کره جنوبی پیشنهاد ارتباطی با شمال در آبراه های

22 مه (بی بی سی) — کره جنوبی ممکن است باز به اجازه می دهد کره شمالی کشتی های عبور از منطقه جنوب شبه جزیره در حال حاضر ممنوع تحت سئول مارس 24 اقدامات است.

کره جنوبی وحدت سخنگوی وزارت Yeo سنگ-gi گفت: جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی دریایی ارتباطی خواهد بود “لازم” بین شمال و جنوب باید به یک کره شمالی کشتی به دنبال دسترسی به کره جنوبی از مسیر در نزدیکی جزیره ججو روزنامه های محلی کسب و کار آسیا گزارش شده است.

وزارت نکرد اعطای کره شمالی به کشتی ها اجازه عبور از کره جنوبی خواهد شد. کره شمالی کشتی های ممنوع از کره جنوبی تحریم شمالی در سال 2010 پس از غرق شدن از کره جنوبی کشتی جنگی چئونان.

روز جمعه Yeo پیشنهاد اینتر-کره جنوبی ارتباطی می تواند پایه و اساس اجازه می دهد کره شمالی کشتی به استفاده از کره جنوبی آبراه.

“اگر یک توافق در دریایی روش های ارتباطی رسیده است, ناوبری بین شمال و جنوب ناوبری کشتی ها تبدیل خواهد شد و ممکن است” Yeo گفت.

کره جنوبی ارزیابی آینده نگر ارتباطی با شمال می آید در زمانی که کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است دیده می شود در 21 روز.

Yeo پیشنهاد جمعه شرایطی بود نه عادی.

کیم نیز وجود ندارد و برای 21 روز در ماه ژانویه سخنگوی گفت: با توجه به اخبار محلی خدمات اخبارآیا.

کره جنوبی سخنگوی اضافه شده است “نامناسب” برای وزارت به صورت عمومی اظهار نظر در مورد نگهداری از رهبر کره شمالی. او گفت: این وزارتخانه نظارت بر گزارش های خبری در مورد کیم.

سئول ممکن است مایل به ورزش انعطاف پذیری در کره شمالی عروق اما این بیانیه نشان نمی دهد کره جنوبی برنامه های دولت برای بلند کردن 2010 تحریم ها بلافاصله با توجه به اخبارآیا. طرفدار تعامل گروه در جنوب حمایت کرده اند برای لغو تحریم ها که لغو اینتر-کره جنوبی تجارت ممنوع توسعه کسب و کار در شمال و معلق در تمام پروژه های کمک های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im