جرقه نشانه هشت-زمان WNBA All-Star Seimone آگوستوس

لس آنجلس اسپارکس امضا چهار بار WNBA قهرمان Seimone آگوستوس این تیم پنج شنبه اعلام کرد.

آگوستوس 6-پا بال می رسد با توجهی قهرمانی شجره داشتن کمک کرده و منجر مینه سوتا Lynx به عنوان در سال 2011, 2013, 2015 و 2017. 35 سال لوئیزیانا بومی نیز هشت-زمان-ستاره شش-زمان همه WNBA honoree و سه المپیک مدال طلا با ایالات متحده آمریکا بسکتبال (2008 و 2012 و 2016).

“شدید و برگشتی جنگ و زمان با تیم ایالات متحده آمریکا هم تیمی های من آمده اند به دانستن جرقه شخصیت و تعهد به برنده شدن” آگوستوس گفت: در انتشار اخبار. “من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به دوستانی که در حال حاضر تیمی به تعقیب یکی دیگر از قهرمانی.”

گفت: جرقه مربی Derek Fisher: “Seimone آگوستوس یک بازیکن به تحسین من از راه دور در سراسر او نامی حرفه ای. او یک رهبر شدید رقیب و یک برنده است.”

آگوستوس است 11th گلزن پیشرو در WNBA تاریخ با 5,881 امتیاز. او به طور متوسط 15.9 امتیاز در هر بازی در 48 درصد تیراندازی در طول 14 سال فعالیت حرفه ای که همه او را با سیاهگوش. او همچنین تا حرفه ای به طور متوسط 3.2 پرتاب ریباند و 2.4 کمک در بازی تیراندازی 35.9 درصد از 3 نقطه محدوده و 85.9 درصد از خط پرتاب آزاد.

آگوستوس بازی collegiately در ایالت لوئیزیانا که در آن او موفق به کسب back-to-back چوبی و مشاهیر بازیکن سال جایزه در سال 2005 و 2006 در حالی که هدایت تیم خود را برای سه دوره متوالی به فینال چهار اسکله.

با علاوه بر این از آگوستوس جرقه باید 13 بازیکن در فهرست خود را یکی بیش از حداکثر مجاز. پیش از آن در رایگان آژانس آنها امضا عامل رایگان و سابق جرقه گارد نقطه کریستی Toliver دو زمان WNBA قهرمان. این تیم همچنین دوباره امضا Tierra Ruffin-پرات معامله دوم-سال مرکز Kalani قهوه ای به آتلانتا رویا برای گارد Brittney Sykes و مرکز ماری Gülich و چشم پوشی گارد الکسیس جونز بود که امضا شده توسط آتلانتا.

جرقه نکته را 24 فصل 16 ماه مه در جاده ها در برابر دفاع از قهرمان واشنگتن عرفا. L. A. خانه بازکن 31 مه است و در برابر کانکتیکات خورشید.

یک واقعیت سرگرم کننده: Augustus شد پیش نویس شماره 1 به طور کلی در سال 2006 توسط مینه سوتا سیاهگوش. او علاوه بر این می دهد که جرقه چهار سابق شماره 1 به طور کلی تراکم نیز از جمله Candace پارکر (2008), Nneka Ogwumike (2012) و Chiney Ogwumike (2014). آگوستوس و Nneka Ogwumike همچنین هم تیمی بودند در روسیه, بازی برای دینامو کورسک روسیه لیگ برتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر