کره جنوبی ‘سوپر پخش’: Coronavirus سنبله رشد می کند از کلیسا ‘ تماس با

DAEGU کره جنوبی, Feb. 21 (UPI) — کره جنوبی را دیدم آن تعداد کل جدید کروناویروس عفونت تقریبا دو برای دومین روز متوالی با 100 مورد جدید گزارش شده در جمعه آوردن این کشور به طور کلی و در مجموع تا 204 با توجه به کره ای مرکز کنترل بیماری.

کشور است که گزارش آن در اولین ویروس مربوط به مرگ در روز پنج شنبه, در حال حاضر بزرگترین خوشه ای خارج از سرزمین اصلی چین و کروز کشتی لنگر انداخت خاموش ژاپن است.

از 100 مورد جدید, 86 بودند از جنوب شرقی شهر Daegu و منطقه اطراف آن. این شهر با جمعیت 2.5 میلیون در بر داشت خود را در تلاش برای مقابله با خرید اینترنتی روز جمعه به عنوان بسیاری از موارد جدید همچنان مرتبط 61 سال است که به عنوان یک “سوپر پخش” ویروس.

این کاری بود که تایید کرد که کره جنوبی 31 بیمار در دوشنبه اعتقاد بر این است که آلوده به طور بالقوه صدها نفر در طول توده مذهبی خدمات در Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu یک بحث جدید مذهبی جنبش که KCDC به عنوان یک “فرقه” در یک بیانیه مطبوعاتی.

از مجموع COVID-19 موارد تا کنون 144 هستند که مربوط به Shincheonji کلیسا.

در جمعه, کره جنوبی تعیین شده Daegu و شهرستان های مجاور از Cheongdo در North Gyeongsang استان به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” زیر ناگهانی sپایک در عفونت در دو روز گذشته.

نخست وزیر چانگ Se-kyun گفت: دولت ارسال خواهد شد پشتیبانی به منطقه برای کمک به یک نیاز برای بیشتر بیمارستان تخت پرسنل پزشکی و تجهیزات.

خیابان ها بسیار ساکت تر از حالت عادی در روز جمعه در کره جنوبی چهارمین شهرستان به عنوان بسیاری از ساکنان به نظر می رسد به غذای Daegu شهردار Kwon Young-jin درخواست آنها را به ماندن در خانه. تقریبا همه کسانی که در ملاء عام بودند با پوشیدن ماسک.

Dongseong-ro به طور معمول یکی از این شهر شلوغ, خرید, مناطق تا به حال تنها خوشه های کوچک از پیاده عبور در طول بعد از ظهر و به طور معمول شلوغ پلازا در تیوی اصلی شهر به ایستگاه قطار بود تقریبا خالی است.

کودکستان عمومی کتابخانه ها و موزه ها بسته بودند و حرارتی اسکنر راه اندازی شد در مکان های عمومی مانند ایستگاه های مترو برای اندازه گیری درجه حرارت بدن از عابران.

یک نماینده از Daegu حمل و نقل اقتدار گفت آپی ridership کاهش یافته است به شدت از تعداد COVID-19 موارد در Daegu شروع به افزایش در روز چهارشنبه سقوط تقریبا نیمی از روز پنج شنبه.

سیستم عامل و مترو اتومبیل های تقریبا خالی در وسط روز در روز جمعه تنها با تعداد انگشت شماری از سواران. یک مسافر 12th-گریدر Kim Ju-یک در راه او را به یک قرار ملاقات با طب سنتی دکتر برای دریافت درمان طب سوزنی به منظور کمک به دفع coronavirus.

او گفت: “زبانم بند آمده و شگفت زده” با جهش ناگهانی در موارد جدید و ابراز نگرانی کرد.

“من در تلاش برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

Daegu است و تاخیر در بازگشایی صدها ابتدایی و متوسطه در این شهرستان برای ترم تحصیلی جدید در ماه آینده.

این Shincheonji کلیسا که در آن 61 سال گزارش شد که با حضور نماز خدمات در فوریه. 9 و یکشنبه بود توقیف در روز جمعه.

