دولت کره جنوبی ماه Jae-در پرده های بلند پروازانه “معامله جدید”

سئول 14 ژوئیه (UPI) — رئیس جمهور مون جائه-در روز سه شنبه اعلام کرد دولت خود را با هدف “تغییر اساسی” کره جنوبی از طریق یک بسته اقتصادی زیست محیطی و اجتماعی اصلاحات او صورتحساب را به عنوان نسخه کره ای از معامله جدید است.

طی یک سخنرانی تلویزیونی در انتخابات ریاست جمهوری خانه آبی در روز سه شنبه بعد از ظهر ماه گذاشته برخی از جزئیات $133 میلیارد طرح گفت که کمک به غلبه بر COVID-19 بحران و تبدیل کره جنوبی به یک کشور است که تبدیل شدن به یک رهبر جهانی اقتصاد در سال های آینده.

تبلیغات

“از به دنبال یک اقتصاد پیشرو در اقتصاد از یک کربن-وابسته به اقتصاد را به یک اقتصاد کم کربن از نابرابر جامعه را به یک جامعه فراگیر آن است که دولت اراده قوی برای تغییر اساسی در کره جنوبی” ماه گفت:.

ماه پیش بینی شده است که 1.9 میلیون شغل جدید ایجاد خواهد شد تا سال 2025 تحت این طرح است. در پایان ماه را به مدت پنج سال ریاست جمهوری 2022, 890,000 شغل ایجاد خواهد شد, او گفت:.

جدید ایران در ابتدا اعلام کرد در ماه آوریل به عنوان بخشی از یک coronavirus بسته محرک های اطراف ساخته شده از دو جزء: دیجیتال جدید مقابله و سبز معامله جدید است.

سبز قرارداد جدید به نظر می رسد به حرکت کره جنوبی دور از آن سنگین وابستگی به سوخت های فسیلی با سرمایه گذاری در زمینه هایی مانند انرژی های تجدید پذیر و دوستدار محیط زیست ساختمان های وسایل نقلیه الکتریکی و پزشکی از راه دور.

در ضمن دیجیتال جدید مقابله خواهد شد نگاه به اهرم کره جنوبی در حال حاضر قوی زیرساخت های فن آوری را به یک نقش پیشرو در صنایع از جمله 5G هوش مصنوعی و داده های بزرگ.

“ما باید مهارت ها و قابلیت های منجر به انقلاب دیجیتال” ماه گفت:. “با پررنگ و فعال سرمایه گذاری در تمام زمینه های زندگی از جمله, جامعه, اقتصاد, آموزش و پرورش, صنعت و مراقبت های پزشکی ما پیشرفت خواهد کرد برای تبدیل شدن به جهان برتر دیجیتال کشور است.”

دولت ملی را به طور مستقیم سرمایه گذاری حدود 95 میلیارد دلار قرارداد جدید پروژه های, در حالی که باقی مانده بودجه را از دولت های محلی و سرمایه گذاری های خصوصی ماه گفت:.

دولت نیز با هدف کاهش نابرابری های اجتماعی او اضافه کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض آسیب پذیری شبکه امنیت اجتماعی برای بسیاری از جمله مترجمان آزاد و قرارداد کارگران است.

مزایای بیمه بیکاری گسترش خواهد یافت تحت این قرارداد جدید در حالی که دولت سرمایه گذاری خواهد شد به طور مستقیم در ایجاد شغل و کار آموزش.

برخورد با اشاره به مجموعه ای از برنامه های تصویب شده توسط رئیس جمهور آمریکا فرانکلین D. روزولت در دهه 1930 به کمک کشیدن ایالات متحده از رکود بزرگ.

کره جنوبی اقتصاد شده است ضربه سخت coronavirus کاهش 1.3 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در آن بیشترین انقباض پس از بحران مالی جهانی سال 2008 است. بانک مرکزی کره جنوبی است و پیش بینی است که اقتصاد کوچک خواهد شد با 0.2 درصد در سال 2020 در حالی که صندوق بین المللی پول به تازگی پیش بینی خود تجدید نظر رو به پایین به کاهش 2.1 درصد در سال.

دولت در حال حاضر متعهد $225 میلیارد دلار محرک این سال برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد و به حداقل رساندن تاثیر coronavirus.

در جبهه سیاسی آن باقی مانده است دیده شود که آیا این پروژه بلند پروازانه را تقویت ماه را ضعیف تایید اعتبار. در حالی که رئیس جمهور خود را دیده بود رتبه محبوبیت افزایش به 71 درصد در ماه مه بیش از دولت خود را از دست داده و به COVID-19 همه گیر است که شکل سقوط به 47 درصد در نظرسنجی گالوپ منتشر شد جمعه مستقر در بخش بزرگی بیش از افزایش قیمت مسکن در یک بیش از حد گرم در بازار املاک و مستغلات است که او را قادر به اهلی.

وخامت روابط با کره شمالی نیز گرفته اند تلفات در ماه تصویب به عنوان پیونگ یانگ قطع تمام ارتباطات با سئول و نابود درون کره رابط دفتر در ماه گذشته در اقدامی تلافی جویانه برای جداشدگان ارسال اطلاعات جزوات بر بالن در سراسر مرز.

در روز سه شنبه آدرس, ماه تبلیغ کره جنوبی فوق العاده ای توسعه در طول قرن گذشته به عنوان آن را اب و هوای استعمار و جنگ و لشکر به رشد به جهان 12-بزرگترین اقتصاد است. او گفت که در حال حاضر زمان برای کره جنوبی در کشتی سوار در یک مسیر جدید است.

“رشد از راه های است که در حال حاضر در حد خود و در سایه نابرابری همچنان تیره,” او گفت:. “بعد از coronavirus عصر علائم جدید 100 سال راه به سوی یک پیشرو در اقتصاد تهاجمی پاسخ به تغییر آب و هوا و گذار به یک جامعه فراگیر. برای آینده کره و این یک وظیفه است که می تواند دیگر به تعویق افتاد.”

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>