سودان جنوبی رئیس جمهور Salva Kiir نام Riek Machar به عنوان معاون در قدرت های توافق

Feb. 22 (UPI) — سودان جنوبی تشکیل یک دولت وحدت ملی روز شنبه با ادای سوگند در مجلس Riek Machar به عنوان معاون رئیس جمهور بالقوه گام به سوی پایان دادن به عمران.

رئیس جمهور Salva Kiir انتخاب Machar به عنوان معاون او شش سال پس از این دو تقسیم بر اتهامات coup d’etat طرح دوم. تقسیم تفویض به مبارزه با جرقه شهرستان جنگ داخلی با شورشیان سودان مردم آزادی جنبش در مخالفت با به دست آوردن کنترل از ردیف هایی از شمال شرقی و شرق سودان جنوبی.

“این اقدام به معنای رسمی پایان جنگ و ما می توانیم در حال حاضر اعلام جدید سحر در سودان جنوبی” روسیه گفت: در این مراسم است. “صلح آمده است تا بماند نه به متزلزل هرگز دوباره در این کشور است.”

روسیه حل شده دولت او جمعه قبل از نامگذاری Machar به عنوان معاون رئیس جمهور. این تصمیم پس از مذاکرات که دیدم رئیس جمهور قبول معکوس تصمیم به تقسیم این کشور به 32 متحده است. این کشور به بازگشت به اصل خود 10 متحده با سه اداری مناطق.

تقسیم متحده عمده معوق در یک توافق صلح در اصل مذاکره در سال 2017.

خواهید دید که قبلا مورد استقبال قرار Machar به معاون ریاست جمهوری در سال 2016 در تلاش در قدرت های توافق اما او جایگزین شد کمتر از یک سال بعد با استناد به اتهامات یکی دیگر از طرح کودتا.

سودان جنوبی جنگ داخلی آواره بیش از 2.2 میلیون نفر به کشورهای دیگر ساخته شده و بیش از 1.4 میلیون بدون خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>