کره جنوبی coronavirus موارد همچنان به افزایش شکوه 4,200

سئول, آوریل 2 (UPI) — Coronavirus موارد در کره جنوبی رسیده 4,212 این کشور همچنان به صورت گسترده ای شیوع در اطراف محور جنوب شرقی شهر Daegu و پنهان فرقه مذهبی.

مرگ و میر از این COVID-19 بیماری های عفونی افزایش چهار تا 22 از جمله 86 سال و 81 سال با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این KCDC اعلام کرد 476 موارد جدید در صبح روز دوشنبه با مجموع افزایش در حالی که مقامات بهداشت آزمون در اطراف 210,000 اعضای Shincheonji کلیسای عیسی یک بحث جدید جنبش مذهبی که در نظر بسیاری از فرقه.

بیش از 57 درصد از کره جنوبی COVID-19 موارد متصل به کلیسای KCDC گفت: حدود 88 درصد متمرکز در دائگو شهرستان از 2.5 میلیون نفر و آن همسایه استان North Gyeongsang.

تعداد موارد مشخصی به طور چشمگیری پس از 61 سال است که عضو Shincheonji کلیسا در Daegu تایید شد به عنوان 31st COVID-19 بیمار در این کشور در فوریه. 17. او حضور داشتند خدمات در کلیسا هر دو قبل و بعد از برگزاری نمایشگاه نشانه های سلامت, مقامات گفت.

کلیسای بسیار مرموز با اعضای اغلب پنهان روابط خود را در حالی که اجتماعات بزرگ شخصی و تماس با هنجار های گروه خدمات. شده است وجود دارد یک واکنش در برابر فرقه با بسیاری از را متهم به رهبران کلیسا پنهان کردن کاربران و همکاری به طور کامل با مقامات بهداشتی.

شهردار سئول پارک برنده-به زودی ثبت شکایت کیفری به دادستان ها به دنبال به اتهام Shincheonji جنبش رهبر 88 ساله Lee Man-hee و 12 سایر مقامات کلیسا به اتهام قتل و نقض قانون در پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی یک بیانیه منتشر شده توسط دفتر شهردار گفت: در روز دوشنبه.

“دادستان باید بررسی و مجازات رهبران کلیدی از Shincheonji پاسخگو اخیر گسترش این ویروس مرگبار در یک سریع و استرن شیوه” پارک گفت.

Daegu شهردار Kwon Young-jin نیز شکایت علیه Shincheonji کلیسا در روز جمعه گفت که این گروه تا به حال حذف نام خود از عضویت در لیست ارائه شده به دولت است.

این Shincheonji کلیسا با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه خواستار اتهامات علیه کلیسا یک “شکار ساحره” و گفت که این گروه به طور کامل همکاری با مقامات.

“[T]او ادعا که Shincheonji کلیسای عیسی مسیح است که به عمد پنهان کردن شماره از آن عبادت است کاملا درست نیست” بیانیه ای گفت:. “Shincheonji آگاه است حاضر با بحران بهداشت و توجه به سلامت و ایمنی شهروندان و عبادت به عنوان بالاترین اولویت است اطلاعات ارائه شده بر اساس حقایق است.”

این گروه گفت که آن را عرضه کرده است یک لیست از بیش از 210,000 اعضا در کره جنوبی و بیش از 33000 اعضای مستقر در خارج از کشور است. همچنین گفت: این بعد از مشاهده یک گروه از برخی 65,000 “کارآموزان” که آن را تا به حال در اولین نکردن که از اعضای کلیسا.

روز دوشنبه گروه بنیانگذار Lee Man-hee به نظر می رسد برای اولین بار از زمان COVID-19 شیوع در یک کنفرانس خبری که در آن او عذرخواهی به مردم و دولت برای نقش آن در شیوع.

“به نمایندگی از اعضای ما, من می خواهم به پیشنهاد من صادقانه عذرخواهی به مردم,” او گفت:, در حال سقوط به زانو خود را و رکوع قبل از خبرنگاران در کنفرانس برگزار شده در خارج از یک کلیسا در مرکز آموزش در جئونجو حدود 35 مایلی شرق سئول.

او قول داد این کلیسا را حمایت مقامات بهداشتی “با تمام منابع ما.”

کره جنوبی مقامات همچنان به مبارزه برای جلوگیری از شیوع بیماری و همچنین درمان تورم تعدادی از بیماران در میان کمبود تخت بیمارستان و پرسنل در Daegu.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: در جلسه روز دوشنبه که دولت با افتتاح یک مرکز جدید در Daegu حدود 160 بیماران با علائم خفیف تا overtaxed بیمارستان ها و همچنین نظارت بر آن شده است که به حال خود quarantining در خانه. دو امکانات بیشتر خواهد شد تا در این هفته او اضافه شده است.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت: در یک آدرس در روز یکشنبه که در حدود 250 بهداشت عمومی و پزشکان از سراسر کشور اعزام شده است و به Daegu منطقه در حالی که بسیاری از دیگر متخصصان پزشکی هستند که داوطلبانه وقت خود را برای کمک به مقابله با بحران.

رئیس جمهور ماه گفت: دولت در حال کار برای سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع و شروع به ارائه پشتیبانی به کسب و کارهای کوچک و همچنین سخت-آمار خدمات صنعت گردشگری از جمله ناهار خوری و مسافرت هوایی.

“این COVID-19 شیوع می تواند تهدید زندگی ما به طور موقت می تواند شکستن وحدت ما و امید” او گفت:. “[W] e را پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 بدون شکست و احیای اقتصاد ما ساخت آن را پویا تر.”

شروع ترم بهار در مدارس سراسر کشور عقب رانده شد برای بار دوم پس از وقوع آغاز شد, وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد در روز دوشنبه. تمام سطوح از کودکستان تا دبیرستان را شروع ترم جدید در مارس 23, سه هفته بعد از شروع برنامه ریزی شده تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>