کره جنوبی گزارش بیش از 800 مورد جدید از coronavirus

Feb. 29 (UPI) — کره جنوبی گزارش داد 813 مورد جدید از نوع جدیدی از کروناویروس شنبه, آوردن مجموع آن به 3,150 بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین با بیش از 85,000 موارد در سراسر جهان است.

مقامات کره جنوبی هشدار داد افزایش شدید موارد تایید شده به عنوان آنها را به شدت تست شده هزاران نفر از مردم به خصوص در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن Shincheonji کلیسای عیسی مسیح دارای یک حضور قوی. کلیسا مخفی فرقه مذهبی شده است در مرکز شیوع.

بیش از 86 درصد از COVID-19 بيمار در کره جنوبی شده اند در Daegu و شهرهای نزدیک.

با توجه به یک ردیاب حفظ جان هاپکینز کره جنوبی در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در خارج از چین است. وجود دارد بیش از 79 ، 000 موارد در سرزمین اصلی چین است.

شیوع و آمار اقتصاد چین با این کشور گزارش خود را پایین تولید اعداد ثبت شده برای ماه فوریه واشنگتن پست گزارش شده است.

کره شمالی گزارش نشده است هر COVID-19 موارد است. این بسته آن 930 مایل مرز با چین به حالت تعلیق تمام پرواز و قطار و از چین و خواسته همه دیپلمات های خارجی را ترکیبات. واحدهای مختلف در Sinuji پایتخت North Pyongan استان که هم مرز دندنگ چین نیز انجام تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کره مرکزی خبر داد.

ایتالیا سومین شماره از COVID-19 موارد به دنبال 705 موارد از الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در ژاپن و 388 مورد در ایران و 234 مورد در ژاپن است.

در مقایسه با پادشاهی متحده 20 نفر با 18 در انگلستان و ایرلند شمالی و ولز اما مقامات کرد اولین مورد انتقال محلی از COVID-19.

“ویروس تصویب شد در انگلستان” انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin در بیانیه ای گفت. “این است که هنوز روشن نیست که آیا آنها قرارداد آن را به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از فردی که به تازگی از خارج از کشور. این در حال بررسی و تماس با ردیابی را آغاز کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>