جنوب کالیفرنیا درخواست تجدید نظر منجر کانادا به فرمان Temecula CHP دفتر

Jason قلمدان تحسین آفتاب کالیفرنیا ‘n سرگرمی, شیوه زندگی او دیده می شود تنها در تلویزیون و صفحه نمایش فیلم به عنوان او در بریتیش کلمبیا, کانادا شهر Invermere. اگر چه پدر او هشدار داد پسرش که واقعیت متفاوت بود قلمدان بود منصرف نمی شود.

قلمدان و خواهر و برادر خود را در نهایت متقاعد پدر و مادر خود را به بار RV و در سن 13 سالگی او رفت و در رویای خود سفر است. خانواده در بازدید از دیزنی لند, Knott را بری مزرعه ساحل نیوپورت و پالم اسپرینگز.

“این همه چیز را که من فکر کردم آن خواهد بود. من آن را دوست داشتم همه” قلمدان گفت.

قلمدان هرگز فراموش کرده است که سفر و زمانی که او تصمیم گرفت در یک حرفه ای در اجرای قانون او با موفقیت اعمال شده برای یک کار در گشت بزرگراه کالیفرنیا. در حال حاضر 24 سال پس از فارغ التحصیلی از آکادمی و کار تکالیف در امپریال سن دیگو و لس آنجلس و اورنج شهرستان قلمدان در مارس شد فرمانده CHP را Temecula ایستگاه.

سروان. قلمدان, 45, گفت: انتخاب خود را از سازمان های تحت تاثیر قرار بود توسط 1970-1980 تلویزیون نشان می دهد “تراشه” یک نشاط, درام, درباره گشت های موتور سیکلت ماموران جان بیکر و فرانک Poncherello. قلمدان گرفته اند ممکن است یک مسیر متفاوت اگر 1960 شخصیت کارتونی Dudley Do-Right کانادا Mountie شده بود بیش از یک نفوذ اما شغل با Royal Canadian Mounted Police کمیاب شد به هر حال قلمدان گفت.

“من واقعا خوشحال هستم اینجا. بسیار هیجان زده” قلمدان گفت. “هر کس در اینجا این است که متعهد به جامعه به ارائه خدمات و ایمنی.”

Temecula ایستگاه ماموران گشت بزرگراه و unincorporated areas در جنوب غربی شهرستان ریورساید تا بزرگراه 74 در لیک ال سینور و پرریس مناطق. یکی از قلمدان اولویت است که در جامعه و افسران او همان را انجام دهید. او در حال حاضر رسیده به دیگر اجرای قانون محلی رهبران و مقامات منتخب.

بزرگراه 74 آن متصل لیک ال سینور با سان جوان کاپیسترانو به عنوان ارتگا بزرگراه خواهد بود یکی از قلمدان را با تمرکز برای گشت. او با استفاده از به رفت و آمد از خانه اش در کالیفرنیا به اورنج کانتی و گشت از باد می وزد جاده کوه. او اشاره کرد رانندگان عبور بیش از دو خط زرد و برگزاری ترافیک با عدم استفاده از سوئیچ. او گفت: او همچنین قصد دارد به هدف speeders در 15 آزادراه و بزرگراه 371 نزدیکی Anza.

یکی دیگر تمرکز خواهد شد پریشان رانندگان است.

“تعدادی از افرادی که من می بینم در تلفن های همراه هشدار دهنده است به من. پریشان رانندگی باعث شده است بسیار جدی و حوادث است. … لطفا با قرار دادن گوشی. هر آنچه در آن است می تواند منتظر بماند” قلمدان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im