SpaceX راه اندازی Starlink ماموریت از فلوریدا

اورلاندو فلوریدا., 18 مارس (فردا) — SpaceX با موفقیت راه اندازی ششمین Starlink ماهواره ای خوشه ای از فلوریدا در 8:16 صبح جمعه با استفاده از یک مرحله تقویت کننده برای پنجمین بار.

این شرکت امیدوار بود به زمین اولین مرحله تقویت کننده برای موشک بر روی یک بارج در اقیانوس اطلس, اما SpaceX گفت: تقویت کننده موفق به فرود. SpaceX شده است دوره نقاهت بوستر با پرواز آنها را به بازگشت به زمین پس از دسامبر 2015.

روز شنبه راه اندازی همچنین با استفاده از یک بهبود پاسخگویی و یا نیمی از موشک را nosecone.

SpaceX اعلام کرد از طریق پخش زنده در طول راه اندازی نتایج یک آزمایش به ماهواره کمتر قابل مشاهده از زمین. یک ماهواره در حال حاضر در مدار دارای یک غیر بازتابنده پوشش است که باعث می شود آن را به ویژه کمتر قابل مشاهده است اما این شرکت در حال گام گذاشتن در یک آزمایش جدید برای نصب یک سایبان بر روی یک ماهواره برای آینده راه اندازی.

در روز شنبه راه اندازی یک موشک فالکون 9 برداشته به آسمان آبی آرام و با نازک ابر از شرکت مجتمع 39A در پایگاه فضایی کندی به فضا ، داشتن شده است با استفاده از چهار بار قبل از این به طور معمول سفید booster تاریک بود با دوده.

ماموریت انجام شده 60 Starlink ماهواره قرار دادن کل در مدار در 362 تا کنون بزرگترین و شناخته شده ماهواره صورت فلکی.

فضای شرکت قبلا راه اندازی 60 Starlink ماهواره ها در یک زمان در ماه نوامبر در Jan. 6 و 29 Feb. 17 با دو تست ماهواره راه اندازی شد قبل از آن.

Starlink ماهواره ها تقریبا به اندازه یک میز شام هر یک به وزن بیش از 500 پوند است. شرکت در نظر دارد در نهایت به راه اندازی هزاران نفر از ماهواره پرتو باند پهن در سراسر جهان ارائه اینترنت با سرعت بالا در همه جا حتی در آب و یا سرنشین با سرعت بالا جت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im