کره جنوبی rescinds جداشدگان’ مجوزها پس از جزوه اختلاف

17 جولای (فردا) — کره جنوبی را لغو کرده است عملیات مجوزها از دو دختر فراری گروه شده اند که راه اندازی بالن حمل ضد پیونگ یانگ جزوات به کره شمالی.

سئول وحدت وزارتخانه در بیانیه ای گفت به خبرنگاران در روز جمعه گروه مبارزان به صورت رایگان کره شمالی و Keunsaem, “به طور جدی مانع” سیاست دولت از وحدت به عنوان به خوبی به عنوان “تلاش برای ترویج وحدت” اخبار, 1 و Yonhap گزارش شده است.

تبلیغات

وزارت گفت که این سازمان “نقض اساس” برای عملیات. مبارزات انتخاباتی خود را ارسال و ضد کیم جزوات شد “فراتر از محدوده” از ماموریت خود را. پخش اعلامیه همچنین تهدیدی برای شهروند ایمنی در کره جنوبی روستاهای مرزی سئول گفت.

ابطال مجوز به معنای فعالان Park Sang-hak و پارک یونگ-oh را بیشتر جمع آوری کمک های مالی از موانع. خود سازمان های غیر انتفاعی نمی خواهد لذت بردن از مزایای مالیاتی مختلف.

Park Sang-hak اخیرا بازداشت و بازجویی توسط پلیس پس از ارسال بطری های پلاستیکی حاوی, برنج, درایوهای فلش و ضد پیونگ یانگ آگهی.

یک وحدت وزارت گفت: با توجه به اخبار 1 گروه ایجاد تنش در شبه جزیره کره و که مجوز لغو شد طبق ماده 38 از کره جنوبی قانون مدنی. این قانون به مقامات قدرت به لغو “اجازه الحاق” از یک نهاد زمانی که عملیات به “خارج از محدوده هدف آن است.”

کره جنوبی نقل مکان کرد و برای جلوگیری از پخش اعلامیه پس از اظهارات رسمی کره شمالی کیم یو جونگ که هشدار داده بود در ماه ژوئن در بین کره ای دفتر رابط در کائسونگ را تبدیل به سایت “غم انگیز صحنه” پس از پیونگ یانگ ابراز خشم بیش از جداشدگان و فعالیت های خود را. شمال بعد منفجر کرد ،

پارک شده و بالا بردن سطح آگاهی از این تحولات خارج از کره جنوبی.

“ما اعلامیه حمل حقیقت در مورد خانواده: آنها نه خدایان آنها انسان هستند و آنها باید مقاومت است. حقیقت این است که آنچه را که کیم سلسله است که بیشتر ترس از” پارک گفت: در واشنگتن پست سرمقاله این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>