کره جنوبی به حرکت به جلو با $40B coronavirus بسته امداد

مارس 19 (UPI) — کره جنوبی در حال آماده سازی برای از بند باز کردن نزدیک به 40 میلیارد دلار در اقتصادی امداد برای کمک به کسب و کار و کارگران در مقابله با عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک مبارزه با شیب تند کاهش مشتریان و درآمد دولت کره جنوبی ماه Jae-in برگزار شد اولین جلسه اضطراری اقتصادی با دولت های محلی و روزنامه JoongAng Ilbo گزارش روز شنبه.

“دولت در حال حاضر خواهد بود تعویض اضطراری دولت سیستم در حالت” ماه گفت: در این نشست است.

ماه دولت موافقت کرده است به 40 میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته زیر این نشست با هدف قرار دادن شدت ضربه کوچک کسب و کار و همچنین به عنوان خود اشتغالی که اغلب آسیب پذیر در زمان بحران با توجه به شبکه تلویزیونی ام بی سی.

این بسته فراهم می کند تمام کره جنوبی بانک ها دسترسی به $9.6 میلیارد دلار بودجه اضطراری است که می تواند قرض داده به صاحبان کسب و کار کوچک در یک زیر نرخ بازار از 1.5 درصد است.

مهلت برای بازپرداخت تمام وام های کسب و کار نیز در حال تمدید شش ماه و پرداخت بهره در تمام وام های در حال تعلیق به مدت شش ماه با توجه به MBC.

در روز پنج شنبه ماه گفت: گروه های آسیب پذیر هستند که به طور ناگهانی پیدا کردن خود قادر به پرداخت برای هزینه های زندگی خود را دریافت خواهد کرد توجه ویژه است.

“توجه باید برای اقدامات حمایت از افرادی که درآمد خود را از دست داده و یا شغل خود را از دست” ماه گفت:. “همانطور که دولت منابع محدود هستند و همکاری با دولت های محلی نیز لازم است.”

بیشتر از کره جنوبی است که کار در بخش های آسیب دیده اجتماعی جدید فاصله اقدامات از جمله پیانو مدارس و تکواندو کلاس های در حال بدست گرفتن در مشاغل مانند بسته بندی و تحویل به پایان می رسد دیدار.

در فرودگاه ها در سراسر کشور در مورد یکی از پنج شرکت هواپیمایی کارکنان ممکن است که قرار است در مرخصی بدون حقوق. کارکنان گفت: آنها نگران هستند در مورد اینکه آیا شغل خود را هنوز هم در حال انتظار برای آنها را در این رویداد از دو یا بیشتر از مورد نیاز “تعطیلات” با توجه به MBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de