صاحب نزدیکی یک فروشگاه مواد غذایی گفت: کسب و کار شده است بسیار آهسته است.

“همه شهروندان می ترسند و کسب و کار بد است” گفت: مالک پرسید که نام او استفاده نمی شود. “من نگه داشتن فروشگاه باز به دلیل اینکه من زندگی را.”

او گفت که او عصبی است چرا که از محل خود را در نزدیکی مرکز این ویروس در Daegu.

“وقتی که من یک مشتری من نمی دانم اگر آنها از کلیسا یا نه” او گفت:.

بسیاری در این شهر را آغاز کرده اند که به دنبال در Shincheonji کلیسا که ادعا می کند برخی از 200000 نفر عضو در سراسر جهان با ترکیبی از سوء ظن و سرزنش.

“اکثر مردم نمی دانم هر چیزی در مورد Shincheonji کلیسا قبل از” گفت: Tae Woo-wook اخبار عکاس مستقر در Daegu. “اما در حال حاضر آنها را بسیار منفی مشاهده و پس از آن تبدیل شده است که سر چشمه از بیماری است.”

تعداد COVID-19 بيمار از کلیسا است که انتظار می رود در ادامه به افزایش به عنوان 409 اعضای جماعت گزارش داشتن علائم در حالی که یکی دیگر از 343 می تواند هنوز هم نمی توان با توجه به KCDC.

در Daegu مرکز پزشکی یک بیمارستان عمومی است که در درمان 10 تایید COVID-19 موارد موقت دریافت و تست منطقه راه اندازی شد تا در خارج از منزل برای رسیدگی به افزایش تعداد افراد گزارش علائمی مانند تب و سرفه و تنگی نفس.

روز جمعه ده ها تن از بیماران در انتظار بودند تا از طریق یک فرآیند غربالگری که شامل خواندن دما و ارزیابی پزشکی که پس از آن می تواند منجر به یک chest X-ray و آزمایشات بیشتر. کارگران در biohazard مناسب بررسی بیماران در حالی که کارکنان بیمارستان scurried برای بازیابی بیشتر صندلی برای سرریز برخی از آنها در ورود آمبولانس پس از گزارش احساس تب.

Park Ji-min, مدیر بیمارستان عمومی امور اسلامی گفت آپی که در بیمارستان است و در حال تبدیل برای استفاده از تنها به عنوان یک قرنطینه به صورت بالقوه COVID-19 بيمار و درمان مرکز برای کسانی که با این بیماری است. او گفت که حدود 200 بيمار مبتلا به بیماری های دیگر در بیمارستان هنوز هم در حال انتظار برای مهاجرت.

پارک گفت که این بیمارستان تا به حال تجربه در برخورد با شیوع بیماری هایی مانند ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) در سال 2015 و سارس (سندرم حاد تنفسی) در سال 2003.

“این است که یک مرکز بهداشت و ما در برخورد با این نوع از حوادث قبل از,” او گفت:. “این مرکز ساخته شده بود برای مواردی مانند این را تجربه کرده ایم. ما محتاط هستند اما کادر پزشکی در اینجا این است که نگه داشتن آرام است.”

شهردار سئول پارک برنده-به زودی اعلام کرد صبح روز جمعه که سئول را تعطیل چهار Sincheonji کلیساهای واقع در پایتخت و ممنوعیت تظاهرات در سه ناحیه تناسلی مربع به عنوان بخشی از “فوری و اقدامات شرکت در جهت جلوگیری از گسترش ویروس در جوامع محلی.”

تعداد زیادی از مردم که برای بررسی ویروس و تحت قرنطینه در 3,180 توسط جمعه KCDC گفت: از 2,707 یک روز پیش از آن.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در روز جمعه گفت که این مهم را سریع و اقدام فوری برای جلوگیری از گسترش این دلیل که وضعیت تبدیل شده است “شدید در راه های بسیاری.”

سازمان بهداشت جهانی گفت: این وضعیت در کره جنوبی است که هنوز تحت کنترل است.

“با اقدامات آنها می توانند که متناسب با خطر بهداشت عمومی آنها را من فکر می کنم تعداد موارد واقعا قابل کنترل” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de