SpaceX راه اندازی 58 Starlink, 3 SkySat ماهواره از فلوریدا

13 ژوئن (فردا) — SpaceX گسترش شرکت های تاریخی Starlink صورت فلکی با راه اندازی 58 بیشتر ماهواره ها از فلوریدا در صبح روز شنبه.

حمل بار برداشته در زمان روی یک موشک فالکون 9 در 5:21 p. m. EDT از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه است که در مجاورت مرکز فضایی کندی.

تبلیغات

راه اندازی نهم بود به طور منظم Starlink ماموریت افزایش تعداد کسانی که ارتباطات ماهواره در مدار به 538 — ترین تا کنون برای هر صورت فلکی.

شروع با خوشه, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای 22 ژوئن SpaceX در نظر دارد برای قرار دادن چادر در تمام Starlink ماهواره به عنوان بخشی از تلاش این شرکت برای آنها را کمتر قابل مشاهده از زمین.

ستاره شناسان و دیگر آسمان gazers شکایت کرده اند که بازتاب روشن از ماهواره ها می تواند خراب کردن مشاهدات آسمانها.

این موشک همچنین انجام سه SkySat ماهواره برای سان فرانسیسکو مبتنی بر فضای شرکت سیاره که قبلا به عنوان مارک Planet Labs, نمایندگی اول راه اندازی به صورت SpaceX را SmallSat rideshare برنامه.

سیاره تاسیس شد و در سال 2010 توسط ex-دانشمندان ناسا خواهد مارشال, Robbie Schingler و کریس Boshuizen با هدف استفاده از فضا به منظور ارتقاء زندگی بر روی زمین است.

این شرکت گفت که بیش از 100 ماهواره در مدار-برخی به اندازه یک shoebox — جمع آوری تقریبا 100 میلیون مایل مربع از تصاویر روزانه.

ایلان SpaceX به طور معمول راه اندازی 60 Starlink ماهواره ها در یک زمان اما در بسته بندی سه ماهواره های دیگر به بینی مخروط به معنی این پرتاب انجام دو کمتر Starlinks.

این SkySat فضاپیما بخشی از سیاره زمین-تصویربرداری صورت فلکی. این شرکت فراهم می کند نظارت و تصاویر از سطح این سیاره به روز شده اغلب به صورت اضطراری ارائه دهندگان خدمات امنیتی و مشتریان دیگر.

SpaceX گفت: Starlink ماهواره هنوز هم ممکن است قابل مشاهده در برخی از ساعت زمانی که آنها منعکس کننده نور خورشید در این هفته پس از راه اندازی. این شرکت را فضاپیما شیب خود کوچکترین طرف به سمت خورشید به حداقل رساندن انعکاس.

“ما در حال کار بر روی اجرای این عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای همه ماهواره ها پس از آن است یک نرم افزار تغییر” با توجه به بیانیه منتشر شده در وب سایت این شرکت.

این شرکت همچنین در نظر دارد به ارسال اطلاعات در مورد محل تمام Starlink ماهواره بر روی وب سایت ردیابی Space-Track.org به کمک ستاره شناسان برنامه مشاهدات.

اولین مرحله تقویت کننده مورد استفاده در شنبه ماموریت در حال حاضر سفر دو بار به فضا حمل محموله در کپسول اژدها به ایستگاه فضایی بین المللی. آن را بازیافت شد با موفقیت روی یک SpaceX بارج البته من هنوز هم شما را دوست دارم در اقیانوس اطلس است.

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de