راهپیمایی فضایی روز سه شنبه خواهد نتیجه گیری ایستگاه فضایی قدرت ارتقا

20 ژوئیه (UPI) — دو فضانورد ناسا طرح به نتیجه سیستم های قدرت ارتقا برای ایستگاه فضایی بین المللی طی یک راهپیمایی فضایی روز سه شنبه.

باب Behnken و کریس کسیدی را نصب نهایی و جدید لیتیوم-یون باتری برای تکمیل 3 1/2 سال پروژه.

تبلیغات

این راهپیمایی فضایی است برای شروع حدود 7:35 صبح به وقت شرق آمریکا و آخرین تا هفت ساعت با توجه به ناسا است که ارائه خواهد شد زنده پوشش تصویری. این راهپیمایی فضایی خواهد بود که 300 مربوط به ایالات متحده فضانوردان پس از اد سفید پا های خود را جمینی 4 کپسول در 3 ژوئن 1965.

از آن خواهد شد چهارمین راهپیمایی فضایی از ماه ژوئن برای Behnken و کسیدی و نهایی تفرج برای Behknen قبل از او برنامه ریزی شده است برای بازگشت به خانه Aug. 2 در SpaceX تاریخی خدمه اژدها تظاهرات ماموریت.

Behnken و فضانورد داگ Hurley وارد ایستگاه فضایی مه 31 به عنوان بخشی از تاریخی بازگشت به پروازهای بشر به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا. این ماموریت همچنین مشخص شده است که اولین بار ایلان SpaceX مردم انجام شده به فضا است.

ناسا تمدید SpaceX ماموریت — در اصل برنامه ریزی شده برای پنج روز — برای بیش از هشت هفته به طوری که باتری معاوضه می توان به پایان رسید. فضانوردان را حذف کرده و 48 پیری سلول های برق و نصب 23 جدیدتر 400 پوند باتری.

ایستگاه فضایی طراحی شده است تا حد زیادی توسط انرژی خورشیدی ذخیره شده در باتری های که در دسترس هستند فقط از فضا.

همچنین در روز سه شنبه spacewalkers آماده خواهد شد خارج از ایستگاه فضایی آرامش ماژول به صورت تجاری جدید / پنل اتاق تميز ساخته شده توسط مستقر در هوستون ross k. mcgill.

SpaceX قصد دارد به ارائه تخصصی ایرلاک بعد از این سال است که فعال دولتی و خصوصی تحقیق در خارج از ایستگاه فضایی.

Behnken و Hurley با توجه به چلپ چلوپ کردن در سواحل فلوریدا کمتر از 19 ساعت پس از ترک ایستگاه فضایی Aug. 1.

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im