جنوب کالیفرنیا جرم به نظر می رسد به سرعت در میان coronavirus اقامت در خانه سفارش

اکثر کسب و کار درب توقیف شد. چند اتومبیل در جاده ها و حتی تعداد کمتری از مردم در خیابان.

راه زندگی را به شدت تغییر کرده هفته گذشته پس از کالیفرنیا دستور داد بسیاری از کسب و کار خود را به دید و خواست ساکنان آن را به ماندن در خانه و نگرانی از گسترش جدید کروناویروس. چشم انداز جدید تغییر کرده چگونه بسیاری از سازمان های اجرای قانون پلیس از جمله افزایش گشت زنی در خیابان و چه افسران ارتباط برقرار کردن با مردم است.

یکی دیگر از روند به نظر می رسد که جرم است در کم کردن سرعت.

“این کاهش جدی ما تا به حال نشده کسی در بازداشت به چند روز گذشته” Gardena پلیس گروهبان. Gonsalves روز دوشنبه گفت:. “معمولا ما حداقل یک زن و شوهر.”

“حتی مردم ارتکاب جنایات هستند و ماندن در,” او گفت:.

اگر چه آن را خیلی زود به تجزیه و تحلیل سخت ارقام آمار جرم و جنایت پس از coronavirus تغییر کشور معمول راه زندگی anecdotally بسیاری از ادارات دولتی در جنوب کالیفرنیا معتقدند: آنها به نظر می رسد کمتر در تماس است. برخی از مقامات گفت بارانی و آب و هوای سرد ممکن است یک عامل نیز می باشد.

“این خیلی سخت تر می شود یک سارق وقتی که همه خانه” کنایه آمیز پلیس آناهایم Sgt. شین Carringer.

 • ادارات پلیس در سراسر جنوب کالیفرنیا می گویند جرم و جنایت پایین است به دلیل coronavirus اما اولین پاسخ دهندگان آماده برای کمک به ساکنان در تورانس در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • تنها عابر پیاده عبور Grand Avenue با لس آنجلس تالار شهر به عنوان پس زمینه پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ساکنان هنوز هم اجازه رفتن به خارج از منزل و شرکت در فعالیت هایی مانند پیاده روی و قدم زدن در زیر جدید اقامت در خانه سفارش دهید. نقطه سفید طبیعت حفظ در سن پدرو ارائه شده خوب و انحراف از Coronavirus ترس جمعه مارس 20, 2020. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

 • یک بازدید کننده به دیزنی لند توچال طول می کشد یک تصویر از طریق یک قفل دروازه در ورودی به دیزنی لند در آناهایم, CA, در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است. کل دیزنی لند توچال تعطیل با توجه به کروناویروس (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بسیاری از ساحل را برانگیخت صرف بعد از ظهر راه رفتن در ساحل دریا در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • زمین های بازی در سراسر شهر و شهرستان در حال طناب در طول امن تر در صفحه اصلی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس
  در ساحل طولانی در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • منهتن ساحل اسکله بسته شده است برای coronavirus در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • منهتن ساحل اسکله بسته شده است برای coronavirus در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • تنها بازدید کننده در چندلر غرفه در لس آنجلس پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. Coronavirus بسته شده است, رستوران ها, فروشگاه های تئاتر و بسیاری از مسافران در حال حاضر کار از خانه. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • این Hermosa ساحل اسکله بسته شده است برای coronavirus در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

در اورنج کانتی, پرجمعیت ترین شهرستان همه چیز به نظر می رسد به کم کردن سرعت. عمده سالن های مانند دیزنی لند و فرشته ورزشگاه را توقیف آزاد کردن افسران که به طور معمول کارکنان آنها.

“اگر هر چیزی که ما را بیشتر بدن در اختیار ما” Carringer گفت.

سازمان نیز دریافت انواع مختلف تماس.

“ما هنوز در حال گرفتن نوع مشابه حجم تماس طبیعت از تماس های در حال رفتن به تغییر زیرا بسیاری مردم بیشتر خانه” Hermosa ساحل پلیس Sgt. میک Gaglia گفت.

برای مثال Gaglia گفته شده است که یک چشم انداز مثبت در گزارش های صدا و اختلال ها یا استدلال.

در تیخوانا, روز به روز ترافیک تماس ها از پایین به عنوان گزارش از مردم loitering نزدیکی, کسب و کار, Lt. تیم Mercado گفت.

“کسانی که (خدمات) می نامد که باید متوقف آینده جایگزین شده اند مردم به دنبال اطلاعات و کسانی که در ساخت مشاهدات از چیزهایی که در جوامع خود” Mercado گفت.

