کره جنوبی برای شروع quarantining مسافران از اروپا

سئول, مارس 20 (UPI) — به عنوان نرخ جدید COVID-19 بيمار آهسته ادامه داد در روز جمعه کره جنوبی اعلام کرد آن آغاز خواهد شد quarantining مسافران از اروپا در تلاش برای مهار وارداتی موارد است.

شروع روز یکشنبه همه مسافران که از اروپا خواهد بود تست شده برای کروناویروس گفت: Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در یک نشست خبری در روز جمعه بعد از ظهر. هر کسی که تست مثبت ارسال خواهد شد و بلافاصله به بیمارستان یا مرکز درمانی. کسانی که تست منفی هنوز هم موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

“اخیرا ما شاهد افزایش شیوع بیماری در اروپا از جمله کشورهایی مانند ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه و ما را شناسایی کرده اند از طریق مهاجرت قرنطینه افزایش وارداتی موارد,” او گفت:.

مسافران از اروپا با اقامت در کره جنوبی قادر خواهد بود به خود قرنطینه در صفحه اصلی در حالی که دیگران خواهد شد و فرستاده شده به یک کارخانه مجزا. بازدید کنندگان در مدت کوتاه اقامت خود را در بهداشت و درمان بررسی می شود روزانه بیش از تلفن.

افزایش محدودیت یک روز پس از کره جنوبی اعلام کرد تنگ تر اقدامات غربالگری برای افرادی که از خارج از کشور. وجود دارد و در مجموع 86 وارد coronavirus موارد در کشور با 50 آمدن از بازدید کنندگان از اروپا و با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی اعلام کرد 87 جدید COVID-19 موارد در جمعه آوردن مجموع آن تعداد از عفونت به 8,652. این افزایش هفتمین بار در هشت روز است که تعدادی از بیماران شده است زیر 100 یک افت شدید از هفته گذشته به این کشور به نظر می رسد مسطح منحنی برای گسترش این بیماری است.

مقامات بهداشتی در زمان اولیه و رویکرد تهاجمی از تست های پیگیری و درمان بیماران. این کشور در حال حاضر انجام حدود 15000 آزمون در هر روز و تجویز بیش از 316,000 آزمون کلی از جمعه.

بیش از 86 درصد از COVID-19 موارد بر اساس در جنوب شرقی شهر Daegu و همسایه North Gyeongsang استان با نزدیک به 59 درصد از کل موارد به Shincheonji کلیسای عیسی پنهان فرقه مذهبی است که در قلب شیوع در کره جنوبی.

“ما شاهد کاهش اندکی در میان اعضای Shincheonji کلیسای عیسی اگر چه ما شاهد افزایش شیوع پراکنده و ما همچنین می بینیم که ما یک خطر وارداتی بیماری” گفت: یونگ در روز جمعه. “ما همچنین به تازگی شاهد افزایش شیوع بیماری در میان چند استفاده از امکانات مانند کلیساها و خانه های پرستاری و امکانات رفاهی.”

مقامات را نگران کرده است و توسط خوشه شیوع بیماری در اطراف سئول شهری منطقه پر بسته بندی شده شهری منطقه خانه به 25 میلیون نفر است. یک مرکز تماس در جنوب غربی سئول و رودخانه از کلیسای گریس گیونگی-دو در کشور همسایه شده اند در سایت های گروه انتقال بیش از دو هفته گذشته.

سئول را تایید موارد افزایش 17 تا 299 روز جمعه با حداقل 91 موارد مرتبط با مرکز تماس و چندین نفر دیگر متصل به یک اینترنت کافه. گیونگی-دو اضافه شده 14 نفر به افزایش 309 کلی با 60 متصل به رودخانه کلیسای گریس.

کره جنوبی coronavirus مرگ و میر نسبتا پایین باقی مانده است با 94 کشته و جمعه برای نرخ 1.09 درصد در حالی که این کشور منتشر کرده است 2,233 فتح کرد گرفته شد به طور کامل بهبود بیماران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im