سفید supremacist تبلیغات به شدت هدفمند امپراتوری درون مرزی و جنوب کالیفرنیا به عنوان یک کل در سال 2019 با توجه به گزارش سالانه منتشر شده توسط ضد افترا لیگ.

در جوامع در سراسر کشور توزیع سفید supremacist تبلیغات — در قالب آگهی های جزوات پوستر و بنر — برتر تمام زمان بالا در ایالات متحده در سال 2019 به ADL گزارش روز شنبه, فوریه. 12. در سال گذشته 2,713 حوادث تبلیغاتی گزارش شده در سراسر کشور نسبت به 1,214 در سال 2018 — 120 درصد افزایش یافته است.

کالیفرنیا بيشترين تعداد حوادث در 956 پس از تگزاس به نیویورک و ماساچوست و نیوجرسی. در کالیفرنیا لس آنجلس منطقه بيشترين غلظت تبلیغات مربوط به حوادث این گزارش نشان داد.

این ADL H. E. A. T (نفرت افراط گرایی یهودی ستیزی تروریسم) نقشه فراهم می کند یک نمایش تصویری از تبلیغات توزیع تلاشهای موقعیت جغرافیایی. این نشان می دهد که 30 حوادث در شهرستان ریورساید و سان برناردینو, 56 در اورنج کانتی و ده ها بیشتر در لوس آنجلس و سن دیگو شهرستان.

یکی از این حوادث بود که در سن برنردینو دره کالج وقتی Patriot مقابل یک “alt سمت راست گروه” بخشی از جنبش ملی توزیع تبلیغات است که به عنوان خوانده شده: “بهتر است مرده از قرمز” “انقلاب سنت” و “متحد ایستاده ایم.” این حادثه هرگز گزارش به مدیران پردیس یا دانشگاه پلیس در این رابطه گفت: پل Bratulin. اما کسی تا به حال گزارش آن را به ADL.

“ما تشخیص گفتار است که توهین آمیز به دیگران اما حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی و سخنرانی که عبور خط به هدف آزار و اذیت و یا تهدید و یا ایجاد یک فراگیر خصمانه محیط زیست برای دانش آموزان آسیب پذیر” او گفت:.

این ADL گزارش در یک زمان می آید زمانی که کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان دیده می شود تعدادی از حوادث مربوط به دانش آموزان دبیرستان درخشان و یا ارسال نمادهای مرتبط با نژادپرستی مانند صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم و همچنین به عنوان یک نژادی لقب به طور معمول استفاده می شود در مقابل آمریکایی های آفریقایی تبار, آنلاین و در دانشگاه.

آن را تصادفی یا اتفاقی که افراد جوان دیده می شود با این نوع از نفرت نمادهای گفت: Brian لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino.

“این فقط واقعیت است که سفید برتری و تعصب هستند که mainstreamed اما در میان جوانان نیز وجود دارد که نیاز به hurtfully تکان دهنده,” او گفت:. “این تصاویر که به ویروسی آنلاین. تعصب است که در حال حاضر سرد برای افراد جوان که احساس می کنید که جامعه شکستن دور از آنها. این بیان در خود چهره قبیله گرایی.”

در سراسر جهان سفید supremacist جنبش “جذب افراد جوان به خصوص در زمانی که وجود دارد این است که احساسات ملی همراه با عمدی بی تفاوتی” لوین اضافه شده است. “هنگامی که شما کاهش از ما ارزش های مدنی چه می کنید ؟ نازی ها و مؤتلفه پرچم.”

همسایگان و فعالان ایستاده در همبستگی با قربانیان سفید supremacists در شارلوتزویل با برگزاری مراسم احیاء در هاروی میلک پارک در مرکز شهر لانگ بیچ در ماه اوت سال 2017.عکس برای اخبار روزانه توسط Axel Koester, 08/13/2017.

این ADL می گوید سه supremacist گروه — Patriot مقابل آمریکا هویت جنبش و نیوجرسی میراث اروپایی انجمن — مسئول بودند برای حدود 90 درصد از فعالیت های تبلیغی در 2019.