“آنها به ما می گویند” آه من مردم حلق آویز در اطراف پارک,'” Mercado گفت.

سازمان های دیگر نیز گزارش افزایش در ساکنان گزارش جمعیت بدون هیچ کشور را در مبارزه برای دفع coronavirus.

ستوان گفت: آن را خوب است برای دیدن مردم ظاهر می شود را به ماندن در خانه سفارشات به طور جدی.

“وجود دارد مقدار زیادی از انگیزه…هیچ کس می خواهد به بیمار,” او گفت:.

در پالوس وردس شبه جزیره منطقه مردمی نیز در تماس با مقامات زمانی که آنها را ببینید تجمع مردم در نزدیکی سواحل و مسیرهای پیاده روی بخشند. رابرت وبر از لس آنجلس کلانتر لومیتا ایستگاه. نمایندگان که در پاسخ به کسانی که خواستار توصیه مردمی اجتماعی فاصله دستورالعمل, او گفت:.

“از آنجا که بسیاری از مردم شده است (کار),” وبر گفت: “ما باید بسیاری از افرادی که در اینجا و نه لزوما پس از جدایی بخشی از این دستورات است. ما در حال گرفتن بسیاری از سوالات.”

در دو روز گذشته West Covina پلیس سرهنگ کیت Shishido گفت که او متوجه افزایش اختلال در تماس های مربوط به خانواده است. اما او نمی داند که در صورتی که با توجه به افرادی که در خانه گرفتن در هر یک از دیگر و اعصاب.

در پاسادنا اداره پلیس حتی دریافت تماس در مورد مردم دست در دست در خیابان.

“ما به آنها گفتم ما نمی خواهد پاسخ به این که” پاسادنا پلیس سرهنگ پیت Hettema گفت. “ما قطعا آگاه از مسائل وجود دارد اما محدودیتی برای آنچه که ما می توانیم پاسخ به. اگر ما در پاسخ به (تماس) همه دست در دست ما خواهد غرق شود.”

اما مقامات نگران هستند در مورد دیگر انواع جرم و جنایت افزایش به عنوان زمان می رود.

“ما بسیار نگران مردم افسرده و مصرف آن در افراد دیگر” Hettema گفت.

تا کنون وجود نداشته است افزایش خشونت یا حمله به تماس Hettema گفت.

در دره سن فرناندو افسران در سراسر منطقه بودند در اعداد بزرگ با کارآگاه ارشد منجر افسران و برخی از کارکنان اداری اختصاص داده شده به گشت وظایف گفت: فرمانده آلن همیلتون دره دفتر دوم در دستور. بسیاری از این افسران شده اند reassigned به گشت دره مراکز خرده فروشی که در آن ساکنان هنوز هم در اعداد بزرگ به فروشگاه.

بازداشت می شوند, او گفت:, اما آنها هنوز هم اتفاق می افتد

“جرم و جنایت همچنان ادامه دارد…جنایات فرصت هستند چه در حال کشتن ما در حال حاضر” همیلتون گفت: با اشاره به ماشین نمیتوانیم. “جرم و جنایت خشونت آمیز در حال کاهش است اما هنوز هم وجود دارد جرایم خشونت آمیز اتفاق می افتد.”

برای شهرستانهای مرزی است که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود به عنوان بسیاری از موارد از COVID-19 به لس آنجلس و اورنج شهرستانهای مقامات اجرای قانون گفت: آن را خیلی زود به بگویید اگر شده اند وجود دارد تغییرات در این نوع از جرائم گزارش با توجه به کروناویروس مربوط به سفارشات مؤثر بر کسب و کار مانند نشستن به پایین رستوران ها و گردهمایی های اجتماعی.

“ما در نوزاد مراحل تغییراتی که ساخته شده اند در جوامع ما” سان برناردینو شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت جودی میلر گفت.

در Riverside County “شده است وجود دارد افزایش در حجم تماس در رابطه با COVID-19,” کلانتر معاون رابین فلورس گفت. کسانی که تماس گیرنده به کارگردانی (شهرستان) بهداشت عمومی یا بهداشت محیط بخش و یا مراکز کنترل بیماری ،

در ساحل, اداره پلیس کاهش یافته است به نظر اخیر روند جرم و جنایت با توجه به “تداخل عوامل موثر بر جرم” گفت: افسر ایوان گارسیا سخنگوی آژانس.

و در حالی که همه چیز آهسته ممکن است برای برخی از سازمان های دیگران در برخورد با حوادث جدی به تازگی از جمله دو قتل بیش از آخر هفته در Moreno Valley, یکی در Jurupa دره و یکی در سانتا آنا.

کارکنان نویسندگان جاش Cain and Richard De Atley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im