کره جنوبی با معترضان برخورد در آسایش زنان, سایت گزارش می گوید

ژوئن 4 (UPI) — تنش رو به افزایش میان معترضان در یک هفته تجمع ژاپنی Embassy in Seoul, با توجه به مطبوعات محلی گزارش.

کره جنوبی سرویس خبری امروز گزارش روز شنبه تظاهرات از کره شورا برای عدالت و یادبود برای مسائل نظامی و برده داری جنسی به طور فزاینده ای هدف از ضد معترضان پس از دستبرد اتهامات علیه بنیانگذار شورای جدید مجلس Yoon Mi-hyang.

تبلیغات

Lee Yong-soo سابق “آسایش زن” که گفته بود او و دیگر قربانیان از زمان جنگ فاحشه خانه ها استفاده می شد به عنوان یک جبهه برای Yoon را اهدا درایوهای حال التماس تظاهرکنندگان به نوبه خود آسایش زنان در تظاهرات به میدان نبرد سیاسی با توجه به پول امروز.

تماس نادیده گرفته شد در روز چهارشنبه زمانی که محافظه کار کره جنوبی فعالان که متهم Yoon اختلاس بنا به گزارش ها به درگیری فیزیکی با یون حامیان.

Yoon حامیان استفاده vuvuzelas یا شاخ مورد استفاده در مسابقات فوتبال به بلوک کردن پیام ها از فعالان محافظه کار بودند که تجمع چند فوت دور. ابزار مورد استفاده قرار گرفت برای جلوگیری از مخالفان با وجود درخواست از کره نماینده شورای به “استفاده نمی vuvuzelas برای حمله به گروه های محافظه کار.”

کو Jeong-woo, یک جامعه شناس در دانشگاه Sungkyunkwan در سئول گفت: اصولگرایان باید حق بیان نظر خود را; کره جنوبی محافظه کار باعث گرفته اند صندلی عقب پس از استیضاح رئیس جمهور سابق Park Geun-hye.

نیز وجود دارد بدون نیاز به اصرار بر اعتراض قبل از آسایش زن مجسمه کو گفت: با توجه به پول امروز.

این موضوع از دولت ژاپن غرامت تقسیم سئول و توکیو پس از ختم 2015 پایه و اساس گذشته قربانیان.

روز چهارشنبه در توکیو ابراز مخالفت در برابر هر گونه کره جنوبی حرکات به سمت نابودی کره-بر اساس ژاپنی دارایی های شرکت برای جبران کره ای در زمان جنگ کارگران هشدار سئول از “عواقب جدی است.”

ژاپنی, وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی گفت: روز شنبه یک “محتاط پاسخ” مورد نیاز است از جنوب به سمت در طی یک تماس تلفنی با کره جنوبی با همتای Kang Kyung-wha, Jiji مطبوعات گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im