در طول چند ماه گذشته در امپراتوری درون مرزی شده اند وجود دارد چند حوادث در مدارس که در آن دانش آموزان نمایش داده می شود نمادهای مرتبط با نژاد پرستی. هفته گذشته یک عکس گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد که دانش آموزان در کنار رودخانه متحد مارتین لوتر کینگ دبیرستان نما با یک صلیب شکسته و مؤتلفه پرچم ایستاده در مقابل یک برگ برنده 2020 بنر. برخی از دانش آموزان در عکس دیده می شد لبخند و حداقل یکی دیدم آنچه در ظاهر به یک قدرت دست نشانه است.

در Temecula Valley High School ارشد Solona, شوهر, هدف قرار داده بود دو بار با یک نژادی لقب علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. در ماه نوامبر سه نورکو دبیرستان, والیبال, بازیکنان متوقف شد همراه با دو پسر دیگر که نوشت نژادی القاب بر روی اتومبیل های پارک شده در محوطه دانشگاه و سپس ارسال آن به اسنپ چت یک شبکه رسانه های اجتماعی. و آمد که فقط یک ماه پس از مقامات برای تیم ملی فوتبال در کارتر دبیرستان در ریالتو که عمدتا سیاه و اسپانیایی و یوکایپا بالا تیم که عمدتا سفید پرتاب نژادی تهمت در یکی دیگر.

پادشاه بالا دانشجويان عکس تا به حال کمی برای انجام با برتری و همه چیز را با قضاوت ضعیف گفت: Tim Walker, دستیار سرپرست دانش آموز خدمات ریورساید Unified School District. دانش آموزان اقدامات را منعکس نمی مقادیر مدرسه منطقه است که تلاش برای ترویج شمول و عدالت او گفت:.

“من نمی تواند باور کند که (سفید برتری) بود قصد از این دانش آموزان که جمع شده بودند در خانه کسی,” او گفت:. “جوان مردم همه چیز فکر این خنده دار نیست درک عواقب اقدامات خود را. رسانه های اجتماعی کمک نمی کند. برخی از دانش آموزان شده اند بسیار پشیمان. این یک فرصت برای یادگیری و رشد است.”

جهل و قضاوت ضعیف ممکن است در بازی “اما به استناد افراطی روایت نشان از نمادهای مورد استفاده در این عکس بیانگر حداقل قبر کوردلی اگر نه روشن بیان نفرت” گفت: Joanna مندلسون ارشد تحقیقی محقق با ADL مرکز افراط گرایی است.

“امیدوارم این حادثه می تواند در خدمت به عنوان یک پرش کردن نقطه برای دانش آموزان مدرسه و جامعه به عنوان یک تعلیم لحظه برای خود بازتاب و تغییر” او گفت:.

حوادث مشابه در دبیرستان و دانشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا و ایالات متحده اتفاق می افتد در زمانی که سفید supremacist تبلیغات تحمل و قطب بندی سیاسی در حال افزایش, به عنوان ملت سر به سمت ستیز انتخابات ریاست جمهوری. جوانان آسیب پذیر هستند وقتی که می آید به تبلیغات مندلسون گفت.

“فضای مجازی یک کلاس درس برای تلقین به برخی از شنیع ترین اعتقادات و توطئه” او گفت:. “و افراط گرایان را weaponized نفرت از طریق الگوهای رفتاری و مرجع تخصصی برای کمک به نژاد همفکر نداشته باشد.”

یکی از “نابکار تاکتیک” استفاده می شود توسط سفید supremacists او گفت: استفاده از طنز و هجو به “تطهیر این perniciousness از محتوا است.” اثبات این می تواند دیده می شود در بسیاری از حوادث که در آن دانش آموزان دبیرستانی هستند یا خنده giggling و یا لبخند زدن در عکس ها به عنوان آنها نمایش از جمله نشانه های او اضافه شده است.

“درون افراطی خرده فرهنگ وجود دارد یک چرخش و متعصب طنز است که بخشی از تعاملات” مندلسون گفت. “هنگامی که این تصاویر از مطالب و اقدامات عنوان و تمسخر ما را اجرا خطر ابتلا به حساسیت به محتوا.”

این زمان برای مربیان و جوامع به گرد هم می آیند به آموزش فرزندان خود و تعیین مرزهای قابل قبول رفتار مندلسون گفت.

“نفرت رشد در یک خلاء که در آن پدر و مادر رهبران و جوامع به طور مستقیم پرداختن به این نگرانی ها در یک نوع از راه روشن” او گفت:. “هنگامی که ما می بینیم عدم تحمل ما در مدارس ما باید از این فرصت برای تعلیم لحظه و ما نیاز به استفاده از هر گونه فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im