کره جنوبی تدابیر فاصله اقدامات به عنوان COVID-19 موارد شروع به افزایش دوباره

سئول, مارس 28 (UPI) — کره جنوبی سفت اجتماعی فاصله اقدامات در سئول شهری منطقه به عنوان کشور گزارش داد که بالاترین تعداد COVID-19 نفر در نزدیک به دو ماه وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo اعلام کرد روز پنج شنبه بعد از ظهر.

شروع پنج شنبه, امکانات عمومی مانند پارک ها و موزه ها و تئاتر بسته خواهد شد در سئول در منطقه که شامل شهر های همسایه Gyeonggi استان و در نزدیکی شهرستان بندر اینچئون تا ژوئن 14.

مدارس آغاز شده است که از سرگیری آفلاین کلاس در هفته گذشته باز باقی خواهد ماند اما می تواند بسته اگر وقوع است و نه تحت کنترل در آورد, پارک گفت.

“این [سئول] شهری است که با دیدن یک خوشه از عفونت و اگر ما قادر به جلوگیری از این, آن می تواند منجر به امکان شیوع بیماری در میان مدارس و در نتیجه قرار دادن یک توقف به صورت آفلاین کلاس های” پارک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 79 جدید تایید موارد COVID-19 روز پنج شنبه به کمترین تعداد از آوریل 5.

این دستورالعمل ها سختگیرانه تر می آیند به عنوان یک coronavirus شیوع مربوط به یک مرکز لجستیک در بوچئون های ماهواره ای شهرک غرب, سئول, است مقامات نگران است که گسترده تر جامعه گسترش ممکن است پیش رو باشد.

همانطور که از پنج شنبه صبح و 82 مورد تأیید شده اند به مرکز که توسط Coupang کره جنوبی که بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی است. تاسیسات تعطیل توسط این شرکت و تقریبا همه از بیش از 4000 نفر متصل به انبار آزمایش شده اند تا کنون, پارک گفت.

پارک هشدار داد که هفته آینده حیاتی خواهد بود و به آن گسترش بیشتر از کروناویروس که تا به حال به نظر می رسد به تحت کنترل در کره جنوبی در آغاز ماه مه به روزانه موارد کاهش یافته و به پایین تک رقمی.

“ما هنوز هم بسیار نگران ممکن است عفونت های” پارک گفت. “ما در حال حاضر اعمال ما تمام تلاش ها برای ردیابی [تدارکات center] تماس با ما. وجود دارد امکان بزرگ است که این عفونت در حال حاضر در سراسر جامعه است. ما بر این باورند که پس از یک تا دو هفته بسیار مهم خواهد بود.”

انبار خوشه اعتقاد بر این است به شیوع آغاز شده است که در اوایل ماه مارس در سئول کاباره ها و است که اختصاص 261 موارد تا کنون KCDC گفت: پنج شنبه.

در زیر به تازگی تصویب فاصله دستورالعمل امکانات سرگرمی خواهد بود به شدت خواست به پارک گفت و کسانی که اقامت در باز کردن مورد نیاز خواهد بود به دنبال دستورالعمل های ایمنی که شامل ضد عفونی منظم و حفظ سوابق دقیق از تمام کاربران که وارد کنید.

شرکت ها نیز توصیه به کار انعطاف پذیر اتخاذ سیاست ها و ساکنان گفته شد برای جلوگیری از فعالیت های غیر ضروری در خارج از خانه برای حدود دو هفته دوره است.

جدید فاصله قوانین آمده تنها چند هفته پس از کره جنوبی آرام دستورالعمل در چه دولتی به نام “زندگی روزمره قرنطینه” فاز اجازه داده است که برای بیشتر اجتماعی و فعالیت های اقتصادی. بازی بیس بال آغاز شده پارک ها و رستوران ها پر شد با جمعیت و سینما امیدوار بودند برای جلب مشتریان بازگشت.

در علاوه بر این به انبار شیوع مقامات ابراز نگرانی کرده اند بیش از یک جدید COVID-19 مورد بود که در یک مرکز تماس در بوچئون. Coupang همچنین تایید کرد که یک کارگر در مرکز تدارکات خود را در شهر Goyang که همسایگان سئول شمالی آزمایش مثبت در روز چهارشنبه.

عفونت در حال حاضر در اثر برخی از مدارس به بستن درهای خود را به عنوان اینچئون معلق از افتتاح نزدیک به 250 مدارس و مهد کودک ها در روز پنجشنبه صبح و تمامی مدارس در بوچئون بسته شد به جز برای کسانی که با حضور سالمندان دبیرستان که بازگشت هفته گذشته است.

79 مورد جدید گزارش روز شنبه آورده کره جنوبی تعداد کل عفونت به 11,344 در حالی که مرگ و میر باقی مانده در 269.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de