمهور کره جنوبی وعده ‘مسیر متفاوت’ در ژاپن تجارت ردیف

جولای 9 (UPI) — دولت کره جنوبی ماه Jae-در عهد کرد به راه رفتن در یک مسیر متفاوت از همسایه ژاپن در سفر خود به محلی شرکت SK Hynix.

ماه که تحسین کره جنوبی صنایع برای پاسخ سریع به کنترل صادرات محدودیت در سال 2019 گفت: پنج شنبه توکیو سیاست هدف قرار دادن high-tech کره جنوبی شرکت “ناعادلانه” MoneyToday گزارش شده است.

تبلیغات

“از آن شده است یک سال پس از ژاپن ناعادلانه صادرات اقدامات کنترل شده در حال انجام” کره جنوبی گفت. “ما را به یک مسیر متفاوت” از ژاپن است.”

ژاپن در زمان محدود اقدامات پس از کره جنوبی پشتیبانی برای جبران اسیایی, کره ای, کارگران در طول جنگ جهانی دوم است. سال گذشته ژاپن محکم مقررات صادرات برای سه مواد — فلوئوردار پی هیدروژن فلوراید و مقاوم در برابر — مورد استفاده برای ساخت نیمه هادی ها و تلویزیون های صفحه تخت و گوشی های هوشمند کره جنوبی در صدر صادرات است.

در روز پنج شنبه ماه گفت: او پیش از این می ترسید ژاپنی اقدامات را تحویل یک “حمله” به کره جنوبی اقتصاد است.

“تا کنون ما غلبه بر بحران بدون یک اختلال در تولید” ماه گفت:.

سئول سرمایه گذاری در شرکت های محلی پس از تصمیم ژاپنی ها. با توجه به ماه دولت سرمایه گذاری حدود 1.67 میلیارد دلار در سال مواد و قطعات و تجهیزات صنایع تسریع صدور مجوز برنامه های کاربردی و “جدید تاسیس زنجیره تامین” که جهانی است در محدوده و به نفع تجارت آزاد.

ماه همچنین گفت دولت او در حال راه اندازی یک استراتژی جدید “مواد و قطعات و تجهیزات 2.0” با توجه به Maeil Business در روز پنج شنبه. این طرح شامل سرمایه گذاری حدود 4.19 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه و گسترش تعداد آیتم های واجد شرایط برای سرمایه گذاری از 100 به 338 با توجه به گزارش.

سئول طرح نیز به پرورش 100 شرکت های جهانی در بخش های مربوطه از جمله شرکت های فعال در زیست فناوری سبز, تکنولوژی, انرژی, و نرم افزار.

Chey Tae-برنده رئیس SK گروه شرکت SK Hynix گفت: پنج شنبه خود کنگلومرا خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش با دیگر شرکت های محلی برای کمک به نوآوری و کره اقتصادی روزانه گزارش شده است.

SK مواد این گروه مواد نیمه هادی سهامداران شروع به تولید هیدروژن فلوراید و گاز در ماه ژوئن.

هیدروژن فلوراید و یا اچ گاز موجود در ژاپن 2019 محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>